Prerusenie session

• konkey
      konkey
      Bronz
      Registrace: 29.12.2009 Příspěvky: 385
      Stava sa vam ze niekedy cez session zistite ze "teraz je zle, nemal by som hrat."? Ako to spoznavate? Ako je mozne ze to neviem(e) spoznat pred session? A dari sa vam v takom pripade prestat hrat?

Mne sa dnes stalo (cash game), ze som po 15 min po jednom bluffe (az po druhom) zistil, ze teraz jednoducho nemam spravnu naladu na hru. Proste ze by som hral velmi loose, nezmyselne kreativne... A dost ma stve ze sa mi to stalo prave v nedeu vecer. Ale co uz. Podarilo sa mi to hned vypnut (skoro, dokoncil som orbit, ale aj tak som musel v poslednej ruke otvorit z UTG K6s). Skoncil som 2BI v minuse, a napriek tomu, ze som za predchadzajucich 10 dni bol 15BI v pluse, sa citim na seba uplne nastvany a znechuteny zo svojej hry, a neviem poriadne vysvetlit preco. Toto bol moment, kedy som v minulosti vzdy menil variantu, ktoru som hraval. Skusim si dat 1-2 dni pauzu a venovat sa CG dalej.

Ale aj tak ostava moja otazka. Ako spoznavate ze nieste v stave hrat svojiu A-game? A ak to spoznavate pocas hry, viete odist? Alebo stava sa vam, ze napriek tomu ze nehrate najlepsie, presvedcite sa o tom, ze hrat s touto rybou sa oplati hrat aj ked nehram A-game?
  • 3 odpovědí