[COACH] Feedback Hurloon

• 16 odpovědí
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      dneska sem tu zprávu četl na mobilu v práci, a děsně sem se tešil,bohužel video je přístupný jen pro Diamant, bůh retrackni mě na ps.. :)
    • GumidekB
      GumidekB
      Bronz
      Registrace: 16.06.2011 Příspěvky: 853
      Ahoj Petře,
      jsem rád, že ses rozhodl s námi podělit o svoje zkušenosti.Skoda, že zatím jen pro diamant, ale třeba jednou ...
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      Ahoj, je super že jsi mezi nás přivítal. Mám dotaz jeslti by třeba stejně jako u série od TLN nešlo dát třeba první díl, možná dva třeba dát pro basic první a druhej třeba pro gold(beru vzor podle série od TLN), ptám proto, že jen ty 4 minuty mě uplně uchvátili ! :f_love:
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Můj nejoblíbenější cash game hráč :) Jsem rád, že si se připojil k pokerstrategy a budu moci číst tvé příspěvky :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

jsme rádi, že máte zájem o hurloonovy materiály =) kdo by také neměl..

ohledně statusů - jedná se o mid-stakes videa která jsou defaultně vždy diamond status. Krom toho že jsou užitečná převážně pro tyto limity je taky potřeba mít na paměti že hurloonovo know-how má určitou cenu, podobně jako diamond status na PokerStrategy.com Čím víc StrategyPoints získáváte, tím víc a lepších materiálů budete mít přístupných. Člověk který nehraje tracknutý obvykle nemůže očekávat že bude mít přístup k nejexkluzivnějším materiálům pro naše VIP členy.

Proto prosím neočekávejte že toto první video bude mít někdy nižší status než diamant.

Ale je možné, že jedno z dalších (stejně zajímavých) hurloonových videí ve spolupráci s TheLastNailem snížíme na status zlato nebo platina, aby naši zlatí či platinoví členové měli možnost jedno toto skvělé videa shlédnout. ;) (pravděpodobně platina imo)

btw - status jednotlivých videí je spíše záležitostí hlavních správců, takže ho pojdme diskutovat v sekcí Zpětná vazba, kritika a nápady pokud máte další otázky.

Tohle téma nechť zůstane pro zhodnocení Hurloonovi práce pro naší komunitu :f_thumbsup: :s_cool:
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      video je perfektni, jen bych tam upravil jednu drobnost, ze by bylo fajn napr vypnout zvuky,ptz v porovnani s Petrem to dost kricelo.
      a mozna bych malinko ubral stoly napr na 12 aby Petr stihal rict co to presne dela a proc+proti jakemu hraci, at je na to o malinko vic casu :-)
      jinak to byla naramna podivana.
      Taktez se mi libi jeho pristup, ze tam sucknul vzdy s AK , standard cooler a nak se nevzrusi, coz je spravny ukazkovy mindset :-)

a co se tyka statusu, nechapu proc lidi co hraji nl10 a maji silver status,ze chteji mit pristup k nl400-2k vecem ? jen vsichni pekne rakujme a kdo nema diamond at si jej dodela at PSgy ma rozpocet na dalsi pokercamp a TLN+HUrloonovi videa ;-)

taktez bych rad dodal, ze kdyby tyhle midstakes best videa byly defaultne pro zlato nebo platinu, tak je dobra otazka na co vlastne mit ten diamant,co by melo byt pak pro nas? me osobne tyhle videa+pokercamp na diamant motivovaly =)
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Tak za prve chcem pochvalit video a autora. Bola to prijemne stravena hodinka. :) Ak by si vypol zvuky v pozadi, tak by to bolo este o stupen lepsie.

Trochu ma mrzi, ze tam nebolo vela casu na rozoberanie akejkolvek strategie, ale bolo to prve video s uplne inym zameranim, tak je to asi pochopitelne. Neviem sa uz dockat pokracovania, pretoze sweat session pri 16+ stoloch bude masaker. :f_biggrin:
      Co sa tyka planovaneho tretieho dielu, tak sa prihovaram za video 3.1, 3.2 a minimalne aj 3.3. ;)

@status: toto video je absolutne nepouzitelne pre hraca nizsie ako NL100 IMO, takze spristupnit ho by bolo iba na skodu ludi, pre ktorych by mal byt postup po limitoch absolutne prvorady.
    • strixsr
      strixsr
      Bronz
      Registrace: 04.10.2009 Příspěvky: 5,202
      Ahoj,

podle mě je super věc, že se do týmu PSy podařilo sehnat takovou hvězdu, jako je Huroon. I já, ačkoliv se věnuji úplně jiné variantě pokeru, jsem toto video shltnul jako malinu :s_smile:

Ale všechno má svá pro a proti. Zde je jednoznačné pro právě postava Hurloona a jeho nezpochybnitelné výsledky + jeho snaha kvalitně předat své knowhow dále členům komunity. Proti je v tomto případě nasnadě - jedná se o video právě tohoto hráče s právě těmito výsledky a knowhow takového hráče, podobně jako v případě TLN má určitou hodnotu, která zkrátka není nepatrná.

