K7o

• czlucinka
      czlucinka
      Bronz
      Registrace: 12.05.2011 Příspěvky: 49
      ahoj, další z tipickych her, ktere si myslím že jsem zahrála špatně... K7 si callnu ze Sb. Všichni hráči jsou loose pasive, takže jsem si říkala že by to šlo uhrát i na flopu. na takovémhle flopu jsem se bála, proto jsem to showe, ale myslím že t šlo call/fold na turnu, kdyby řpřišla další nepříznivá karta... co myslíte? jedna se o MMT SnG Pro 90 lidi

Poker Stars, $1 Buy-in (50/100 blinds) No Limit Hold'em Tournament, 5 Players
      Poker Tools Powered By Holdem Manager - The Ultimate Poker Software Suite.

CO: 5,848 (58.5 bb)
      BTN: 1,270 (12.7 bb)
      Hero (SB): 1,395 (14 bb)
      BB: 1,980 (19.8 bb)
      MP: 4,507 (45.1 bb)

Preflop: Hero is SB with 7 K
      MP calls 100, CO calls 100, BTN folds, Hero completes, BB checks

Flop: (400) K Q K (4 players)
      Hero checks, BB checks, MP bets 200, CO calls 200, Hero raises to 1,295 and is all-in, BB folds, MP raises to 4,407 and is all-in, CO calls 4,207

Turn: (10,509) 3 (3 players, 2 are all-in)
      River: (10,509) 6 (3 players, 2 are all-in)

Results: 10,509 pot
      Final Board: K Q K 3 6
      CO showed J T and lost (-4,507 net)
      Hero showed 7 K and lost (-1,395 net)
      BB mucked and lost (-100 net)
      MP showed K T and won 10,509 (6,002 net)
  • 6 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,015
      Tohle nikdy ze SB necalluju, ptž. K7o je strašně slabá karta na hru postflop, když trefíš K, máš špatnýho kickera, když trefíš 7, většinou nebudeš mít TP ale 2. nebo třetí pár.
      Po flopu to půjde uhrát těžko OOP bez handy zvlášť proti loose pasivním soupeřům.

Tohle je taky hezký příklad, že nemáš moc v co doufat s K7(ač extrémní). Nejlepší board, kt. si mohla trefit, ale jeden má lepšího kickera a druhý OESD+FD, takže žádná výhra.

Vidím to jako vyhazování 1SB z okna.

btw. tYpický
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,468
      Takéto ruky na sb nedorovnávam, aj keď sú hráči pasívni. Slabý kicker je zdrojom ťažkých rozhodnutí po flope. To by som mohol hrať, keby som si bol istý postflop hrou.

To sa na flope aj ukázalo. Súperi chcú hrať. A hoci mám set, niekto môže mať set s lepším kickerom. Hodnotu mojej ruky znižujú aj rôzne ťahy a až traja súperi. Takže push by som nedával.

Čo sa týka callu, keby som sa chcel dostať na turn alebo ďalej lacno a zistiť, že či je môj set dobrý, ten je komitujúci. A je nevhodné riskovať celý stack, len pre zistenie, či som lepší. :)
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Zdravím

Tohle je jasný Fold...takové karty hrát z SB není moc dobrý nápad...na flopu by se ti to hrálo tak špatně ,že by jsi to musela stejně zahodit.ted jsi měla štěstí ,že flop byl jaký byl.Ale jinak FOLD. doporučuji hrát z SB jen monster handy.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      PokerProCZ původně napsal

doporučuji hrát z SB jen monster handy.
      + tvořivky jako SC
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502

ja by som to tiez copleatol :]

ale ak si neverime v post-flop hre, tak je fold fajn...

osobne by som dal call, a lead out na flope a stack off.. sme shorty a mame velmo silnu ruku.. viem si predstavit ze hraci na tichto limitoch pojdu broke s nieci ako JQ, QT a niake kombo FD ..
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Když to completneš, tak budeš OOP a budeš mít celkem shitty handu.
      Chceš vidět při nejmenším 2pair, aby ses mohl stack offnout a to se nestane tak často + máme jenom 14bb.

Tohle přece nikdy nemůže být +EV.