[HU] Preflop AI situace

• Tsukk
      Tsukk
      Bronz
      Registrace: 30.07.2010 Příspěvky: 458
      Zdravím
      našel jsem nějake bucks na pokerstars a tak jsem se rozhodl ject tam pár HY HU, zatím jsem neshlédl všechna bobova videa, ale už chybí asi dvě :)

Co mi moc není jasné, je chování se preflop a hlavně kdy se chceme stacknout takže nejspíš tady budu postovat hodně standartní situace :)

Takže, s párem se chci stacknout vždy pfr? Kdyby jen raisnul/limpnul tak taky reaguju AI?

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 2 players - View hand 1614952 DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter BTN/SB: t550.00 18.33 BBs Hero (BB): t450.00 15 BBs Pre Flop: (t45) Hero is BB with 2 :spade: 2 :diamond: BTN/SB raises to t550, Hero calls t420 all in Flop: (t900) 5 :spade: 8 :heart: J :diamond: (2 players - 1 is all in) Turn: (t900) 6 :club: (2 players - 1 is all in) River: (t900) J :club: (2 players - 1 is all in)

Tady je to asi vůči stack sizum standart

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t15.00/t30.00 Blinds - 2 players - View hand 1614958 DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter BTN/SB: t280.00 9.33 BBs Hero (BB): t720.00 24 BBs Pre Flop: (t45) Hero is BB with A :diamond: 3 :spade: BTN/SB raises to t60, Hero raises to t720, BTN/SB calls t220 all in Flop: (t560) T :diamond: T :spade: 2 :club: (2 players - 1 is all in) Turn: (t560) T :club: (2 players - 1 is all in) River: (t560) Q :diamond: (2 players - 1 is all in)

Asi druhá handa zápasu - opravdu chci vzdycky s tim Ax jit preflop do shovu, nebo sem necemu spatne porozumel? eg- Za jakých podmínek du proti neznámému 3bet shove s Ax a jaký by měl bejt cca calling range na jeho 3bet shove?

Poker Stars No Limit Hold'em Tournament - t10.00/t20.00 Blinds - 2 players - View hand 1614959 DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter Hero (BB): t540.00 27 BBs BTN/SB: t460.00 23 BBs Pre Flop: (t30) Hero is BB with 5 :spade: A :club: BTN/SB raises to t60, Hero raises to t540, BTN/SB calls t400 all in Flop: (t920) 6 :spade: J :club: 8 :spade: (2 players - 1 is all in) Turn: (t920) T :spade: (2 players - 1 is all in) River: (t920) 3 :spade: (2 players - 1 is all in)

Diky za odpovedi :)
  • 5 odpovědí
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      První handa : páry dejme tomu 22-66/77 na villianovo raise posílat preflop(hrajou se špatně po flopu), můžeš posílat i 88-TT ale to záleží na soupeři.... jinak já ty 22 nerad caluje protože vim že nikde jsem lepší, o moc radši je pushuju, ale call si myslim že je ok

Druhá handa: Vzhledem k stacku je to uplnej standart jak píšeš.

Třetí handa: Každý Ax určítě neni 3betpush, záleží na soupeři. Ale tady se mi to nelíbí, jsou prostě lepší spoty. A hlavně vůči jeho raise/calling rangi jsi behind. Jestli byl nějak moc agro tak ok, ale zase nic jsi k němu nenapsal ale už ten sizing 60 značí že bude hrát a jak jsem psal proti range se kterou pak callne jsi behind
    • Pincell
      Pincell
      Bronz
      Registrace: 26.02.2008 Příspěvky: 280
      1) Pod 20bb je každý pár all in (možno 22-44 až od tých cca 18 dole). Toto platí pokým nehráš proti úplnym nitom.

2) std

3) Readless sú A2-A7 iba call pred flopom (na readless 3x to ja osobne zahadzujem). V prípade, že villain raisuje naozaj wide sú zo všetkých Ax +EV 3b shoves.

Vysoké Ax budú readless tiež 3b shove, pretože ludia, na stakes ktoré hráš, budú callovať kopu nezmyslov. V prípade, že hráš proti niekomu, kto necalluje light ale vie reshipnúť Axs + w/e ďalšie ho napadne, je lepší 3b/c.

Btw vygoogli si "propokertools". Veľmi užitočný program, ktorý obsahuje shove equity tool. Vieš sa tu pohrať s raising,calling,shoving ranges pri rôznych eff. stack sizes a sám prísť na to,čo je dobrý shove a čo nie :f_biggrin: Netuším koľko to teraz presne stojí ale malo by to mať nejaký free trial.
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      viac menej suhlasim s pincelom, co sa tyka druhej handy tak na zaklade mojich skusenosti to foldujem pretoze tam mam vo vacsine pripadov 3 outy a radsej by som tam hral 910s ako A3o , ale to zalezi na tom, na aky range ho das
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      BOBOsvk původně napsal
      viac menej suhlasim s pincelom, co sa tyka druhej handy tak na zaklade mojich skusenosti to foldujem pretoze tam mam vo vacsine pripadov 3 outy a radsej by som tam hral 910s ako A3o , ale to zalezi na tom, na aky range ho das
      Pokládáš kvůli tomu minraisu? Jakože středně silný handy pošle. A tenhle minraise je se silnější range? Určitě na tom něco je, když se nad tím zamyslím, tak to taky dělám :) .
    • BOBOsvk
      BOBOsvk
      Bronz
      Registrace: 14.02.2010 Příspěvky: 2,505
      v mojom pripade je to tak, ale poznam ludi co to tam vzdy zasunu pretoze maju inu skusenost (ludia im to folduju, alebo calluju nonsens), mne tam vzdy otocia monster