Staty - Farbičky

• chovanj
      chovanj
      Bronz
      Registrace: 28.02.2011 Příspěvky: 691
      Ahoj,

Hrám zatiaľ micro NL2 FR, chcel by som si v PT3 nastaviť farbičky na rôzne staty. Používam: Momentálne hrám podľa tabuľky od PS. Takže mám staty cca VP 8, PR 5, 3B 2

VPIP
      PFR
      3Bet

Každú s týchto stat by som chcel odstupnovať podľa hodnoty a nastaviť si príslušnú farbičku.

počet hand mám napríklad takto do 250 zelené, do 1000 žlté a potom červené.

Môžete mi poradiť ako to máte na micro poriešené ?
      Napr. co sa tyka VPIP 0 - 8, 8 - 16, 16 - aké range rozlišujete a aké farbičky im dávate.
      To isté aj čo sa týka PFR a 3bet.

Ďakujem.
  • 6 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau,

já mám barevně odstupňované jen VPIP a PFR, ostatní staty mají každý svůj vlastní barvu, ať mají jakoukoli hodnotu....prostě se potřebuju hlavně rychle vyznat který stat je který...
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      06Mike06 původně napsal
      čau,

já mám barevně odstupňované jen VPIP a PFR, ostatní staty mají každý svůj vlastní barvu, ať mají jakoukoli hodnotu....prostě se potřebuju hlavně rychle vyznat který stat je který...
      No a jak to máš odstupnované na micro limitoch na full ringu tie dve.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      chovanj původně napsal

No a jak to máš odstupnované na micro limitoch na full ringu tie dve.
      VPIP : do 10 žlutá, 10-25 je bílá, nad 25 červená

PFR : oranžová

tohle jsem si nastavoval už dost dávno, nikdy jsem ty rozsahy nějak neřešil, jak už jsem psal, není to pro mě nějak důležité...
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      Vydím, že nefarbíte :-)))
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      barvíme, ale každému sedí něco jiného. Ty intervaly by sis měl rozdělit podle sebe, jak to tobě sedí.
    • chovanj
      chovanj
      Bronz
      Paulis1992 původně napsal
      barvíme, ale každému sedí něco jiného. Ty intervaly by sis měl rozdělit podle sebe, jak to tobě sedí.
      Tak ja som amatér tak preto by som si dal rád poradiť od profíkov ako rozdeliť VPIP do akých ketegórií aby to malo hlavu a pätu. Stále sa bavíme o full ringu. SH to prepokladám má všetko viac loose.

Napríklad podla štartovacej tabuľky všetky handy, ktoré tam hrám je range

22+, A2s+, KTs+, QTs+, JTs, T9s, 98s, 87s, 76s, 65s, 54s, ATo+, KTo+, QTo+, JTo je to asi 22%

Ale kedže to záleží podľa pozície tak priemerná moja VPIP je nakoniec okolo 8%

Takže to je celkom zrádné sa spoliehať na priemerné VPIP čo vy nato.