Poděkování Pokerstrategy !!

• MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Registrace: 27.12.2011 Příspěvky: 1,228
      Vážení přátelé...

Rozhodla jsem se, že založím vlákno na poděkování Pokerstrategy.

Chci poděkovat celké komunitě, celému vedení za to, jak se starají o českou hráčskou komunitu. Jsem sice jedna z těch nejmladších, ale vrátím-li se zpět o necelých 30dní, nebyla jsem v pokeru nic. Jen luckyplayer.

Po vstoupení do této komunity jsem neskutečně vyrostla, co se týče vědomostí, tak hraním pokeru. Možná jsem dítě štěstěny, ale profit za necelých 30dní přes 2500$ je naprosto neskutečný.

Tento výdělek je studováním materiálů a sledováním videí, které jsou zde k dispozici. Když se člověk jako já do toho ponoří, a je to opravdu čitelné, tak informace, které jsou zde naprosto zdarma, jsou opravdu k nezaplacení. Naučila jsem se toho tolik co nikdy předtím.

Mé osobní poděkování patří hlavně správcům a moderátorům české komunity alias Hucas, Cornie4ever, Darthrider23, Maikpp, Fiskantes a spol. Jste naprosto úžasní a děkuji Vám za vše.

Nemělo by se ani zapomenout na trenéry, HJ fora moderátory atd. Také děkuji hráčům a členům komunity za aktivní příspěvky, přes různé rady a analýzy. Člověk získá naprosto jiný náhled na hru a díky tomu profituje.

Děkuji Vám že jste vytvořili něco, co na českém webu nemá obdoby.

Vaše hrdá členka

Kiwwi :s_evil:
  • 22 odpovědí
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      Není to úplně tak Pokerstrategy (i když v tom mají samozřejmě velký, ale opravdu velký podíl), ale je to hlavně tebou. Hráčů jako seš ty je velmi málo. Někteří hrajou poker roky a takovéhle úspěchy nemají. Myslím, že o tobě ještě hodně uslyšíme :) A nakonec samozřejmě gratulace k dosaženým výsledkům a přání ještě lepších výsledků :s_cool:
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Paulis1992 původně napsal
      Není to úplně tak Pokerstrategy (i když v tom mají samozřejmě velký, ale opravdu velký podíl), ale je to hlavně tebou. Hráčů jako seš ty je velmi málo. Někteří hrajou poker roky a takovéhle úspěchy nemají. Myslím, že o tobě ještě hodně uslyšíme :) A nakonec samozřejmě gratulace k dosaženým výsledkům a přání ještě lepších výsledků :s_cool:
      Kdybych sem nepřišla a nebylo by Pokerstrategy ani Cornie4ever videa, tak bych takhle opravdu nevyrostla. To mi věř. =)
    • Remoska
      Remoska
      Bronz
      Registrace: 18.07.2011 Příspěvky: 323
      +1 :s_thumbsup:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj napsala jsi to hezky

Jen bych tě opravil, ten pán co nám tu ,,rozdává" za poker strategy dárky se jmenuje Darthrider23 :s_grin:
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Pepikv původně napsal
      Ahoj napsala jsi to hezky

Jen bych tě opravil, ten pán co nám tu ,,rozdává" za poker strategy dárky se jmenuje Darthrider23 :s_grin:
      Opraveno :) Díky
    • TatankaWitko
      TatankaWitko
      Bronz
      Registrace: 01.08.2011 Příspěvky: 45
      ...jj, krásný řádky, nejhůř dopadaj ti, kteří zapomínají na své učitele... :heart:

...ale šlo to stručněji ;) ...no prostě PokerStrategy CZ/SK je orthodoxní pokerová sekta, se vším, co k tomu patří, no ne? Ideologický web, články, rybaření, instruktážní videa, hierarchický postup na vyšší úroveň "pokerového vědomí", odměny za loajalitu atd. To na definici sekty bohatě stačí :D :s_biggrin: :f_biggrin:

