Kedy zahodit AA preflop?

• PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,281
      zdravim,

mal by som na vas taku otazku. kedy najradsej zahadzujete esa preflop?
      dnes som sa len tak hrabal v trackeri a pozeram, ze ani tato disciplina mi neni cudzia :D

myslim, ze by sme si mohli dat sutaz o najviac zahodenych es preflop. kto ich bude mat do konca roka najviac, tak mu poslem svoju podpiskartu :D
  • 20 odpovědí
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Registrace: 27.12.2011 Příspěvky: 1,228
      Neumím zahodit AA preflop. Nikdy :-D Spíš to vždy shipnu, a potom mě to suckne :D
    • pavels4444
      pavels4444
      Bronz
      Registrace: 09.09.2010 Příspěvky: 1,539
      v tyhle situaci... :D
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      nj, toho si pamatam...ale tam islo ten passport na NAPT, takze to aj celkom chapem.
    • honzach
      honzach
      Bronz
      Registrace: 11.12.2009 Příspěvky: 368
      Taky mám v HEMu zahozený AA, ale jen díky sit outu.
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Kdo chtěně zahazuje AA preflop, je ten největší ňouma ..
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Paulis1992 původně napsal
      +1 přesně

chápu že každje tam bude mít třeba jedne sit out ale jinak nechápu.
      teda v CG. ještě si to dokážu představit třeba v donech :-)) když někoho sežrali blindy a ve hře je moc hráčů a nechcete to riskovat.
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      Paulis1992 původně napsal
      To vobec nieje pravda, ak hras nejake satelity alebo podobne veci, kde ste napr. 4 a traja beru cenu rovnakej hodnoty a jeden z vas je shorstack, tak ak pred tebou ide hrac all in tak tie AA musis zahodit :P :)

Su situacie kedy sa ATC musi zahodit, vratane AA :P
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      som myslel, ze pochopite, ze ide o srandu. beriete to nejak moc vazne, myslim. :)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,593
      fold AA je castokrat spravny, najme na kvoli ICM ci uz v SNG alebo kvalifikaciach
      heh .tak uz ma niekto predbehol :)
    • Shikamaru917
      Shikamaru917
      Bronz
      Registrace: 10.04.2010 Příspěvky: 3,900
      PumaPerez původně napsal
      som myslel, ze pochopite, ze ide o srandu. beriete to nejak moc vazne, myslim. :)
      Vsak jasne, my to nehrotime, ale ak niekto napise nejaku blbost tak ho treba opravit nie? :D

Mne sa vcera podaril na Party Pokri tiez pekny fold, prvykrat som tam zacal hrat sng a multitabloval som, ten soft je fakt hrozny :D Tak mi nejako nevyskocilo okno dopredu (to sa mi stava casto) a zlozil som KK... Flop prisiel KK7 :D :D Epic proste :D
    • Acemax67
      Acemax67
      Bronz
      Registrace: 29.03.2011 Příspěvky: 334
      AA je prece nejnizsi par ne? pak jsou 22, 33, 44 atd., ne?? je to tak, ze jooo?:D :D :D
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,410
      Shikamaru917 původně napsal
      PumaPerez původně napsal
      Vsak jasne, my to nehrotime, ale ak niekto napise nejaku blbost tak ho treba opravit nie? :D

Mne sa vcera podaril na Party Pokri tiez pekny fold, prvykrat som tam zacal hrat sng a multitabloval som, ten soft je fakt hrozny :D Tak mi nejako nevyskocilo okno dopredu (to sa mi stava casto) a zlozil som KK... Flop prisiel KK7 :D :D Epic proste :D
      Blbost? Nedokážu si představit hráče, co v CG zahodí esa..
    • bigfishXXL
      bigfishXXL
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 1,240
      zahodit AA preflop ? proc proboha, dyt se snazis aby si byl s AA preflop all-in , aspon teda v cg :)

i joke se musi opravit, treba by si to nekdo vzal k srdci :D
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      V cash game samozřejmě preflop nezahodim nikdy. V satelitu, nebo DoN si to v určité situaci představit dovedu.
    • kubesfilip
      kubesfilip
      Bronz
      Registrace: 06.07.2011 Příspěvky: 549
      Tak já bych se taky rád přidal..

Co se týká cash game, tak se esa hrají naprosto vždycky a cílem je být preflop v all-inu. Samozřejmě se mi několikrát stalo, že jsem je zahodil, ale to byl buď sitout, nebo miss click.

V turnajích už je to něco jiné, tady záleží na tom v jaké jsme fázi turnaje. Jestliže jsem například na bublině, chci se dostat do ITM a jsem v situaci, kdy si myslím, že by mě každej callnul, tak zahodím i AA. Hlavně v případech, kdy u turnaje sedím už x hodin. Například v 10k freerollu, kde mi stačí i min cash. :f_biggrin: Něco jiného zase pak je, když někdo turnaje hraje pravidelně. To je asi v jeho zájmu využít strachu ostatních a nahrabat chipy. :f_cool:
    • TatankaWitko
      TatankaWitko
      Stříbro
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 43
      Zdravím pánové a dámy, hodinu a půl zpět jsem shlédnul videjko k tématu a co se mi zrovna teď nestane při druhý handě $500 binside turnaje na bwin? Preflop - v ruce A6 kříže na early pozici - 3B, všichni fold ale na malým B dal all-in stejnej chlapík, který dal all-in v první handě, kdy byl na velkým B a vyhrál. Dal jsem call, moc brzy jsem ho měl za maníka. Měl AA. Ale na flop přišla první šestka, na turn druhá. Jen jsem sledoval ty procenta a nevěřil. Fakt jsem čekal tu čtvrtou na river, ale samozřejmě nedošla :)
      Začalo to dobře ;) A skončilo špatně...stalo se mi téměř to samé naopak...dostal můj pot cca. 4500 čipů na 555...lehce nabyl lehce pozbyl, nebo jak se to říká? No...tak reparát z diciplíny 22:30 $1000 Added freeroll na bwin....

P.S.: Vím, že jsem zatím velká ryba :f_eek:
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,613
      Jinak esa preflop vyjímečně zahodit jdou i v cashce, ale to bys musel mít na soupeře 100% read, že drží v ruce tři esa, nebo tři kingy, pak je nesmysl jít do EV- spotu.
    • konkey
      konkey
      Bronz
      Registrace: 29.12.2009 Příspěvky: 385
      Zahodit AA? easy game. Stacilo hrat 4 stoly Rushu na byvalom FullTilte a vsetko islo. Ked sa mi raz ale podarilo foldnut skoro naraz na dvoch stoloch QQ a AA, nasledny tilt som ale zvladol na vybornu, najskor som stihol leavnut stoly a az potom som robil -EV rozhodnutia.
    • zizelevak
      zizelevak
      Bronz
      Registrace: 07.05.2011 Příspěvky: 2,450
      tak umim si predstavit zahozena esa v cash games. Pokud mas na nejakeho soupere statistiky 50K hand, on ma 3-bet preflop 0,8 %, a v te hande 3-bet dal, takze mas jistotu ze drzi esa taky. a zaroven je uz v all-inu 7 hracu. tak si myslim ze je to EV- call, protoze i kdybychom nahodou vyhrali, tak splitujeme s tim druhym co drzi AA
    • 1
    • 2