Poker Tracker licence

• Lemros
      Lemros
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 167
      Ahoj

Chtěl bych se zeptat jak je to s licencema u PT. Chtěl bych si ho koupit ale hraju na dvou PC (stolní a notebook) a v dohledný době budu pořizovat novej notes jaké je omezení s licencema? Na jejich stránkách jsou napsaný že dostanu dvě licence pro dva PC. Ale co když se zbavim starýho a budu to chtít nahrát na novej PC může v tom byt problém? Má někdo nějakou zkušenost?
  • 6 odpovědí
    • mrakoplas
      mrakoplas
      Bronz
      Registrace: 04.06.2011 Příspěvky: 190
      Citat zo stranky PT (sekcia FAQ).
      (Ked to tu pisem, musim upozornit ze som to nikdy neskusal. Ale minimalne cez support sa to musi nejak dat vyriesit.)

I need to transfer PT3 to a new computer

Your PT3 registration code is good for use on two separate computers at the same time. You should use the same code on both of your computers. If you purchase a new computer, completely uninstall PokerTracker 3 from your old computer. You can then install PT3 on your new computer and continue using the same PT3 registration code that was initially provided to you and is located directly on the PokerTracker website under My Account -> Registration Codes. There is no need for a new code.
    • Lemros
      Lemros
      Bronz
      Registrace: 09.12.2010 Příspěvky: 167
      Ok dik moc.
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      pripadne je tu taka moznost, ze ak PT3 kupis teraz, tak PT4 dostanes zdarma. znamena to, ze budes mat dve licencie na PT3 a dve licencie na PT4 ;)
    • Darthrider23
      Darthrider23
      Bronz
      Registrace: 24.06.2011 Příspěvky: 841
      Já myslím, že těch licencí dostaneš asi i víc - já sám jsem použil stejnou licenci na 2 počítače doma a teď i na notebook a podle mě pokud je to vše na jedné IP, tak to nikdo neřeší. Problém by asi nastal, kdyby se stejná licence objevila na dvou různých IP - pak by mohli myslet, že jsi jednu z nich prodal.
    • AEmana20
      AEmana20
      Bronz
      Registrace: 13.04.2011 Příspěvky: 67
      Svuj pt muzes nainstalovat treba na sto pocitacu, ale soucasne v jedne chvili muze PT by spusteno jen 2*
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Stříbro
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,279
      tu ide o to, ze licencia pre dva PC znamena to, na kolko kusov softwaru mate pravo. su to proste dva kusy. ak si ten soft nainstalujete na dalsi treti/stvrty/xty pocitac, tak je to nelegalne. to ze to ide nainstalovat na sedem pocitacov este neznamena, ze na to mate pravo ;)