[BLOG] Hrdý účastník Cornieho výzvy

• k41ous
      k41ous
      Bronz
      Registrace: 16.03.2009 Příspěvky: 133
      Zdravím všechny kolemjdoucí :heart:

konečně jsem se dokopal k tomu, abych se oficiálně stal účastníkem Cornieho výzvy. Když už nic jiného, tak snad alespoň tohle mně dostatečně namotivuje k poctivému studiu a donutí brát poker opravdu vážně. :f_biggrin:

Základní info o mě najdete v mém představení. Výzvy se zúčastním na herně 888poker, kde mám tracknutý účet a leží mi tam $62,32 (snad nebude problém s těmi $12,32 navíc, kdyby ano není problém zapnout dva $6 MTT :f_biggrin: ). Formátem budiž NL2 FR a rád bych alespoň jednou týdně sepsal menší report sem na blog. :)

Pokud jsem na něco zapomněl, tak budu rád, když mi o tom dáte vědět a kdykoliv jsem otevřen Vašim radám, námětům, dotazům. :f_cool:

pokus o threadsaver: :f_p:

..doufám, že mi to pojede alespoň, jako pánovi na seat 1 :f_grin:
  • 36 odpovědí
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      mimochodem bronze hráč nemůže mít v podpisu odkaz? :f_eek:
    • opal99
      opal99
      Black Member
      Registrace: 05.02.2008 Příspěvky: 8,270
      Jasne ze moze. ;)

Pri zadavani podpisu mas dole tlacidlo Nastaveni: zrus vsetky polozky a link v podpise bude fungovat.
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      ok, díky :)
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Začátek výzvy: 1.2.2012
      Týdnů ve výzvě: 1
      Herna: 888poker
      Typ hry: NL2 FR

Hand minulý týden: 1 666
      Profit za minulý týden: +6,58$
      Bankroll na začátku výzvy: 62,32$
      Současný Bankroll: 68,90$
      Profit celkem: 6,58$
      Hand celkem: 1 666

bohužel nemám teď skoro vůbec čas, takže tady je aspoň post z výzvy a menší info sem hodím zítra =)
    • paned
      paned
      Bronz
      Registrace: 21.03.2011 Příspěvky: 12
      Ahoj K41ousi, proč jsi se rozhodl zrovna pro 888poker? Máš pro to nějaký speciální důvod? Ptám se, protože se sám rozhoduju, kterého klienta si tracknu přes PokerStrategy. Díky.
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Zdravím, díky za dotaz.
      Žádný vyšší důvod v tom nebyl, byl jsem tam tracknutý již delší dobu a od listopadu mi tam nečinně leželo pár dorbných. ;)

Jinak mrzí mě, že sem teď vůbec nereportoval, ale bohužel to bude tím, že není čas ani na hraní natož reportovat, protože...

takže v současnou chvíli je stav takovýto:

Týdnů ve výzvě: 2

Hand minulý týden: 0
      Profit za minulý týden: 0$
      Bankroll na začátku výzvy: 62,32$
      Současný Bankroll: 68,90$
      Profit celkem: 6,58$
      Hand celkem: 1 666
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Týdnů ve výzvě: 3

Hand minulý týden: 1639
      Profit za minulý týden: $10,38
      Bankroll na začátku výzvy: $62,32
      Současný Bankroll: $79,28
      Profit celkem: $16,96
      Hand celkem: 3305

zejtra se pokusím dát dohromady i nějaký info o dosavadním průběhu :)
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Tak jsem si vyzkoušel jaký to je rozespalej a unavenej opdáplit 5BI a můžu jít spát. Byla to solidní žumpa dneska.. :f_eek: 2BI pod EV a to memluvím o těch setupech.. začalo to tím, ze si hned dvakrát na začátku session do mých QQ/KK nějaká rybka callovala až do riveru FD kde to samozřejmě trefila, v podobným duchu to pokračovalo i dál a krom toho, že mi žumpa chodila sem pak i žumpu začal hrát a dopadlo to jak to dopadlo. :f_confused: ..takhle by to dál nešlo :f_mad:
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Žumpa pokračuje, žumpa se nepouší. :f_frown: Těžko říct, kde se stala chyba, ale prostě to od pondělí to nejde :f_mad: Přitom bych neřek, že jsem nějak změnil svoji hru, včera jsem dokonce ani nehrál a shlédl první 4 díly hasenbratena a stejně to dnes lítalo buyin za buyinem. např preflop KK< J9, někoikrát vycallován s overpárem od ryby, která později trefuje straight/flush, overpair vs set, flopnuté 2 pairs vycallované gutshotem, který na riveru zkompletoval straight, and so on.. :(

graf do posledního reportu:

graf od posledního reportu:

5bi below EV + coolers += bad play => -13BI through 3 days and now what? :f_confused:
    • Pokrovec
      Pokrovec
      Bronz
      Registrace: 07.01.2010 Příspěvky: 773
      now get up, regroup, review hands, clear your mind and start over again :D
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      hodne pekna redline :f_biggrin: moh bys sem hodit staty
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      kokos99sd původně napsal
      hodne pekna redline :f_biggrin: moh bys sem hodit staty
      staty, ti sem klidně hodit můžu, ale myslím si, že z nich stejně nic nevyčteš, protože na micros je redline převážně odrazem postfop hry
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      wtsd, cbet F, cbet T, AF, AFq F T R :f_biggrin:
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Každopádně si teď dávám na chvíli pauzu, protože jsem od úterka 9bi pod EV (o těch coolerech a setupech, kterých bylo taky nespočet už snad ani nemluvím). Celkem od úterý -17bi ?( a to už moji hru ovlivnilo natolik, že už si ani sám nejsem ničím jistý, pochybuji o svojí hře, mám strach z každé akce,...

challenge graf:

Jedním slovem peklo :f_cry:
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      kokos99sd původně napsal
      wtsd, cbet F, cbet T, AF, AFq F T R :f_biggrin:
      k těm se se dostanu jak?
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      pff... jak to vidim, tak to vypada strasne ten swing :s_mad: ....

ale musím ti jedno říct, myslel jsem, že hraješ NL2 SH, ale teď jsem si všiml, že hraješ FR a tady by bohužel tvoje redline měla vypadat úplně jinak ;)

Podle grafu usuzuji, že jsi v minulosti hrával vyšší limity, nebo SH. Vypovídá o tom redline. Ty by jsi měl teď na NL2 FR úplně překopat svoji hru a začít prostě od začátku... není na tom nic těžkýho prostě si počkat na dobrý spoty a value betovat a value betovat, než se dostaneš výš... o ničem jiném to není, prostě najít si ty ryby, které tě zasponzorují....

určitě by jsi sem měl postnout všechny staty, abychom to mohli nějak zpravit, protože tohle fakt není cesta, jak na vyšší limit :s_cool: .

přikládám na ukázku můj graf z NL2.... všimni si modré křivky...

v té době jsem o pokeru neměl skoro ani páru a prostě hrál abc poker podle článků atd.... u tebe je vidět, že máš edge a už tomu prostě rozumíš, takže by ti měla redline oscilovat kolem nuly, nebo pomalu klesat (já jsem byl moc velký nit a neuměl hrát post-flop, proto mi klesala tak silně :) ). nicméně na crushutí mi to stačilo
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Kokos: co pozeram toto bude podobny typek ako ja :f_biggrin: vid graf
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      kokos99sd původně napsal
      prostě si počkat na dobrý spoty a value betovat a value betovat, než se dostaneš výš... o ničem jiném to není, prostě najít si ty ryby, které tě zasponzorují....
      imo tohle bude ten zásadní problém.. neumím jen sedět a čekat až hitnu (navíc poslední 4k hand i ty ryby až moc často overhitujou :f_eek: ) ..nebaví mně hrát jen ABC.. mám chuť exploitovat, prostě hrát poker (což mi od úterý nějak přestalo vycházet) a ne cvičenou opičku :f_biggrin: ..a ano se SH máš pravdu, vyhovuje mi víc, ale na 888 NL2 SH není :f_frown:

celkový staty:

staty "před" a "po":

když porovnáš staty, tak tam žádný výrazný změny nejsou krom W$SD a W$WSF.. stručně řečeno co vycházelo předtím, teď už nevychází (ať už showdowny, nebo "bluffy")
    • k41ous
      k41ous
      Bronz
      Týdnů ve výzvě: 4

Hand minulý týden: 5004
      Profit za minulý týden: $-34,79
      Bankroll na začátku výzvy: $62,32
      Současný Bankroll: $44,86
      Profit celkem: $-17,93
      Hand celkem: 8309

Za tímto v tuhle chvíli dělám dlouhou silnou čáru... :rolleyes:
      _______________________________________________________________________________________________

..a od teď začínám znovu a pořádně, soustředěně, bez spews a trochu víc nitty :f_cool: ..a samozřejmě se nezapomínám dál vzdělávat :f_grin:
    • 1
    • 2