Hráči které znám z PS

• Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Pěkný den všem

Měl bych na Vás jednu otázku

Když si sedáte ke stolům a nádodou tam vidíte hráče, kterého znáte resp. víte že je taky zdejší člen,
      tak si ke stolu přisednete, nebo jde jinam.

Mě se stalo včera, že si k několika stolům přisedl hráč po pár handách jsem si ho označil - nebudu psát jak :f_grin:
      a pak při procházení hand h. jsem zjistil že je to člen komunity

Tak mě zajímá Váš názor díky
  • 13 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Já si je označím, sednu si k nim a když vidim, že se snaží hrát, tak jednoduše zahodim. Dělám si o nich poznámky, jako o všech jinejch hráčích. Prostě je beru jako všechny ostatní. Setkával jsem se s nimi hlavně na PP, na Stárech jsem teď nepotkal jediného čecha :D
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      odsednu si pokud u stolu byl dříve než já..předpokládám že většina hráču na pokerstrategy se řadí k těm lepším a proti takovým hrát nechci je tu prostě měnčí pravděpodobnostg že si místo něj sedne ryba :f_love:
    • schiyza
      schiyza
      Bronz
      Registrace: 10.04.2011 Příspěvky: 2,250
      Ahoj,
      pokud zaregistruju že je náš, tak si odsedám a jdu lovit jinam ;)
      Nedělám to proto, že bych se ho bál (regové jsou všude), ale proto, že chci peníze ryb, ne kolegů.
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Ahoj schiyza

s tím co jsi napsal úplně souhlasím :s_thumbsup:
    • badnewsTS
      badnewsTS
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 284
      Me je to teda uplne fuk a nedavam ohled na hrace. Proste se mi stul libi nebo nelibi. Kazdopadne do poznamky si vetsinou zapisu, ze clovek je z pokerstrategy, jenze hodnotu to ma nulovou pro rozhodovani ve hre. Clovek se musi snazit hrat dobre proti vsem. A poker neni osobni!
    • Treizee
      Treizee
      Black Member
      Registrace: 25.08.2011 Příspěvky: 1,104
      tak zalezi taktiez od dalsich hracov pri stole pokial tam sedi len 1 fish a viem ze ostatny su regovia radsej cim skor odchadzam :)
      ak chcem vyhrat peniaze tak nema zmysel hrat proti rovnocennym alebo lepsim superom
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ja sa snažím hrať pri stole hlavne na fish a regov si moc nevšímam, kým sa mi moc neserú do handy. Ale keďže hrám na PP a všetci už používajú TST, často zdieľame stôl s najlepšími rybami, takže sa sem tam konfliktom nevyhnem...ale nie je to nič osobné, hrám proti nim ako proti iným regom, pozerám na staty a tak. Ako pokerový výrastok na NL4 som ešte hrával sem ta so známymi hráčmi egopoker, ale teraz už je čisto business - leavne fish, leavnem aj ja.
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 338
      pri hrani MTT alebo sng docela casto narazim na nejakeho slovaka alebo cecha (mozno aj odtialto a mozno nie) a vobec ma to nezaujima.max sa pozdravime ked vidime ze sme z jednej krajiny a to je tak vsetko.tu na fore si mozme radit,bavit sa a trebars aj kamaratit... pri stole ide o peniaze a je mi jedno ci su od ju-či-mina z činy alebo od suseda hore z piateho takze brat niekoho ako "kolegu" (srsly wtf???) je imho najvacsi nezmysel co som tu kedy cital.
    • Zdenekbside
      Zdenekbside
      Bronz
      Registrace: 09.01.2010 Příspěvky: 1,469
      popkoba původně napsal
      pri hrani MTT alebo sng docela casto narazim na nejakeho slovaka alebo cecha (mozno aj odtialto a mozno nie) a vobec ma to nezaujima.max sa pozdravime ked vidime ze sme z jednej krajiny a to je tak vsetko.tu na fore si mozme radit,bavit sa a trebars aj kamaratit... pri stole ide o peniaze a je mi jedno ci su od ju-či-mina z činy alebo od suseda hore z piateho takze brat niekoho ako "kolegu" (srsly wtf???) je imho najvacsi nezmysel co som tu kedy cital.
      To je něco jiného.To koho ti ti přiřadí ke stolu neovlivníš.Jinak v první řadě se tu řeší že se jedná o člověka z pokerstrategy.com a ne jestli čecha nebo slováka..V MTT i SNG nemá cenu vůbec něco takového řešit.
    • dreamer14
      dreamer14
      Bronz
      Registrace: 29.08.2011 Příspěvky: 473
      asi to je proste tak ze jsou lidi se kteryma chces a nechces hrat, a s PS hraci na nl100+ fakt moc hrat nechci :)
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Ahoj popkoba

niekoho ako "kolegu" (srsly wtf???) je imho najvacsi nezmysel co som tu kedy cital.

ty jsi to asi moc nepochopil co ?? Myslíš, že jsem mluvil o SnG a Mtt :f_o:
    • popkoba
      popkoba
      Bronz
      Registrace: 04.08.2011 Příspěvky: 338
      ok mozno som to trochu missreadol,spytal si sa ci si sadame ku stolu ked tam vidime niekoho znameho.aj ked regujem stt tak vidim v lobby ci je tam niekto znamy takze aj tam mozem prisadnut alebo neprisadnut. ak si myslel len cisto CG tak sa ospravedlnujem
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      JJ ja myslel jen CG. Kdyby měl člověk brát ohledy na někoho v sitku, tak by si ani nezahrál :)
      Mě šlo hlavně o to, že když hraje někdo CG, postuje tady na fórum, tak by jsi vlastně mohl využívat i jeho chyb protože o nich máš možnost vědět. Vím, že se na to koukám asi moc složitě :f_grin:

Hlavní důvod proč jsem se Vás ptal je ten, že občas jsou i tzv. nepsaná pravidla v jednom blogu jsem na něco podobného narazil,
      tak jsem v tomto směru chtěl mít jasno a vědět jak se k tomu kdo staví.

Díky všem za reakce