BLOG: i have no idea what i'm doing ____ FASTFORWARD NL25 / normal NL25

• michael975
      michael975
      Zlato
      Registrace: 20.08.2010 Příspěvky: 1,063
      Ahoj rozhodol som sa po mesiacoch čítania iných blogov založiť si vlastný :f_cool: .

Predstavovať sa nebudem, pretože už som sa tu pred pár mesiacmi predstavil, tak sem postnem len link predstavenie
      Zdravím
      V predstavení sa píše, že hrám SnG avšak to je už minulosť :f_cool: začal som sa venovať hraniu CG. Chcem sa pripojiť tiež k Cornieho výzve.

Dobil som si na PartyPoker 50$ a začnem hrávať CG FR NL2 (podla zásad správneho BM :) )

Základné info:

Herňa: PartyPoker
      Typ hry: CG FR NL2
      Bankroll: 50$
      Pomocný softvér: Pokestrategy Elephant (ak pôjde všetko podľa plánu tak zakúpim PokerTracker)

Ciele na tento mesiac:

:club: Prečítať si BASIC články
      :club: Prečítať si BRONZ články
      :club: pozrieť minimálne 3 videá (začnem Cornieho videami :s_cool: )
      :club: nahrať minimálne 4000 hand
      :club: postnúť minimálne 15 hand na fórum
      :club: byť pozitívne naladený ako pri hraní tak aj pri študovaní :P

Dúfam že sa vám môj blog bude páčiť, že ho budete navštevovať a radiť mi pri mojej strastiplnej ceste k vytúženému cieľu :)

Tak týmto by som ukončil úvod svojho blogu a dúfam, že sa dostanem až na záver , kde už budem hrdým majiteľom 10 000 $ :f_biggrin:

Veľa štastia pri stoloch (a hlavne veľa fishiek pri stoloch :s_cool: )
  • 157 odpovědí
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Včera som prečítal BRONZ články, ktoré mi pomohly pri mojej hre v ten deň

ČO mi dali jednotlivé články:

1. Co znamená Big Stack Strategy?

Z tohto článku som si odniesol hlavne to, že sa má dodržiavať Bankrollmanagement!!! Netreba si nič dokazovať na vyšších limitoch (aj keď to často láka :s_biggrin: ) a radšej treba zostať na svojom limite a hrať podľa stratégie. Takže pokiaľ nenahrám 100$ stôl na NL4 ani neotvorím :f_cool:
      Ďalšia nemenej dôležitá vec z tohto článku je, že treba hrať TIGHT-AGGRESSIVE poker.

2.Jak hrát před flopem

Z tohto článku som si odniesol štartovnú tabuľku (za ktorú ďakujem, pretože neuverteľne ulahčuje hru) a naučil som sa hrať z pozície.

3.Jak hrát po flopu

Tu som sa naučil na akom flope môžem blafovať a akom už nie, že niekedy je potreba kontrolovať pot .

Moja 1. session:

Včera som odohral svojú 1. session v ktorej som zaznamenal profit 1BI (nie je to veľa ale som v pluse a to ma teší). Hral som podľa tabuľky štartovných kombinácií. Zapol som 4 stoly, to je pre mňa zatial optimum.

ešte pridám jednu handu :evil:

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $1,01
      Hero:
      $2,01

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with A:heart: , A:diamond:
      5 folds, SB calls $0,01, Hero raises to $0,06, SB calls $0,04.

Flop: ($0,12) T:club: , 9:heart: , 8:heart: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0,12, SB calls $0,12.

Turn: ($0,36) T:spade: (2 players)
      SB checks, Hero checks.

River: ($0,36) 9:club: (2 players)
      SB bets $0,35, Hero folds.

Final Pot: $0,71
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Mám za sebou ďalšiu session v ktorej som odohral necelých 1k hand a som v zelených číslach čo ma veľmi teší :f_cool: , ale netreba zaspať na vavrínoch :s_cool:

Zhrnutie session:

:diamond: Hrál som podľa tabulky štartovných kombinácií , karty ktore v tabuľke neboli som okamžite foldoval (aj ked v niektorých prípadoch ma to mrzelo :f_mad: )

:diamond: Začínam si pomaly zvykať na štatistiky z HUDu. Zatial sa sústredím hlavne na VPIP a PFR (teším sa keď mám pri stole aspoň jedného hráča s VPIP nad 50 =) )

:diamond: Cesta k úspechu = hra z pozície :s_cool:

Aktuálny bankroll: 59,46$

Plány na dnes:

prečítať si:
      :heart: Pokerová matematika: Odds a outy
      :heart: Pokerová matematika: Implied pot odds

pozrieť si video:
      :spade: Záznam coachingu 19.10.2011 - Cornie4ever & Darthrider

hrať:
      :club: hrať svoju A-game, hrať podľa tabuľky, lepšie sa zoznámiť s HUD
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Akurát som dohral svoju 70 minútovú session a výsledok je -1BI

Aj napriek tomu, že som hral podľa tabuľky štartovných kombinácií, tak mi karty nepriali a ostal som v miernom mínuse.

Priebeh session:

Hneď na začiatku som stratil celý stack, keď som si nabehol do vyššieho setu X(

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $2
      MP2:
      $1,76

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 6:spade: , 6:club:
      2 folds, MP2 raises to $0,08, 4 folds, Hero calls $0,06.

Flop: ($0,17) A:spade: , 6:heart: , 2:club: (2 players)
      Hero bets $0,1, MP2 calls $0,10.

Turn: ($0,37) Q:heart: (2 players)
      Hero bets $0,3, MP2 calls $0,30.

River: ($0,97) J:heart: (2 players)
      Hero bets $0,69, MP2 raises to $1,28 (All-In), Hero calls $0,59.

Final Pot: $3,53

Results follow (highlight to see):
      MP2 shows three-of-a-kind, aces (Ah Ac)
      Hero shows (6s 6c)

MP2 wins with three-of-a-kind, aces (Ah Ac)

Avšak z tohto som si zobral jedno veľké ponaučenie, že sa tým nemám zaoberať (že občas sa to stáva) a mám hrať svoju ABC hru (a výsledky sa dostavia), čo sa mi potvrdilo o pár rúk neskôr :s_cool:

Known players:
      Position:
      Stack
      UTG2:
      $1,95
      Hero:
      $2,09

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (9 handed)

Preflop: Hero is CO with A:diamond: , A:club:
      UTG1 folds, UTG2 raises to $0,06, 3 folds, Hero raises to $0,20, 3 folds, UTG2 raises to $0,70, Hero raises to $2,09 (All-In), UTG2 calls $1,25 (All-In).

Flop: ($4,07) 9:heart: , 8:spade: , 3:heart:
      Turn: ($4,07) 9:diamond:
      River: ($4,07) J:club: (2 players)

Final Pot: $4,07

UTG2 shows (Ah Kd)
      Hero shows two-pair, aces and nines (Ad Ac)

Hero wins with two-pair, aces and nines (Ad Ac)

Ale ku koncu session ma dorazila táto ruka, ktorú dám aj do sekcie hodnotenie rúk

Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $2
      Hero:
      $2,11
      MP2:
      $4
      CO:
      $1,87

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (6 handed)

Preflop: Hero is BB with T:diamond: , T:club:
      MP2 calls $0,02, MP3 folds, CO calls $0,02, BU folds, SB calls $0,01, Hero raises to $0,12, MP2 folds, CO calls $0,10, SB calls $0,10.

Flop: ($0,38) 8:heart: , 5:spade: , 3:spade: (3 players)
      SB checks, Hero bets $0,3, CO folds, SB calls $0,30.

Turn: ($0,98) Q:diamond: (2 players)
      SB checks, Hero bets $0,7, SB calls $0,70.

River: ($2,38) 4:diamond: (2 players)
      SB raises $0,88 (All-In), Hero calls $0,88.

