[DoN] BU A9s 40/80

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Tak jsem si prosadil DoN SnG HJ,
      a dám si i první handu :-))

hráno dneska při první session na 3.3 donech Everest turbo

Everest - $0.00+$0.00|40/80 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: 1,160.00
      MP: 1,480.00
      CO: 945.00
      Hero (BTN): 1,365.00
      SB: 3,110.00
      BB: 940.00

SB posts SB 40.00, BB posts BB 80.00

Pre Flop: (120.00) Hero has 9:heart: A:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to 160.00, SB calls 120.00, fold

Flop: (400.00, 2 players) T:club: 3:club: 9:diamond:
      SB bets 240.00, Hero calls 240.00

Turn: (880.00, 2 players) A:diamond:
      SB bets 240.00, Hero raises to 965.00 and is all-in, SB calls 725.00

River: (2810.00, 2 players) 3:spade:

SB shows T:heart: A:club: (Two Pair, Aces and Tens) (Pre 69%, Flop 93%, Turn 95%)
      Hero shows 9:heart: A:heart: (Two Pair, Aces and Nines) (Pre 31%, Flop 7%, Turn 5%)
      SB wins 2,810.00

Jak to zahrát?
      Nově bych asi zahrál preflop stejně a na raise na flopu dal s klidem fold a neřešil.
      Jiné názory? Druha varianta mne napadá preflop prostě fold a nestěžovat si to.
      Ale už ty blindy nebyly malé a já byl pod EVG. Show na turnu mi příjde jako lepší move než call na flopu (mylsím že turn shove je správně). ale flop, to mi příjde jako největší chyba v téhle hande.

Názory? Díky.
  • 7 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Nevim, jaká akce na těchto stolech bývá, to je docela zásadní.

Jestli tam nejsou ante a jde o blindy 120, tak bych se na tu hru vykašlal a složil to.

Na flopu by se mi to moc callovat nechtělo, buď bych to foldnul(asi určitě), nebo raději reraisnul nějak málo(když už bych to chtěl hrát), pak by mohlo následovat jeho all-in, nebo reraise a slabší kombinace by složil, nebo dorovnal(a pak už nesázel). Lze takto?

Každopádně já bych se tý hry asi ani neúčastnil.
    • Akwed
      Akwed
      Bronz
      Registrace: 04.06.2009 Příspěvky: 252
      Nebejt flopu tak je to zahraný dobře. Flop call je blbost. S tou desítkou má dost kombinací + si to může dovolit i s QJ, ty ne:) .
      Možna bych přemejšlel preflop push místo raise. Ten BB má mín žetonů a bude víc pushovat a ty to pak častěji budeš muset foldovat:( .
    • 1hary1
      1hary1
      Bronz
      Registrace: 07.03.2011 Příspěvky: 15
      Tady souhlasim s Dakraa, asi bych tuhle handu vyhodil před flopem..musel bych mít nějakej feeling a nějaký notes na hráče na SB a BB, abych si A9s v týhle fázi zkoušel nějak uhrát.. takže bych si zbytečně nepřidělával starosti a vyhodil to pre flop..

nebo když už sme to tedy raisnuli pre flop, tak bych na flopu a po tom betu od SB šel easy fold.. na small blindu mohl najít cokoliv a tenhle flop mi nepřijde jako nějaká extra výhra s middle pair a téměř žádným výhledem na zlepšení..

To, co následovalo později už je hold setup a s tim se nic udělat nedá..pak bych to zahrál už stejně - dva páry na turnu bych byl v all inu taky hned..bohužel to soupeř měl taky..
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 338
      preflop raise je ok, flop easy fold,ak uz ale neviem preco callujeme tak turn je jasny stackoff. push preflop nedava na tychto blindoch 40/80 (kde ste zobrali ze su to blindy 120? ) zmysel a bol by zly.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      za mna ten btn steal je v pohode ( A9s je dostatocne silna handa)

Ale znova otazka na zamyslenie ak callujes flop tak s akym planom ?
      Inac co sa tyka toho callu na flope ten je dost diskutabilny / defaultne to bude fold , kedze ty si dosial investoval iba 160 preflop , a stale mas normalny stack pre dalsiu hru /
      Call flop by som siel iba v pripade readu na ten sb , je dost vela hracov kt. tam donknu hoci aku draw, pripadne handu s ktorym ich ten drawy flop nejak connectol a ak ich callnes tak potom uz to odcheckuju az do konca . V takomto pripade tam mozes byt dost casto dobry kedze mas top kicker.
      Problem je ak tuto info nemas a ten hrac ti tam bude barelovat skoro any turn a teba to eso/9tka netrafi a budes uz musiet foldnut.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      jasný díky všem za reakce.
      příště budu dávat i VPIP/PFR/HAND, ale zatím to byla první session, takže berte že to jsou v podstatě hráči bez readu :-(
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      už si to přesně nepamatuji.
      ale předpokládám, že jsem hrál call s plánem
      procheckovat. přesně na suited conectory či nízkej pár.
      v případě všeho až na min bet na turnu bych foldnul.
      po trefeném turnu jasnej shove.

po zvážení bych takovýto flop příště na raise výše potu foldnul.