Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[HU] raise na riveru

• 0ndrej12
      0ndrej12
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 603
      $200/$400 No Limit Holdem
      2 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com

Stacks:
      SB ($7,670)
      BB ($7,330)

Pre-Flop: ($600, 2 players)
      SB raises to $800, BB calls $400

Flop: K Q 5 ($1,400, 2 players)
      BB checks, SB bets $800, BB calls $800

Turn: 5 ($3,000, 2 players)
      BB checks, SB checks

River: T ($3,000, 2 players)
      BB bets $1,200, SB raises to $3,200, BB folds

Final Pot: $7,400

SB wins $7,600 (net +$2,800)

BB lost $3,200

na BB calluju 8 :diamond: K :club: , preflop, flop a turn si myslím že je OK, na riveru jsem si myslel, že value betuju a nejspíš jsem se mýlil.
  • 8 odpovědí
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      Mě se to líbí, akorát nevím ten raise na riveru nevím od čeho tam dostaneš call. Já jsem na riveru jen call....
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Tvoje line je ok, na riveru většinou nebude moc lidí bluffovat v tomto spotu. Takže na raise fold. Tvůj valuebet je taky v pořádku, máš value od Qx, chycené Tx někdy ap.

Pro příště kdyby si mohl, použij tohle, je to o dost čitelnější.
      http://www.handconverter.com/
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      snap call
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      ide o to, ze aj keby mal 5x abo rovno full alebo quads alebo cokolvek tak bude betovat turn pretoze jedine s cim callnes flop ako default je Kx, Qx, 10 J

takze v pripade, ze on ma nejaky z tych nut hand ktoru som spomenul je rozhodne pre neho lepsie betnut turn a ziskat z teba viac value

co sa tyka river tak v tomto pripade kedze checkoval turn by som isiel check call alebo ak casto raisuje rivery tak kludne bet call
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Bobo - silně pochybuju že většina lidí takto uvažuje. Umím si dost dobře představit, že on si zacheckuje na turnu 5x nebo např. QQ. Fishky zkrátka rádi slowplayují svoje silné handy. Případně může mít něco jako AJ, kdy si na turnu sebral free card a hitnul na riveru postupku.

Ofc je to jen můj názor.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      ja si myslim, ze ho bije prave jedine AJ a ten oppo to moze robit s inymi handami, zalezi na ich metagame

ondrej tu ma dva nazory takze sa moze nad nimi zamysliet
    • 0ndrej12
      0ndrej12
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 603
      je to HU z SNG FR, ty lidi to hrajou dost zvláštně - špatně
      můj preflop call a check/call na flopu by mu měl říct, že mám Kx,Qx, tudíž od toho raisu na riveru nečekám bluff. Není lepší na riveru zahrát check/call, protože je jen málo hand z kterých můžu dostat value ?

příště zkusím jiný corvertor, ale hraju na iPoker, tam nefungují všechny
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      0ndrej12 původně napsal
      Není lepší na riveru zahrát check/call, protože je jen málo hand z kterých můžu dostat value ?
      Myslím, že ne. Je tam dost value v betu jak už jsem psal proti Qx, proti handě jako AT ap. a když nic nemá, tak pochybuju, že tady bude bluffovat, protože ty když checkneš vypadáš jako Qx, Tx (např. JT ap.) a obecně lidi na bet/check/bet line nefoldují a zároveň si i myslím, že se touto line moc nebluffuje.