Final Pot: $4,14

SB shows three-of-a-kind, eights (8s 8c)
      Hero shows (Td Tc)

SB wins with three-of-a-kind, eights (8s 8c)

Toto boli tie najzaujímavejšie ruky z dnešnej session. Dnes už hrať neplánujem. Budem už len čítať stratégie a kukať videá na PS.
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Dnešná hra mi priniesla mierny pokles v mojom BM necelé 2$. Najväčšiu zásluhu na tom má chvílkový TILT, vďaka ktorému som sa úplne nesústredil na hru a stálo ma to $.
      Avšak nahral som 5 partypoints za čo som získal jednu kartičku z promotion CARD RUSH na ktorej bol free vstup na 2000$ freerol, tak aspoň nejaká výhra :s_biggrin:

Názorná ukážka:
      Known players:
      Position:
      Stack
      BB:
      $2,93
      Hero:
      $2,05
      0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed) Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105 by www.pokerstrategy.com. Preflop: Hero is CO with T:spade: , T:club: 4 folds, Hero raises to $0,08, 2 folds, BB calls $0,06. Flop: ($0,17) K:spade: , 7:spade: , 4:diamond: (2 players) BB bets $0,12, Hero calls $0,12. Turn: ($0,41) K:heart: (2 players) BB bets $0,29, Hero calls $0,29. River: ($0,99) A:heart: (2 players) BB bets $0,47, Hero calls $0,47. Final Pot: $1,93 Results follow (highlight to see): Hero shows (Ts Tc) BB shows three-of-a-kind, kings (Kc 2h) BB wins with three-of-a-kind, kings (Kc 2h)

Nemyslel som si že má zrovna Krála...ale na to eso na riveri som to mohol zložiť...bohužial (moja chyba :s_mad: )

Poznatky:

Keď ma niekto re-raisne tak to má.
      Keď niekto calluje a ja mám handu ..treba raisovať a nie checkovať

Dnes mám v pláne ešte zahrať jednu session večer.
      Ale predtým si pozriem video od hasenbraten.
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Dnes odohraná jedna session s profitom +2BI :s_cool: . Stále hrám podľa tabuľky štartovných kombinácií. Range kariet rozšírim len v LATE pozíciach pokiaľ majú hráči na blindoch statytypu 10/6 a podobne aby som ukradol blindy.

Hráčov si značím+ píšem k nim poznámky čo mi dosť ulahčuje hru.

Jeden z dôvodov dnešného profitu ;)

Known players:
      Position:
      Stack
      MP1:
      $2,68
      Hero:
      $2

0,01/0,02 No-Limit Hold'em (8 handed)

Preflop: Hero is CO with K:heart: , K:diamond:
      UTG2 folds, MP1 raises to $0,08, 2 folds, Hero raises to $0,26, 3 folds, MP1 raises to $2,68 (All-In), Hero calls $1,74 (All-In).

Flop: ($4,71) A:diamond: , T:heart: , 2:diamond:
      Turn: ($4,71) 4:heart:
      River: ($4,71) 7:heart: (2 players)

Final Pot: $4,71

MP1 shows a pair of queens (Qs Qd)
      Hero shows a pair of kings (Kh Kd)

MP1 wins with a pair of queens (Qs Qd)
      Hero wins with a pair of kings (Kh Kd)

Čo sa štúdia týka tak pokračujem v čítaní BRONZ článkov+ pozerám sériu videí od HASENBRATENa. Tieto videá mi dávajú veľa nových poznatkov, ktoré využívaj vo svojej hre. Avšak videá si musím pozrieť niekoľko krát pretože po jednom zhliadnutí si nezapamätám všetky informácie :f_cool: .

Taktiež prispievam do sekcie HODNOTENIE HAND. Je lepšie keď mám na handu aj iný uhol pohľadu vďaka skúseným hráčom ako sú twinn1, B0st0n, Mosambo a mnoho ďalších :s_cool: .

Prikladám ešte graf
      Uploaded with ImageShack.us
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Po dlhšej odmlke som opäť tu :evil: Od nedele som na intráku takže aktualizácia blogu sa troška omeškala. Čo sa týka mojeje hry tak na intráku grindím viac ako doma, avšak štúdium zanedbávam :s_frown: (čo ma dosť štve).

