[DoN] 75/150- Push

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Tak si taky zkusim nahrát první handu do tohodle vlákna. Snad to tu bude žít. :f_biggrin:

Position: Stack UTG3: 3305MP1: 1450MP2: 60MP3: 1360Hero: 1280BU: 1225SB: 2720BB: 3600

SnG-MTT $ 1.20 (10 Players)
      75/150 No-Limit Hold'em (8 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is CO with A ♦, T ♠
      2 fold,
      MP2 bets 60 ( (AI)), MP3 folds,
      Hero raises 1130 to 1280 ( (AI)), 3 fold

Flop: (1565) 9 ♠, 5 ♥, 5 ♠ (2 Players)

Turn: (1565) 3 ♣ (2 Players)

River: (1565) 6 ♦ (2 Players)

Final Pot: 1565

Results follow:
      Hero shows a pair of fives (A ♦, T ♠) → (5 ♥, 5 ♠, 9 ♠, A ♦, T ♠)
      MP2 shows a pair of fives (K ♠, Q ♣) → (5 ♥, 5 ♠, 9 ♠, K ♠, Q ♣)

Hero wins 1565 with a pair of fives (A ♦, T ♠) → (5 ♥, 5 ♠, 9 ♠, A ♦, T ♠)

Řešil by to někdo jinak? Např. jen raisem na nějakých 300? Já to co jsem zahrál považuju i teď za nejlepší řešení, ale ruku do ohně bych za to nedal, blindy zatim nejsou nějak velký, doufal sem, že do 2 pushujících hráčů už si nikdo nedovolí jít....
  • 7 odpovědí
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 338
      podla mna ok mame 8BB+ mas pravdu ze ten psychologicky faktor ked uz su dvaja hraci v alline je dost silny a hraci zatebou budu callovat asi velmi close a casto tam foldnu aj AJ alebo nizsie PP. takisto hrame "zadarmo" ak nas nikto necallne vdaka dead money od blindov a mame sancu vyhodit shorta.hral by som asi rovnako
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Za mě taky push, ale A9 už bych foldoval. Raise na 300 je podle mě blbost při 75/150, kdyby to někdo poslal tak by si to stejně skoro vždy musel callnout, a když ne tak by ses zbytečne připravil o 300 chipů.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      v tomto spote to bude vzdy push , a a co sa tyka range tak AT by som vobec nevidel ako bottom, kludne tu mozes repushnut aj A5s a 44+ ( samozrejme ak nemas za sebou prilis loose hracov) kedze pri tychto blindoch ta oni az tak light callovat nebudu a ty mozes vyhrat takmer 1/4 svojho stacku .

Inac k tvojej otazke: aky by si mal plan pri raise na 300?
      ( za mna si v celkom lahkom spote iba skomplikujes zivot , lebo ak dostanes push tak nevies na com si a bude sa ti len velmi tazko callovat, foldovat tiez nebudes prilis rad kedze tam nechas 1/4 stacku . Ak ta callnu tak sice hras OOP ale co ked ta flop netrafi a budes celit donkbetu , znova situacia do ktorej az tak velmi dostat nechces )
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      taky bych šel easy push a díky dead money i s širší range, jak píše TheLazyGrinder. ten raise na 300 si říká o to, aby mě někdo pushnul a udělal dost komplikované rozhodnutí. takže tady push s čistou jistotou dobré hry.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Díky za schválení.

Snažil sem se trochu kalkulovat s science fiction scénářem tim, že raise na pouhých 2xBB by u soupeřů mohl vzbudit pocit "moment, proč sází tak málo, on chce, abysme ho callnuly? Přitom callnutí už by nás část scatku stálo, třeba má esa, kingy(párkrát už sem viděl hráče monster zahrát podobně), takže to radějii foldnu". Tomu ale bohužel nevěřim. Spiš bych ale sázel na to, že by to považovali za projev slabosti a pravda je, že na push už bych měl problém reagovat. Takže naprostý souhlas a ta range od Grindera se mi zdá velmi rozumná.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Dakraa původně napsal
      Díky za schválení.

Snažil sem se trochu kalkulovat s science fiction scénářem tim, že raise na pouhých 2xBB by u soupeřů mohl vzbudit pocit "moment, proč sází tak málo, on chce, abysme ho callnuly? Přitom callnutí už by nás část scatku stálo, třeba má esa, kingy(párkrát už sem viděl hráče monster zahrát podobně), takže to radějii foldnu". Tomu ale bohužel nevěřim. Spiš bych ale sázel na to, že by to považovali za projev slabosti a pravda je, že na push už bych měl problém reagovat. Takže naprostý souhlas a ta range od Grindera se mi zdá velmi rozumná.
      tyhle finty s miniraisem nedělej. prostě to pushuj.
      tyhle raise když tě pak reraise-pushne tak nevíš na čem jsi a zbytečně ses do toho dostal sám. FE tu máš slušnou, tak proč si to dělat složitější než to je.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      vzdy je to o tom ze musis mat plan , ak uz uvazujes o tom ze to bude vyzerat silnejsie atd. tak to je sice fajn ale musis mat premyslene co spravis ak ta niekto callne, ak dostanes all in a ako sa ti to bude hrat postflop ( ak trafis eso, ak ho netrafis a pod. ) ak toto nemas premyslene tak radsej sa tomu skus vyhnut a nekomplikovat si zivot