[DoN] 30/60 BU KJo

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Everest - $0.00+$0.00|30/60 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: 1,565.00
      MP: 1,610.00
      CO: 1,445.00
      Hero (BTN): 1,530.00
      SB: 1,310.00
      BB: 1,540.00

SB posts SB 30.00, BB posts BB 60.00

Pre Flop: (90.00) Hero has J:heart: K:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to 120.00, SB calls 90.00, BB calls 60.00

Flop: (360.00, 3 players) J:club: 8:diamond: 7:heart:
      SB checks, BB checks, Hero bets 360.00, fold, fold

Hero wins 360.00

Přemýšlel jsem jestli v téhle fázi vůbec handu hrát nakonec jsem se rozhodl že ano.
      Kvůli velikosti blindů jen min rase.
      Flop mam TP s good kickerem. Chci se bránit proti gutshotum a over kartě, proto sizing celej pot.

Zahráli byste to někdo jinak?
  • 5 odpovědí
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Já bych foldnul pf, blindy jsou ještě dost malý, ale zase záleží co to je za hráče na blindech, většina hráčů tě callne z bb s any two a na riveru ti ukáže full house se 74o :D Takže se to moc nevyplatí tak stealovat, aspoň teda na Ongame, ale jak říkám, rozhodoval bych se podle hráčů. Suited bych to asi zahrál stejně.

Btw já to prej hraju moc pasivně tak na moje rady radši moc nedávej :f_biggrin:
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      steal s KJo tam bude velmi casto ok ( samozrejme ze zalezi od hracov) ale ak mas na blindoch aspon trosku normalnych ludi tak je to easy spot pre teba, 90 chipov vzdy pomoze a ty si udrzujes svoj stack na hranici starting stacku .

Postflop hra: Ake vyhody/nevyhody vidis v tom svojom sizingu a aky je tvoj plan na turne ?
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      ten vyšší sizing vidím hlavně jako protection proti gutshotům (vyjímečně over kartám).
      nevýhoda je, že střední pár či slabší jack se většinou pustí.
      i když na tomhle limitu by mi to s JQ zaplatili dost možná.
      JT určo.

Tudíž tenhle sizing je bet for (JQ, JT) value i protection.

Nevýhoda je, že value z nižšího páru nedostanu, ty se pustí.

Plán na turnu po callu?
      jde o to co příjde.
      pokud něco hnusnýho, T,Q,A tak checkuhu turn a přemýšlím nad bluufcatch river.
      pokud nějaká nízká karta či pár, asi zas valuebet. výše tak 400.
      problém tu vidím, že jsme už odhozenej a v podstatě river jsme pot comitted.
      pak bych mohl i na nízkou kartu procheckovat turn.

v tuhle chvíli nevím co je lepší.
      jak bys to zahrál ty?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Problem je v tom ze ak betnes pot a niekto ta callne tak hras zbytocne velky pot s nie prave najsilnejsou handou na flope ktory je dost drawy, pretoze ak niekto z blindov ma napr. par+ GS tak ti to aj tak nefoldne , a je vela scare kariet ktore nechces vidiet .

Co sa tyka toho tvojho dalsieho valuebetu na turne , kolko streets of value si myslis ze mozes dostat z takejto handy na takom boarde?

Ja osobne by som sa snazil hrat maly pot ( moj zamer bol ukradnut to preflop , kedze to nevyslo tak zase nemusim za kazdu cenu urvat pot postflop) , takze bud by som betol okolo 140 ,ale viem si predstavit aj check behind , s tym ze ak pride safe turn tak by som nieco malo valuebetol aby si dostal zaplatenu aspon 1 street od horsich Jx, pripadne 8x, 9x hands ,a river znova podla toho co by prislo ale vacsinou by som asi checkol behind. Kedze tie 8x 9x handy mi to uz aj tak nezaplatia a vela horsich Jackov tam nebude.

Ak by dosla na turn scary karta tak idem check behind, pripadne ak niekto z nich betne tak give up , stale je to early faza, ja mam safe stack a nemusim sa pustat do marginalnych spotov , ak si viem chipy vziat neskor .
      Varianta so scary kartou a mojim checkom behind, na blank rivri by som podla sizingu a nejakeho readu sa rozhodoval medzi foldom a blufcatchom.
    • Palo73
      Palo73
      Bronz
      Registrace: 16.05.2008 Příspěvky: 1,254
      moja std line v tomto spote byva:flop maly cbet okolo 50 %,turn dalsi maly bet,river ch behind,pri raise ez fold

ak open foldnes KJ z butonu v akokolvek levely tak sa vykasli na 6 maxy