Takže plány na tento týždeň:
      :spade: pozrieť video od hasenbrena (prvé 3 mám pozreté)
      :spade: prečítať články: Po flopu: Iniciativu má soupeř
      Po flopu: Nikdo nemá iniciativu
      :spade: hrať hrať hrať :f_cool:

Čo sa týka mojej hry tak môj bankroll je na čiastke 74,41$ takže zatial spokojnosť :)

Ako je to už zvykom na vysokej škole, že prvý týždeň sa zapíja nový semester a úspešné ukončenie skúškového tak som ešte trocha opitý :D takže keď vytriezvem (tak na podvečer :D ) tak ešte dám jednu mešiu session...

GL pri stoloch a prajem veľa fishiek pri stole :s_cool:
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Takže plány na tento týždeň:
      :spade: pozrieť video od hasenbrena (prvé 3 mám pozreté) -NESPLNENÉ
      :spade: prečítať články: Po flopu: Iniciativu má soupeř - NESPLNENÉ
      Po flopu: Nikdo nemá iniciativu - NESPLNENÉ
      :spade: hrať hrať hrať - SPLNENÉ

Odohraných tyždňov : 3
      Herňa: Party poker
      Typ hry: NL2 FR

Hand minulý týždeň: 4338
      Profit za minulý týždeň: +25,71$
      Bankroll na začiatku výzvy: 50$
      Súčasný Bankroll: 88,99$
      Profit celkom: +38,99
      Hand celkom: 10305

S tým hraním som zatiaľ spokojný , so štúdiom už nie, aj keď sa mi zdá, že na NL2 FR stačí štartovná tabuľka. Hrám momentálne 8 stolov takže o zábavu mám postarané.

Dnešná session:

Keď sa na mňa usmeje štastena :f_biggrin:
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $1,98
      Hero:
      $2,03
      MP3:
      $3,22
      CO:
      $1,84
      0,01/0,02 No-Limit Hold'em (7 handed) Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105 by www.pokerstrategy.com. Preflop: Hero is BB with K:heart: , K:diamond: 2 folds, MP3 calls $0,02, CO calls $0,02, BU folds, SB raises to $0,10, Hero raises to $0,32, MP3 folds, CO calls $0,30, SB calls $0,22. Flop: ($0,98) J:spade: , 4:club: , 2:diamond: (3 players) SB checks, Hero bets $0,7, CO folds, SB raises to $1,52, Hero raises to $1,71 (All-In), SB calls $0,14 (All-In). Turn: ($4,35) 7:spade: River: ($4,35) K:club: (2 players) Final Pot: $4,35 Results follow (highlight to see): SB shows (Jh Jc) Hero shows three-of-a-kind, kings (Kh Kd) Hero wins with three-of-a-kind, kings (Kh Kd)

Takýto flop by mi mohol chodiť častejšie :f_cool:
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP1:
      $1,94
      Hero:
      $2
      BU:
      $1,98
      0,01/0,02 No-Limit Hold'em (7 handed) Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105 by www.pokerstrategy.com. Preflop: Hero is CO with 4:spade: , 4:diamond: MP1 calls $0,02, 2 folds, Hero calls $0,02, BU raises to $0,08, 2 folds, MP1 calls $0,06, Hero calls $0,06. Flop: ($0,27) 6:spade: , 4:heart: , 4:club: (3 players) MP1 checks, Hero checks, BU checks. Turn: ($0,27) 3:spade: (3 players) MP1 bets $0,08, Hero calls $0,08, BU folds. River: ($0,43) 8:heart: (2 players) MP1 bets $0,1, Hero raises to $0,53, MP1 folds. Final Pot: $1,06
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Po dlhej dobe som opäť tu. Dôvod prečo aktualizujem svoj blog po tak dlhej dobe je ŠKOLA. V čase keď som zakladal tento blog a pripojil sa ku CORNIEHO vyzve som akurat dorobil všetky skúšky a mal som čas asi 2 týždne do začiatku letného semestra. Takže som nemal na robote nič iné okrem hrania pokru :f_cool: .

Ale akonáhle začal semester tak času na poker bolo čoraz menej. Hlavne na štúdium , čo sa hry týka tak tam som mal slušné volume (az na posledne 2 tyzdne).

