BLOG: ( Cornieho výzva ) hlavne nebustnúť 50 ---->>> 10.000

• Maypo
      Maypo
      Bronz
      Registrace: 02.02.2011 Příspěvky: 147
      Ahoj, na začiatok tu je moje stručné predstavenie

:spade: :heart: :diamond: :club:

Aj napriek tomu, že túto výzvu pravidelne sledujem, rozhodol som sa k predstaveniu a vytvoreniu blogu až teraz. Hlavný dôvod bol asi ten, že som nevedel ako mi to pôjde, či ma to neomrzí, respektíve, či hneď nebustnem :D a blog by tým pádom nebol prínostný pre mňa ani pre nikoho iného.Keďže som sa nakoniec odhodlal, to znamená že som nebustol :D :D Pokru sa venujem aktívnejšie asi posledné 3 mesiace, aj keď tam bola takmer mesačná prestávka koli skúškam. Takže... stále sa mám čo učiť a dolaďovať . Myslím, že blog je dôležitou súčasťou rýchlejšieho napredovania a učenia sa (v niektorých prípadoch aj dobre miesto na vyplakanie sa pri neúspechoch :f_biggrin: )

Vklad som uskutočnil v polke novembra/listopadu na herne PartyPoker. Dá sa povedať, že prave odvtedy som vo výzve ale inkognito :f_biggrin:
      Momentálne hrám NL2 FR , aj keď sa mi nedávno podarilo naškriabať BR vhodný pre NL4 necítim sa na to a skôr zvolím bezpečnejší BR tých 30 buy-inov. Dôvodom je aj to,že chcem prejsť z FR na SH hru a tým budem mať viac priestoru na prispôsobenie sa.

Môj doterajší graf

:spade: :heart: :diamond: :club:

Dní od začátku výzvy celkem: 77
      Herna: PartyPoker
      Typ hry: NL2 FR

Hand minulý týden: x
      Profit za minulý týden: x

Bankroll na začátku výzvy: $50
      Současný Bankroll: $102,5
      Profit celkem: +$52,5
      Hand celkem: 29623

Dúfam, že tento blog bude prínosom a že aj pomocou neho spoznám bližšie CZ/SK poker komunitu

• 1 odpověď
    • Maypo
      Maypo
      Bronz
      Registrace: 02.02.2011 Příspěvky: 147
      :f_p: Milý debilníček :f_p:

Posledne 3-4 dni postupne klesám. Každý deň približne -1,5 BI. Uvedomil som, kde robim hlavné chyby. Je to predovšetkým nerešpektovanie statov súpera, hlavne agresion factor. Minimálne v 2 prípadoch som calloval na riveri protihráčov push aj keď som mal mizivú showndown value. Stala sa zo mna calling station :f_cry:
      Ďalším rušivým faktorom sú časté výpadky pripojenia na server. To ma vie dost rozhodiť, hlavne ak dostanem dobre karty na dobrej pozícii a práve vtedy mi to padne. Taktiež sa mi stalo, že som mal nuts a nestihol som betnúť a získať value z fish kôli týmto výpadkom.... Musím to vyriešiť, lebo takto ďalej nebudem schopný hrať :f_mad:
      Včera som si dal pause koli tej mojej ,,super hre,, :D a venoval som sa skôr čítaním blogov, predovšetkým tých , ktoré by pre mňa mohli byť prínosom. Ďalšiu časť dňa som venoval pozretím 3 Twinnovyvh videjí. Hoci som ich už videl oplatí sa ich pozrieť znova... ;)
      Samozrejme som stihol pozrieť aj par analizovaných hand v HJ fóre.
      Myslel som, že dnes to už pôjde nahor, ale zostup naďalej pokračoval. Hoci to nie je veľká strata na mojom BR mohlo by sa to už otočiť, aby som nazbieral sebavedomie a mohol prejsť na NL 4... :s_biggrin:

:s_evil: Neva, zajtra začína nový týždeň a ja som odhodlaný to konečne otočiť :s_evil: