Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

/200 A9o SB vs BU

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      PokerStars - $6.45+$0.55|100/200 NL (9 max) - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: 1,665.00
      UTG: 3,225.00
      CO: 2,230.00
      BTN: 4,711.00
      Hero (SB): 1,669.00

Hero posts SB 100.00, BB posts BB 200.00

Pre Flop: (300.00) Hero has A:club: 9:diamond:

fold, fold, BTN calls 200.00, Hero ?

staty: 13/8 limp 0%(0/11) 28 hand z daného levelu

Jeho první limp mě trošku znejistil. Přece jen jsem byl ovlivněn z pár minulých turnajů, kde jsem takhle atakoval podobného hráče a ukázal AA.

Jako handu bych chtěl hrát, ale nechce se mi pushovat a taky se mi nechce limpovat a hrát 3-way pot OOP s nic moc postflop handou.
      Možná by se dalo completnout s JTs nebo QTs.

Co byste dělali vy?
  • 4 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Já bych to poslal. Přece jen vzorek 28 hand není tolik, a hodně slabších hráčů ma tendenci limpovat různé tvořivky když jsou na bigstacku (i když jsou efektivní stacky nízké, což tihle hráči moc nechápou).
      QTs bych asi completnul, JTs už asi ne (obě handy jsou dost na hraně).
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      BTN je pomerne tight hráč, preto v jeho ruke môže byť dosť často trap.

Na druhej strane, nemám informácie, ako široko by calloval môj push.

A9 mi tu nehrá dobre, preto by som ju zložil. JTs je lepšia, ale pre uvedené dôvody, stále slabá na moju hru. :)
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Zdravím

Takže tohle je celkem blbá situace a to protože možná se snaží jen vzít blindy .:) Ale ještě bych to zahodil.protože nemyslím si ,že to hrál z nějakou špatnou handou.Máš ještě hratelní stack a takhle by jsi se dostal do špatné situace.
      OTs TJs bych pushoval.Ale každý by to zahrál jinak.Záleží jak to tam probíhalo.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

tady není moc dobré pushovat, jsme blízko bublině a soupeř je BS, takže vliv ICM už je tady celkem znát, navíc soupeř je poměrně tight, takže jeho range úzká a fold equity malá, viz. wizard:

Vzhledem k tomu, že je celkem tight, se mi nelíbí ani complete, takže bych rovnou skládal.