Splnenie cielov (za mesiac február):

:club: Prečítať si BASIC články SPLNENÉ
      :club: Prečítať si BRONZ články NESPLNENÉ (mám prečítanu asi 1/2 článkov)
      :club: pozrieť minimálne 3 videá (začnem Cornieho videami ) SPLNENÉ (ale pozreté 1 cornieho video a 3 videá od hasenbratena)
      :club: nahrať minimálne 4000 hand SPLNENÉ (nahraných viac ako 10k hand )
      :club: postnúť minimálne 15 hand na fórum NESPLNENÉ (postnutých asi 5 hand)
      :club: byť pozitívne naladený ako pri hraní tak aj pri študovaní SPLNENÉ (teda aspon pri hraní :s_cool: )

Ciele na marec:

Nebudem si dávať nové ciele ale pokúsim sa splniť nesplnené ciele za február a to:

:club: dočítať bronz články
      :club: postnúť na fórum minimálne 15 hand

Aktuálny bankroll je 86,19$. Pokúsim sa najbližší týždeň obmeniť taktiku a budem viac študovať ako hrať. Dúfam že sa mi to podarí a svoje nové vedomosti z teórie úspešne aplikujem do praxe :f_cool: a zdvihnem svoj bankroll natoľko aby som mohol postúpiť na NL4.
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Včera (cca od 23:00) do teraz som hral session cca 1200 hands s výsledkom +2,5 BI .

Bankroll 91$

pripajam aj dve ruky ktore som dal aj do sekcie hodnotenia rúk
      ruka 1

RUKA 2
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Po dlhej dobe opäť tu :) . Rozhodol som sa dať si na čas pauzu s písaním do blogu kvoli nedostatku času. To isté sa týka aj hrania pokru. Lepšie povedané s výučbou pokru. Čo sa hrania týka tak hrať budem, ale len tak rekreačne, pokiaľ bude čas. K aktívnemu blogovaniu a venovaniu sa pokru sa dostanem najblizsie asi az po skončení letného semestra, čiže niekedy na konci júna. Je možné, že sem tam do blogu niečo napíšem, ale bude to raz za čas :s_confused: .

Čo sa týka CORNIEHO výzvy tak tu nepreruším, nakoľko hrať budem..ale pomenej. Takže reporty budem dávať raz do týždňa vo výzve.

Odohraných tyždňov :8
      Herňa: Party poker
      Typ hry: NL2 FR

Hand minulý týždeň: 4278
      Profit za minulý týždeň: +7,84$
      Bankroll na začiatku výzvy: 50$
      Súčasný Bankroll:93,83$
      Profit celkom: +43,83$
      Hand celkom: 20166

Tak to by bolo asi všetko GL pri stoloch :f_cool:
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Už je to skoro rok, čo som do blogu naposledy postoval. Bolo to spôsobené školou, inými činnosťami ako poker. Od posledného postu som poker nehral tak aktívne ako dovtedy, ale skôr sa zo mňa stal rekreačný hráč (ktorý sem tam pinkol nejaku session CG, SNG alebo MTT :f_cool: )

Avšak začiatkom septembra som začal hrávať znova CG na PP. Mal som tam z dôb minulých 50$, ktoré som sa rozhodol rozmnožiť.
      Takže začal som hrávať NL2 FR, podľa bronzových článkov a bronzovej štartovacej tabuľky.
      Kedže som študentom VŠ tak som mal v septembri ešte voľno a mohol som sa sústrediť len na poker. Čo sa prejavilo aj na mojich výsledkoch a za 2 týždne som crushol NL2 :s_cool: .

S bankrollom 100$ som prešiel na NL4 stále FR (SH ma nejako nelákala a mám pred ňou rešpekt :s_biggrin: ). NL4 som hral aj počas semestra, takže moje volume ako aj čas na poker sa radikálne znížili :f_frown: .

Nl4 som taktiež crushol (pred cca 3 týždňami), takže som sa presunul na NL10, stále FR.
      Momentálne mám skúškové, chýbajú mi už len 2 skúšky (poslednú mám 30.1. 2013) a letný semester mi začína 18.2 takže ak sa nič nedose*ie a skúšky spravím s danom termíne ostanú mi skoro 3 týždne času len na poker :f_love: . Tak držte palce nech sa to podarí :f_biggrin: .

