Screen %flop heren

• man2
      man2
      Bronz
      Registrace: 28.06.2007 Příspěvky: 350
      Ahoj,
      pomalu začínám uvažovat o odchodu z 24h poker a napadlo mě, že celkem důležitý údaj, který aspon mě hodně pomáha ve výběru herny je %flop na dané herně.

Vím, že tento údaj se může lišit dobou a dnem v týdnu kdy se hraje, proto bych poprosil o dva screeny (klidně i více) z Vašich heren kde momentálně hrajete. (týdenní a víkendový). Výška limitu a styl hry záleží na Vás. Určitě si najde každy to svoje.

Myslím, že to pomůže hodně hráčům, kteří taky váhají s přechodem a neví ještě kam.

Jako příklad posílám svoje:

24hPoker

Filtr: Sobota poledne - micro celkem

Uploaded with ImageShack.us

Sobota poledne-NL10

Uploaded with ImageShack.us

:club:D íky všem za další screeny :club:
  • 8 odpovědí
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Ahoj, %flop je síce fajn, ale ak si skutočne chceš vybrať herňu na hranie, napíš o radu tu: Poradíme vám kde hrát

Ja osobne používam TableScanTurbo, kde vidím štatistiky konkrétnych hráčov pri stoloch a môžem si tak vyfiltrovať ryby a posadiť sa k nim, čo je oveľa lepšie než avg %flop celého stolu (ktoré sa mimochodom rýchlo mení).
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Registrace: 07.07.2011 Příspěvky: 788
      Každopádně máš Fisky pravdu, ale bohužel na např. Entraction, TablescanTurbo nefunguje.
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Nj, asi i preto tam nehrám :D Chcel som len poradiť, samozrejme si slobodne môžete sharovať screeny lobbies. ;)
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Nj, asi i preto tam nehrám :D ...
      :s_thumbsup:
      Když už jsme u té entraction sítě, tak po měsíci a půl hraní na herně 24hPoker, musím konstatovat, že je to katastrofálně soft a zvažuju přechod jinam. Jediná výhoda je přímý 30%rakeback každých 15 dní a super soft rake race přes PS. Hraju NL10 a na rakebacku a PS rake race získám celkově tento měsíc suma sumárum 140 euro, což je 14BI na NL10, což není vůbec špatné. A to je asi tak jediný důvod, proč na herně zůstávat :D
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Pepe1783 původně napsal
      musím konstatovat, že je to katastrofálně soft a zvažuju přechod jinam.
      tohle jsem nějak nepochopil...
    • konkey
      konkey
      Bronz
      Registrace: 29.12.2009 Příspěvky: 385
      Ic3g3org3 původně napsal
      Pepe1783 původně napsal
      Ze clovek, ktory hra viac ako dva stoly, je po pol hodine hrania na hranici slusneho tiltu ak ma hot run. Ak hot run nema, ma aspn ten tilt...
      Mozno nie uplne, ale fakt je tam strasny software.

A ohladom toho percenta plrs/flop, nemozes to porovnavat s inymi hernami, lebo kazda to rata inac. Niektore herne rataju vsetky ruky, a niektore iba take, kde nejaky flop bol. Preto tieto herne maju o dost vyssie cisla na vsetkych stoloch. Toto mozes pouzivat len na porovnanie stolov v ramci jednej herne.
    • man2
      man2
      Bronz
      Registrace: 28.06.2007 Příspěvky: 350
      konkey původně napsal
      Ic3g3org3 původně napsal
      Pepe1783 původně napsal
      Ze clovek, ktory hra viac ako dva stoly, je po pol hodine hrania na hranici slusneho tiltu ak ma hot run. Ak hot run nema, ma aspn ten tilt...
      Mozno nie uplne, ale fakt je tam strasny software.

A ohladom toho percenta plrs/flop, nemozes to porovnavat s inymi hernami, lebo kazda to rata inac. Niektore herne rataju vsetky ruky, a niektore iba take, kde nejaky flop bol. Preto tieto herne maju o dost vyssie cisla na vsetkych stoloch. Toto mozes pouzivat len na porovnanie stolov v ramci jednej herne.
      Aha tak to sem nevěděl. Každopádně to byl asi špatný nápad no. :f_confused:
      Ale pokud náhodou chce někdo něco poslat... =)

Pepe1783: přesně tak, to je jediná věc proč stále zůstávám taky :f_cool:
    • Pepe1783
      Pepe1783
      Bronz
      Ic3g3org3 původně napsal
      Pepe1783 původně napsal
      JJ, tak jak píše konkey