/150 BB vs BU limp

• s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      PokerStars - $6.45+$0.55|75/150 NL (9 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: 2,975.00
      CO: 3,825.00
      BTN: 4,230.00
      SB: 1,025.00
      Hero (BB): 1,445.00

SB posts SB 75.00, Hero posts BB 150.00

Pre Flop: (225.00) Hero has T:diamond: Q:heart:

fold, fold, BTN calls 150.00, fold, Hero checks

Flop: (375.00, 2 players) Q:diamond: A:club: 3:diamond:
      Hero bets 191.00, BTN raises to 1,050.00, fold

staty: 27/18(11) limp 0% - celkové staty: 40/10

Při /30 se stackem 4k l/c 4bb z MP a následně šel s broke s TPGK vs 3bar.

Na flopu jsem se rozhodl leadnout, chtěl jsem ho z handy vyhnat.
      Nechtěl jsem hrát c/c, ptž. je mnoho karet, kt. mně znemožní pokračovat ve hře a ono samotný 2.bar na turnu se mi nechtělo callovat, takže jsem vlastně hrál jenom na FE a svým 2. párem se snažil bluffovat, ptž. na 2. jsem měl v plánu foldovat.

Samozřejmě je možné, že by 2. bar nepřišel a já se mohl dostat na river, kde bych hrál asi poo procheckovaném turnu vsadil 40% potu nebo by byl lepší c/c?

Jeho flop aggr fr = 3/12 = 25%, takže nebyl zase až tak agro, jak se mi tehdy jevil.
  • 4 odpovědí
    • L4nce
      L4nce
      Bronz
      Registrace: 10.07.2011 Příspěvky: 197
      Lead není dobrý. Měl by si jít c/f. Pokud je to hodně obtížné hrát tuto lajnu a vzdát se 2nd páru, tak si vsugeruj, že ten BTN raisnul před flopem a vyjde to na stejno....

Na takovém boardu mimo pozici málokdy vytlačíš limpera z BTN, který má nejčastější range 22+, Ax, broadwaye. Navíc tím betem vlastně přetáčíš svou handu v bluff a to proti loose (ed.: fish) hráči, na které bluffy už vůbec neplatí...
      Tvým cílem na takovém boardu je se procheckovat do riveru, tam připadně callnout nějakej malý bet po c/c/b lajně soupeře na relativně bezpečném boardu.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Co to poslat pf? Podle těch celkových statů limpuje dost light + je na BTN => jeho range bude ještě širší. (Vyfiltrované staty nejsou tolik relevantní, když máš vzorek jen 11 hand - větší vypovídající hodnotu mají staty celkové, z nichž můžeš lépe vyčíst obecné charakteristiky hráče - tady konkrétně, že je to obyčejná fish).
      Nějakou FE tam mít budeš + QTo proti jeho rangi nebude nijak špatné.
      Jinak na tom flopu moc nevidím důvod vsázet, nepotřebuješ nutně aby foldnul (máš druhý pár s dobrou showdone value), chceš udržet pot malý => hrál bych c/c, c/f (podle sizingu jeho případného betu). Pokud by darebák odcheckoval flop, tak můžeš dát nějaký menší value bet na turnu.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Neviem. či by som hral flop na FE. Villain sa mi zdá byť dosť loose. Asi by som dal prednosť foldu.

Po precheckovanom turne by som asi blockbetol na rivere podľa boardu. :)
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

check preflop je v pohodě. Na flopu se mi moc nelíbí donk. často tě bude callovat s nějakou draw a tobě se těžko bude dávat druhý barel. Takže taktika by měla být snažit se levně dostat do showdownu. Na flopu check/call nejlepší imo, na turnu pak záleží podle karty a soupeře.