Prikladám graf

Na grafe mi chýba ešte nejakých 10k hands z NL2 a profit 24$ , pretože keď som hrával NL2 som ešte nevedel ako sa zálohuje HM databáza a raz mi odisiel celý program (vypísalo nejaký error a HM vôbec neišiel spustiť :f_mad: )

Blog by som chcel aktualizovať aspoň raz do týždňa, písať sem moje pocity z hry, troška sa posťažovať keď karta nepôjde :D + popýtať sa na nejaké nejasnosti :evil: .

Tak všetci čo ste otvorili môj blog a dočítali ste až sem tak Vám patrí veľká vďaka :f_grin: .

• michael975
      michael975
      Zlato
      tak som opäť tu :s_cool:

:diamond:P o dlhej dobe (strašne dlhej dobe) som včera zavítal na twinnov coaching. A musím povedať, že som spravil strašnú chybu, že som coachingy vynechával. :f_frown:

Bolo to spôsobené aj tým, že som si myslel, že keď sa coaching venuje 6max tak to pre mňa ako hráča FR nebude mať význam, ale mýlil som sa. Na coachingu sa povedalo veľa vecí, ktoré aplikujem aj na FR. Poznatky ktoré som si zobral z coachingu som si zapisoval na kus papiera a rozhodol som sa založiť si zošit, kde si budem poznatky z coachingov z HJ fóra a zo stratergických článkov zapisovať

:club:P o coachingu som si pozrel Cornieho video ako hrať QQ (z ktorého som si opäť odniesol niekoľko zaujímavých poznatkov :s_biggrin: )

Včera som bol aj na predposlednej skúške a dúfam, že som ju spravil. Aj keď pocity mám také ako keď idem do AI s 22 a proti mne stojí AKo a na flope sa objaví QTx. Tak držte palce nech to vyhrám :f_biggrin:
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Je čas opäť oživiť tento blog nejakým tým spamom :D

Hranie aj štúdium sa troška obmedzilo na úkor školy. Ale už mi chýba iba posledná skúška takže potom by som mal mať viac času na grind aj štúdium :s_cool:

Včera som bol aj na predposlednej skúške a dúfam, že som ju spravil. Aj keď pocity mám také ako keď idem do AI s 22 a proti mne stojí AKo a na flope sa objaví QTx. Tak držte palce nech to vyhrám

Takže k tomu len dodám, že na Turne sa objavila J a tým pádom sombol mŕtvy, čiže skúška na Fx ;(
      Ale medzitým som spravil ďalšiu skúšku takže spokojnosť :f_thumbsup:

a teraz k pokru :

:heart: čo sa štúdia týka pozrel som 2 videá
      :club: chystám sa prečítať strieborné články (kedysi som ich prečítal, ale opakovanie je matka múdrosti :f_cool: )
      :spade: naďalej budem postovať handy do HJ fóra
      :diamond: prezrieť ďalšie videá

Rozhodol som sa založiť si zošit alebo WORD dokument, do ktorého by som si zapisoval dôležité informácie z prezretých videí a prečítaných článkov.
      Predsa len keď si pozriem video alebo prečítam článok informácie ktoré z nich načerpám po čase zabudnem, preto si ich budem zapisovať a pred každou session si poznámky prečítam :s_biggrin:

Dnes som odohral jednu kratšiu session z ktorej prikladám 2 handy:

:club: 1. handa: Tu som správne odhadol silu súperovej ruky a na F som sa vzdal (tipoval som ho na set, nie na hentakú divočinu :f_grin: )

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2087471
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

UTG+1: $10.00 - VPIP: 19, PFR: 7, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 27
      MP1: $10.84 - VPIP: 33, PFR: 10, 3B: 0, AF: 12,0, Hands: 49
      Hero (MP2): $10.00 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 3, AF: 2,2, Hands: 54426
      CO: $5.46 - VPIP: 25, PFR: 7, 3B: 3, AF: 0,7, Hands: 107
      BTN: $11.27 - VPIP: 75, PFR: 25, 3B: 0, AF: 2,3, Hands: 8
      SB: $6.03 - VPIP: 42, PFR: 8, 3B: 0, AF: 1,1, Hands: 144
      BB: $3.59 - VPIP: 11, PFR: 3, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 37
      UTG: $9.80 - VPIP: 12, PFR: 12, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 49

