Zhodnocení: PT4 vs HEM2

• Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      Tak po vyzkoušení obou programů už jsem si udělal celkem jasný obrázek. HEM2 mě hodně zklamal svou neergonomičností. Je na něm vidět především to, že je tvořen zejména pro cashovkáře, pro sng je tam docela dost nedodělků. Vůbec celý soft byl vypuštěn v dost neúplné formě. Ovšem je nutno dodat, že autoři se snaží seč můžou a chyby napravují. To ale nemění nic na tom, že je program celý takový neohrabaný, těžko se v něm něco hledá, na menších monitorech je zlo s ním pracovat.
      Oproti tomu PT4 je reklamou na jednoduchost, přehlednost, uživatelskou přívětivost a je také velmi rychlý. Pokud jsem v něm něco hledal, nikdy to netrvalo dlouho, protože vše je intuitivní. Nemůžu říct, že přináší něco nového, naopak staví na starých osvědčených základech a je to znát. Tvůrci HEMu zariskovali a postavili zbrusu nový program, bohužel podle mě se jim to moc nepovedlo.
      Přestože jako vlastník HEM1 mám na koupi nové verze slevu, zaplatím mile rád více za licenci PT4. Pracovat s ním je radost a umožňuje mi tak se více soustředit na hru samotnou než na soft, zkrátka nesnaží se být tou hlavní hvězdou jako HEM2. Jak to vidíte vy? Co vyhrálo u vás?
  • 3 odpovědí
    • calda
      calda
      Bronz
      Registrace: 09.08.2009 Příspěvky: 15
      Dřív jsem byl velkej fanda HM1 oproti PT. Možná teď odpovídám předčasně ale HM2 mě hodně nesedlo, zkusím PT4 ale už teď cítím co budu kupovat :) . Jediný co mě mrzí je, že PT nenabízí (nevím o tom) ty akce jako HM, že nahraješ určitej objem v ňáké herně a máš to zdarma. Od února chci hrát s PT, tak pak zhodnotim.
    • Life4Tale
      Life4Tale
      Bronz
      Registrace: 11.11.2011 Příspěvky: 215
      calda původně napsal
      Dřív jsem byl velkej fanda HM1 oproti PT. Možná teď odpovídám předčasně ale HM2 mě hodně nesedlo, zkusím PT4 ale už teď cítím co budu kupovat :) . Jediný co mě mrzí je, že PT nenabízí (nevím o tom) ty akce jako HM, že nahraješ určitej objem v ňáké herně a máš to zdarma. Od února chci hrát s PT, tak pak zhodnotim.
      No co vím, tak ty akce nabízí, aspoň na webu jsem to četl, pod odkazem Get it free.
    • Dureks
      Dureks
      Bronz
      Registrace: 11.08.2009 Příspěvky: 171
      taky to vidim na prechod HM1 -> PT4. az bude demo ke stazeni, tak to urcite hned vyzkousim. ale neprijde mi moc vhodny, aby software co ma slouzit jako podpurny program ke hrani, mel naroky jako batllefield 3 :D za tohle ma u me HEM2 velky minus