Myslím, že je naprosto logické rozdělení materiálů podle úrovně hraní a stakes, na kterých se hraje. Proto je podle mě chyba přistupovat k těmto materiálům s tím, že zkusím Cornieho ukecat o zpřístupnění videa pro nižší statusy, ale naopak by mě to mělo motivovat k tomu, abych se snažil hrát co nejlépe a nastudoval všechny materiály na své aktuální úrovni a pokusil se progrindit si cestu k těmto videím a materiálům v TLN akademii běžnou cestou. V pokeru nám soupeř taky málo kdy dá něco zadarmo, nebo snad ne? :s_evil:

Pokud by byl argument ten, že nemám hernu tracklou přes PSy, tak je to další věc, nad kterou bych se měl zamyslet, protože v dlouhodobém hledisku bych si musel uvědomit, že se dobrovolně připravuji o možnost se k těmto materiálům někdy dostat. Podle mě není například důvod, proč hrát netracknutý na PS a nehrát na nějaké partnerské herně Pokerstrategy. Jediný důvod, co by mě napadnul je můj případ, a to, že mám na PS status Supernovy a ten se špatně opouští. Všechny statusy nižší ale mají tak nízký rakeback, že skoro každá herna pod PSy nabízí lepší. Taktéž argument s trafficem je podle mého velice krátkozraký, protože kdo mě znáte, tak víte, jaké variantě pokeru se věnuji a i přes to, že je tato varianta minoritní oproti ostatním variantám pokeru, prošel jsem si všemi networky a jsem si zcela jist, že se dá diamant i v mé menšinové variantě vygrindit na VŠECH hernách co má PSy v nabídce - jak Party, tak Ongame, Entraction, Ipoker, Pacific atd. Pokud hrajete jinou variantu hry, tak bude traffic ještě lepší.

Chtěl bych tedy tímto říct, že je dle mého názoru chyba zkoušet laskavost vedení PSy (protože oni jsou hodně hodní, viz video s TLN pro basic status atd :s_smile: , ale naopak by to mělo motivovat k tomu, dostat se na diamantovou úroveň co nejdřív a jít pořádně do sebe :s_cool:

Na závěr bych chtěl říct, že tento post píši jen a pouze za sebe a nikoli za Pokerstrategy. :s_grin:
    • Kubaiscz
      Kubaiscz
      Bronz
      Registrace: 14.05.2011 Příspěvky: 752
      pokud jde o mě:¨
      neschazuju hurlonovo know how na nižší úroveň než má, a nesnažím se vyprosit si u vedení, aby snížili jeho dosažitelnost, a taky chápu, že to video má ten status, protože má prostě tu hodnotu.

No ofense, ale reklamu na stars, sem viděl dříve, než tu na pokerstrategy, takže sem nevěděl co je nějáký tracking , a že retracking není možný, takže sem si jen povzdychl nad tím, že hraju na netracknuté herně. rozhodně sem nechtěl začít podobnou diskuzi. Kubais

Opal:
      @status: toto video je absolutne nepouzitelne pre hraca nizsie ako NL100 IMO, takze spristupnit ho by bolo iba na skodu ludi, pre ktorych by mal byt postup po limitoch absolutne prvorady.

:s_thumbsup:
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      Ahoj,
      Video se mi libilo jako takove okno do session mass-multitablera. Osobne bych od tebe velmi rad videl nejak vic do hloubky rozebrane handy, pripadne jake jsi musel udelat zmeny ve sve hre posunem z nejakych small stakes nl100/nl200 na 2/4 a 3/6.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      matusko původně napsal
      Ahoj,
      Video se mi libilo jako takove okno do session mass-multitablera. Osobne bych od tebe velmi rad videl nejak vic do hloubky rozebrane handy, pripadne jake jsi musel udelat zmeny ve sve hre posunem z nejakych small stakes nl100/nl200 na 2/4 a 3/6.

coming soon
    • matusko
      matusko
      Bronz
      Registrace: 05.09.2010 Příspěvky: 5,896
      nice :s_thumbsup:
    • Hurloon
      Hurloon
      Bronz
      Registrace: 23.01.2012 Příspěvky: 4
      Za ty zvuky se omlouvam :) Mam je u toho pustene vzdy od zacatku, co mam na PS ucet a uz je vubec nevnimam.

Prechod z nl100 na midstakes (nl200 jsem vynechal, protoze mi to tam nejak neslo :D ) byl u me tehdy bez vyraznejsich hernich zmen (konec roku 2009), zkratka proto, ze to tenkrat stacilo (12/10/3) . Uroven hry se od te doby zmenila tak, ze to, co stacilo na prelomu 09/10 na midstakes, nestaci dneska ani na nl100, alespon tedy co se tyka PokerStars. Mel jsem v podstate kliku, ze jsem k tomu sedl prave vcas, abych jeste zachytil rozjety vlak.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj Petře,

rád bych tě pozdravil a popřál mnoho úspěchů, ať je pořád o čem točit :s_grin:

Až vyrostu (na diamond) tak se rád koukna na tvá videa, předpokládám, že v době až budu mít status na jejich zhlédnutí to bude celá videosérie, budu se těšit

Měj se fajn
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      Ahoj me by zajimalo jestli te nenapadlo nekdy prejit na SH? Pripadne jake byhody vidis ve FR oproti SH na midstakes krom moznosti mass multitablingu (coz na SH zrejme tak uplne nejde) kvuli lepsimu rakeovani.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      s hurloonem jsme tohle téma řešili tady na Gibu. FR je pro něj lepší v tom že jde hrát víc stolů a je jednodušší (přímočařejší ABC hra), tudíž se lépe massgrindí.. Na SH zase hurloon častěji hitne rybu =) Takže hraje oboje, ale myslím, že mu víc vyhovuje FR, protože jeho prvotní cíl je SNE každý rok a k tomu co nejlepší winrate