S pozdravem Óm Cornie4ever namahá, tryambakám jádžamahé také velice děkuji za příležitost a doposud dosažené pokerové vzdělání.
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      LoL :s_biggrin: PS sekta :D
    • Scarynoob44
      Scarynoob44
      Bronz
      Registrace: 26.11.2011 Příspěvky: 196
      vyborne a naprosto pravdive napsane :)
      ale jsem si na 99% jist, ze jsi na hot runu, kdyz sleduji tvuj blog
      hodne stesti do budoucna, urcite to dotahnes vysoko ;)
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Scary > díky :) Přání vždy potěší.. :)
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Teeeda, čekala jsem nějakou reakci od vedení :D Nikde nic :D

Uličníci jsou to :tongue:
    • producent77
      producent77
      Diamant
      Registrace: 05.05.2011 Příspěvky: 274
      MrsKiwwi původně napsal

Ja bych rekl, ze si jen uzivaji zaslouzeny volny vikend. :)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      MrsKiwwi původně napsal

nebyl čas, celou neděli grindím abych překonal těch tvých 2,500$, není to žádná sranda :f_biggrin:

...just kidding...ikdyž je to pravda, dneska jsem odehrál 7,500 hand =)

děkujeme moc za pochvalu :f_love: každý den mám radost, když vidím, jak se všem dobrým členům v komunitě líbí :s_cool:

btw - máš tedka dobrou vlnu a daří se ti na co šáhneš ;) ale pamatuj na to, že přijdou i mnohem horší chvíle.. takže doporučuju velmi sebereflexně hodnotit postup především podle herního skillu a né podle profitu.. nechci prudit :f_p: ale vím že ty pády na zem hodně bolí.. ale věřím, že to nebude tvůj případ. ať se daří :]
    • Hucas
      Hucas
      Black Member
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      :) Děkujeme za krásná slova. V mým a Machyho případě platily slova Michala ;)

producent77 původně napsal
      Ja bych rekl, ze si jen uzivaji zaslouzeny volny vikend. :)
      Kdy jsme se teprve včera večer vrátili z výletu do Amsterdamu, tak jsem se na fórum dostal teprve dneska a hned takhle milý překvapení :f_love:

Jsem rád, že se ti u nás líbí a jsem rád, že si takhle pokerově vyrostla :) I když musím souhlasit s Corniem, že se v tvým případě jedná o sick hotrun, tak doufám, že tě nadšení neopustí. Pozor ale vždycky na správný bankroll management! To poslední co bysme chtěli, aby fajn holka jako ty bustnula takhle parádně získaný kapitál ;)

Tak ať se daří slečno Kiwwi :)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Pepikv původně napsal
      ten pán co nám tu ,,rozdává" za poker strategy dárky se jmenuje Darthrider23 :s_grin:
      Hehehe to jsem rád, že tu jsem za Ježíška :f_biggrin:

Každopádně jsme moc rádi, že se daří každému členovi, ale trochu bych tě poupravil v tom, že za to můžeme my - za to může každý jeden člen komunity, co si tu vybere za metriály a jak se jimi bude řídit...

Pokud bys chtěla poděkovat přímo za tyto materiály, pak by tvoje poděkování muselo obsahovat pár desítek jmen, bez kterých by tyto materiály a komunita nikdy nemohly existovat - a samozřejmě i všem aktivném členům, díky nimž je tahle komunita tak silná a motivující.

Sečteno a podtrženo, můžeš poděkovat nejvíc sama sobě :f_biggrin:
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Jsem ráda kluci, že máte radost :D

Cornie > Profitem jsi zase vyhrál.. včera jsem padla o 142$. Hrála jsem hodně turnajů a nic moc :D
    • Neru79
      Neru79
      Bronz
      Registrace: 21.09.2011 Příspěvky: 1,482
      teda slečno kiwwi klobouk dolu, 2500$ za 30 dní to je mazec, od toho tvého cíle "být nejlepší CG hráčkou možná nejseš daleko :club:
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Neru79 původně napsal
      teda slečno kiwwi klobouk dolu, 2500$ za 30 dní to je mazec, od toho tvého cíle "být nejlepší CG hráčkou možná nejseš daleko :club:
      Neměj velké oči.
      Ano, Kiwwi to jede, z toho plyne, že má určitě nějakej skill, jelikož fishka by i na hot runu neměla takové výsledky.

Ale hráčku dělá hráčkou až když bude třeba překonat první druhej třetí downswing a poprat se s tím. Takže zatím to á kiwwi super, ale to nejtežší ji teprve čeká.

Nepřeji jí to, ale na každého někdy dojde a pak se ukáže :-)

Já jí tedy nepřeji co nejvíc dolarů a tref.
      Já jí přeji, aby až příjde downswing, tak byl co nejmělčí,
      co nejlépe zvládnutý a psychicky to bylo v pohodě.

Jinak si myslím, že ty cashouty jsou super ochrana bankrollu.
      Mít za měsíc hraní pro sebe počítač a další věci koupené za poker, to je bomba :) )
      To už kiwwi nikdo nevezme :-)
    • MrsKiwwi
      MrsKiwwi
      Global
      Tak to číslo musím trochu upravit. Je to 3900$ :D
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Ahareen původně napsal
      Neru79 původně napsal
      Neměj velké oči.
      Ano, Kiwwi to jede, z toho plyne, že má určitě nějakej skill, jelikož fishka by i na hot runu neměla takové výsledky.

Ale hráčku dělá hráčkou až když bude třeba překonat první druhej třetí downswing a poprat se s tím. Takže zatím to á kiwwi super, ale to nejtežší ji teprve čeká.

Nepřeji jí to, ale na každého někdy dojde a pak se ukáže :-)

Já jí tedy nepřeji co nejvíc dolarů a tref.
      Já jí přeji, aby až příjde downswing, tak byl co nejmělčí,
      co nejlépe zvládnutý a psychicky to bylo v pohodě.

Jinak si myslím, že ty cashouty jsou super ochrana bankrollu.
      Mít za měsíc hraní pro sebe počítač a další věci koupené za poker, to je bomba :) )
      To už kiwwi nikdo nevezme :-)

+1

Jak znáte Lubos1980cz hraje na PS tak ten zažil,taky krásny začátek a pak...kousek z toho sem hodím.

Ale pak se stalo něco, co se stát nemělo. A to,že jsem konečně po dlouhé době vyrazil s přítelkyní na pivo ( to nebylo to nejhorší,pivo bylo skvělé ), a po návratu domů, ve stavu vyšší opilosti, mě napadlo, že bych si mohl zapnout CG . Sem tam jsem si z nudy zahrál,ale max do NL200. Alkohol ve mě ale probudil toho "nej hráče" a řekl jsem si,že NL 600 bude tak akorát. Během asi půl hodin jsem měl +1800$ , tak proč to nezkusit i na NL 1000,že ano? Během 4 hodin jsem odcházel spát chudší o zhruba 20000$ (není to překlep) a můj život se najednou ocitl v temnotě. Můj kompeltní bankroll jsem dokázal díky pár pivům a své hlouposti prohrát díky jedné noci. Tohle tady nepíšu,aby jste si o mě řekli,jaký jsem to idiot, to už vím dlouho, ale z důvodů, aby začínající hráči viděli,jak rychle se dá o vše přijít a aby se tomuhle vyvarovali. Ale věřím,že tady žádný takový idiot není.Po tomhle jsem byl donucen půjčit si peníze, a jelikož mé pokrové sebevědomí bylo na bodě mrazu, tak se to začalo projevovat i na mé hře v MTT. Nic nevycházelo a já bustnul i půjčené peníze. Vážně jsem byl kousek od skoku z okna, nic už nemělo smysl a já byl na dně tak, jako snad nikdy předtím. Poslední možnost,která mi zbývala,bylo prodat auto, což jsem nakonec hodně pod cenou prodal, vratil dluh a zbytek zase investoval do pokru. Bohůžel se stále moc nedařilo a já se rozhodl, že se nechám stacknout.

Takže tohle nikomu nepřeji ...Nech se ti daří kiwwi. :f_cool:
    • 1
    • 2