Napojení na PokerStrategy

• Begginer509
      Begginer509
      Bronz
      Registrace: 27.10.2011 Příspěvky: 1,397
      Měl bych dotaz, aktuálně hraji na Party, na kterém jsem napojený přes PS. Bohužel již dřív jsem se registroval i na Starech, bohužel ne přes PS. Vím, že to zpětně nejde napojit, ale nešlo by to udělat prostě tak, že ten účet na Starech bych úplně zrušil a pak si ho založil znovu, už přes PS?

A ještě dotaz ke Corniho výzvě. Pokud jsem od vás dostal těch 50 USD, ale abych získal ještě další bonus za vklad a nepropadnul mi, tak jsem tam dal i nějaké své money. To už se výzvy zúčastnit nemůžu, nebo by to šlo, že bych ty své money do toho nepočítal, protože stejně jsem je ke hře využít vůbec nepotřeboval a leží mi tam jenom kvůli bonusu?
  • 3 odpovědí
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Cau;

• Bohuzial, ucet na PS sa neda zrusit. V podstate na takmer ziadnej herni to nie je mozne. Ak si sa uz raz registroval inak ako cez nas, spatne ta prepojit nemozeme...:(
      • DO Cornieho vyzvy sa mozes samozrejme aj ked si uz robil nejaky extra vklad. Staci ak ho nebudes pocitat do celkovych vysledkov. :) Aj Cornie uz robil minimalne jeden depozit kvoli ziskaniu bonusu, takze je to vcelku bezna prax. btw: do konca mesiaca bezi na Party reload bonus promotion(az do $100 pokial sa nemylim), tak zvaz aj jej vyuzitie. ;)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      ještě jako účastník a věrný pozorovatel všeho kolem cornieho výzvy doplním.
      Ono pokud ten vklad nebyla navíc nějaké velká cifra, tak si ho klidně i počítej.
      Plácnu, kdyby to bylo třeba vklad 50USD svého, tak jako startovní čáru uveď 100USD a klidně to počítej od toho.

Cornieho výzva není soutěž kdo do tá první a není nutné startovat na 100% stejné metě.
      Spíš bych to nazval vzdělávacím a motivačním programem a nějaké menší rozdíly v tomhle startu tam nevadí. A určitě by byla hloupost aby se někdo nemohl účastnit jen proto,
      že má trochu větší bankroll. :s_cool: ;) :)

plus pokud nejde jen o depozity ale různé bonusy za promotion, tak ty se počítají normálně. prostě začni s tím co máš, pokud to je aspoň trochu blízké 50USD a pak vše co získáš dál si počítej.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj,

je to přesně tak jak říkají opal s ahareenem ;) :f_cool:

první deposit si klidně započti do počátečního bankrollu.. další depozity bud obratem vybírej (tak to dělám já, protože jsem dostatečně v profitu a depozituju jenom kvuli bonusům co se mi nabízejí) nebo přidávej ke startovní metě, jak je libo :f_cool: