BLOG:smeeth1990:Cornieho challange z 50$ na 10k$ and never back

• smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Registrace: 12.01.2010 Příspěvky: 59
      Ahoj,
      zdravim všechny online grindery. Rozhodl jsem se zúčastnit teto challange, protože si myslím že jsem dobrý pokerový hráč, ale opravdu špatný grinder a zprávce bankroll managmentu.
      Tzn, že jsem několikrát udělal slušný roll několik tisíc buks/ nebo několik 10k korun, který jsem několikrát odpalil na stakes, kde bych měl mít vstup zakázán. Online většinou nějaký majory na PS atp, na živé cg v Cardu PLO nejhorší asi byla s Javorem 50/50/100.
      Jednu dobu jsem grindil na FTP NLH50. Kde se mi dařilo, ale přišel swing a navštěvy NL100 a NL200 a bylo :D ....

Proto jsem se rozhodl, že pokud nedokažu hospodařit s tím málem co mám (50buks) nedokážu to asi ani když toho bude moc (10k). Pokud tohle nedokážu, nema smysl pro mne dal hrat...

Každopádně doufám, že to povalí vzhledem k tomu, že když už jsem parkrat v životě grindit zkoušel tak to mělo vždy hodně velký volume...

Poslední věc c obych zminil je fakt, že dělám floormana v jednom podninku v Brně, dřív dealera takže jsem na pokeru pečenej, vařenej, tak mi to snad pomůže.

A od zítra začínám s NL2FR.... Wish me luck :s_grin:
  • 26 odpovědí
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Tak jsem pravě zakončil prvni session na NL2FR po 3k handach a kousek jsem si odnesl +879 blindu. Hráči jsou tam opravdu zvláštní....
      Teď jsem moc unavenej napisu sem nejaky plany az vstanu.

GL všem ;-)
    • villnius
      villnius
      Bronz
      Registrace: 09.07.2011 Příspěvky: 476
      gl, věřím, že mě brzo ve stakes doženeš :)
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      co ted hrajes za limit?
    • villnius
      villnius
      Bronz
      NL30 :f_biggrin:
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Tak jsem za posledních 24h odehral cca 6k ruk....a misto abych byl v krasnym profitu jsem minus nesmysl....

Nejvic rozbijel nejaky 100%donk, ktery na NL4SH mel stack 45buks. Mozna i proto ze jsem ja do nej odpalil asi 4 nebo 5 BI npr: TPTK vs FD, TOP set vs FD, AT vs KQ ai pre flop atp... jsem hodne rozcilenej ale tilt se neprojevuje nastesti...
      Porad si rikam, ze chci napsat nejakej post + graf + par hand se kterymi jsem si nebyl jisty....ale nejak radeji grindim nez pisu :-)
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Před chvílí jsem otvíral další session NL4, přisedl jsem si na jeden stůl 1/6...a během 15min tento pán do mne pustil 2BI a další pán 1BI. Po 15 minutách hry neni zlý. :s_cool:
      Kdyby mi někdo z vás napsal jak dostat handu z HEM sem byl bych moc vděčný....
    • villnius
      villnius
      Bronz
      smeeth1990 původně napsal
      Před chvílí jsem otvíral další session NL4, přisedl jsem si na jeden stůl 1/6...a během 15min tento pán do mne pustil 2BI a další pán 1BI. Po 15 minutách hry neni zlý. :s_cool:
      Kdyby mi někdo z vás napsal jak dostat handu z HEM sem byl bych moc vděčný....
      v HEM klikneš pravým na handu, dáš "Copy to clipboard" a pak zkonvertuješ tady:
      http://www.handconverter.com/ a překopíruješ sem..
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Již je to 10 dní co se aktivně účastním této challange, tak bych chtěl sepsat své poznatky a plány v této challange, pokerua častečně i v životě.

:diamond: každopádně zažnu tím pozitivním, chtěl bych se pochválit, že jsem odehrál již pres 30 000 hand a bojuji s NL4 a věřím v brzský přechod na NL10, také fakt, že jsem dosahl status zlato mi udělal radost.

:diamond: Ohlédnutí a poznatky za posledních 10 dnů hry

:spade: NL2 pro mne bylo utrpení, pšesto že jsem ji ze začátku crushoval, a po 5k handach už zkusil NL4. Utrpení to pro mne bylo v tom, že jsem měl pocit že největší NIT vyhraje :f_frown:
      :spade: naskocil jsem na NL4 kde jsem na jednom stole prohrál 4 nebo 5BI do totální fish. Prohral jsem s nim věci jako top set, top two atp. Celý můj profit byl rázem pryč. Ale zachoval jsem klidnou hlavu vrátil se na NL2 a hrál dál.
      :heart: tohle možná ani nečtěte, protože to bylo špatně. Každopádně jsem odehrál asi dalšich 10k ruk a přišli další pro hry ve hře kdo je větší NIT. V pokladně jsem měl 45dollaru s kamrádem pustil 11 six max 1000GTD. Největší blbost co Vás může napadnou nic méně jsem se dřív orientoval jen na MTT a musím říct že větší skupinu dementů na turnaji jsem nevíděl. ASi od 5minuty turnaje do last 15 jsem držel chiplead a nakonec vypadl 6 za něco jako 66dollaru.
      :spade: Rázem byl můj roll kolem 100dollaru a ja si řekl, že pujdu hrát NL4SH. Konečně normální hra, kde se nehraje TOPTWO PRE FLOP. Zatím se mi velice daří a doufám, že to tak půjde dál.

POznatky z NL4SH:
      :spade: Omezil jsem počet stolů z cca 12 na 6. Nemyslím si že bych hru na 12 stolech nezvládal, ale na tomto nízkem limitu jsou někteří hráčí absoulutně mimo, pokud hru člověk hodně sleduje, zjístí, že se s ním jsou schopní někteří hráčí stackoofnout pref flop s A6s v 3way allinu. Což jsem na 12 stolech nevnimal.
      :spade: Pčestal jsem přeceňovat suitedconnectors. tzn OOP max za call na big blindu ne reis ale check. TO mi hodně sráželo edge.
      :spade: Stackoffnout se je u mě dost složitý někdy jen s QQ+ AK+, jindy AJo+ 66+, záleží na potu a soupeřích.

Chtěl jsem ještě něco napsat o svý plánech do budoucna, ale už teď je to dost dlouhý. :s_love:
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Vzhledem k tomu, že mne psát vážně baví, ale raději grindím, tak jsem se rozhodl, že ty plány napíšu hned, ale do dalšího postu, a'ť si to můžete přečíst nezávisle na sobě a taky na to tak reagovat. Věci sem sepíšu podle dosažitelnosti, v pořadí v jakém by měli následovat.

:spade: projet si všechny označené handy, zamyslet se nad nima a napsat si z nich popřípadě nějaké poznámky

:spade: momentálně můj nejbližší plán je přechod na NL10

:spade: udelat tento mesic status platina

:spade: začít hrát fulltime (vím že se to povede, doufám, že co nejdřív, ale budu se o tom muset s někým poradit, až bude čas), protože až se to stane chci dodržovat víc safe roll.

:spade: V lednu 2013 bych měl v plánu se odstěhovat Canady do Whistleru, za pár kamarády, kteří zde žijí víc jak dva roky. A jako pro grinder si užít nejlepši zimu ever a do toho dále grindit. Chtěl bych tam zůstat, tak 4-6měsíců a poté navštívit státy. Pokud začnu hrát fulltime nějak brzo, tak bych chtěl ještě předtím navštívit THAJSKO.

:spade: pokud se někdy v budoucnu zaseknu na nějakém limitu, zjístím že dál, to porážet nebudu pravděpodobně s ním skončím a začnu se věnovat něčemu jinémů. Mám takovou špatnou vlastnost, že pokud v něčem nemůžu být top, tak to dělat nebudu. Protože rád říkám. NIKDO SE NEPTÁ KDO BYL DRUHEJ! :s_grin:
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Tak mam za sebou svoji nejlepsi session na NL4 ever za 65min 5bi UP. To jsem jeste prohral AI PRE flop JJ vs AK pot 14dollaru nic moc :s_confused:
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Mám menší dotaz skrz ai ev line.
      Vím že Cornie psal, že nema smysl se na ní dívat, ale stejně.
      Zajíma mne jestli jsme nad carou jen pokud rozdavame suckouty, nebo budeme nad ai ev line i v pripade, ze vyhravame hodne flipu, nebo hodne ai na urcitych streets proste jen to ze nam to drzi...
      Predem diky komukoliv za odpoved :s_cool:
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Každý all in kde si vyhral viac než je Tvoja equity share Ťa posúva vyššie nad EV. Teda v podstate všetky all iny v ktorých súper nie je drawing dead.
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Fiskantes původně napsal
      Každý all in kde si vyhral viac než je Tvoja equity share Ťa posúva vyššie nad EV. Teda v podstate všetky all iny v ktorých súper nie je drawing dead.
      Diky za info protoze ja jsem ai ev treba 8BI nad carou ale nemel jsem, poct ze bych vytacel, nejaky nerealnosti, jen mi to proste drzi... mam ted nerealnej upswing to je pravda :-) :s_biggrin:
    • PumaPerez
      PumaPerez
      Bronz
      Registrace: 09.11.2009 Příspěvky: 4,313
      to je jeden z dovodov, preco vazne nema zmysel sa stale na tu lajnu pozerat. nejde hrat tak, aby sa noznice medzi EV lajnou a vyhrami nepohybovali. proste sa to neda ;)
      takze raz zacas pozri, ked budes mat pocit, ze nieco nie je ok. inak na to kasli a sustred sa radsej na zelenu :f_cool:
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      PumaPerez původně napsal
      to je jeden z dovodov, preco vazne nema zmysel sa stale na tu lajnu pozerat. nejde hrat tak, aby sa noznice medzi EV lajnou a vyhrami nepohybovali. proste sa to neda ;)
      takze raz zacas pozri, ked budes mat pocit, ze nieco nie je ok. inak na to kasli a sustred sa radsej na zelenu :f_cool:
      Slo o to ze jsem chtel vedet jestli npr ustavam jen flipy v long runu.. nebo jsem super luck box
      Btw jsem cynik kazdym coulem..akorat ja zas znam, ze cynik je clovek, ktery zna cenu vseho, ale hodnotu niceho :-)
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      tady!
    • Paulis1992
      Paulis1992
      Bronz
      Registrace: 02.01.2011 Příspěvky: 3,417
      tady!
      kdybych měl já na flopu nuts a on FD, přišla by mu na 90% :D Jinak pěknej shot, snad to takehle půjde dál :)
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      Paulis1992 původně napsal
      tady!
      kdybych měl já na flopu nuts a on FD, přišla by mu na 90% :D Jinak pěknej shot, snad to takehle půjde dál :)
      Snad to pujde ted jsem pustil 4stoly a rekl jsem si ze pokud prohraju 2BI tak se vracim
    • smeeth1990
      smeeth1990
      Bronz
      kdybyste potrebovali penize prijdte na NL10SH :D TADY
    • 1
    • 2