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP2 with K :club: A :diamond:
      2 folds, MP1 raises to $0.20, Hero raises to $0.60, 1 fold, BTN calls $0.60, 2 folds, MP1 calls $0.40

Flop: ($1.95) 4 :diamond: 8 :diamond: A :spade: (3 players)
      MP1 checks, Hero bets $1.39, BTN calls $1.39, MP1 raises to $10.24, Hero folds, BTN calls $8.85

Turn: ($23.82) Q :diamond: (2 players)

River: ($23.82) 3 :spade: (2 players)

Final Pot: $23.82
      MP1 shows 8 :spade: 4 :spade:
      BTN shows 9 :club: A :heart:
      MP1 wins $22.82
      (Rake: $1.00)

:club: 2. handa: tu si týpek uletel na GS za čo mu ďakujem a dúfam že ho opäť stretnem pri stole :f_biggrin:

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 2087476

Hero (CO): $10.00 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 3, AF: 2,2, Hands: 54426
      BTN: $10.11 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 0, AF: 2,4, Hands: 224
      SB: $16.35 - VPIP: 16, PFR: 8, 3B: 3, AF: 0,7, Hands: 109
      BB: $11.70 - VPIP: 24, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1,1, Hands: 46
      UTG: $11.30 - VPIP: 28, PFR: 17, 3B: 0, AF: 2,8, Hands: 58
      UTG+1: $4.16 - VPIP: 44, PFR: 16, 3B: 2, AF: 1,9, Hands: 490
      UTG+2: $10.84 - VPIP: 9, PFR: 9, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 58
      MP1: $8.99 - VPIP: 63, PFR: 12, 3B: 18, AF: 1,3, Hands: 51
      MP2: $9.85 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 2, AF: 1,7, Hands: 153

Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 9 :diamond: 9 :heart:
      UTG raises to $0.30, UTG+1 calls $0.30, 1 fold, MP1 calls $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, BB calls $0.20

Flop: ($1.80) Q :diamond: 8 :club: 9 :club: (6 players)
      SB checks, BB checks, UTG bets $0.50, UTG+1 calls $0.50, MP1 calls $0.50, Hero raises to $4.21, SB folds, BB folds, UTG folds, UTG+1 folds, MP1 raises to $8.69, Hero calls $4.48

Turn: ($20.18) 8 :diamond: (2 players)

River: ($20.18) 2 :club: (2 players)

Final Pot: $20.18
      Hero shows 9 :diamond: 9 :heart:
      MP1 mucks T :diamond: K :spade:
      Hero wins $19.18
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Už dlho sa mi to nestalo ale prišlo to úplne nečakane X( X( X(

Kritické handy zo včerajšej session

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2088122

UTG: $30.28 - VPIP: 14, PFR: 10, 3B: 0, AF: 4,0, Hands: 78
      UTG+1: $12.96 - VPIP: 32, PFR: 14, 3B: 3, AF: 1,6, Hands: 290
      Hero (MP1): $10.15 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 3, AF: 2,2, Hands: 54632
      MP2: $35.79 - VPIP: 29, PFR: 8, 3B: 0, AF: 2,6, Hands: 62
      CO: $10.00 - VPIP: 15, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 13
      BTN: $6.60 - VPIP: 16, PFR: 5, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 62
      SB: $5.84 - VPIP: 6, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1,0, Hands: 62
      BB: $10.00 - VPIP: 9, PFR: 7, 3B: 3, AF: 2,0, Hands: 767

Pre Flop: ($0.15) Hero is MP1 with K :diamond: A :spade:
      2 folds, Hero raises to $0.40, MP2 calls $0.40, 4 folds

Flop: ($0.95) 3 :club: 2 :club: 8 :heart: (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $0.68, Hero calls $0.68

Turn: ($2.31) T :club: (2 players)
      Hero checks, MP2 bets $1.10, Hero raises to $2.90, MP2 calls $1.80

River: ($8.11) 7 :spade: (2 players)
      Hero bets $6.17, MP2 calls $6.17

Final Pot: $20.45
      Hero shows K :diamond: A :spade:
      MP2 shows 7 :heart: 7 :diamond:
      MP2 wins $19.45

Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2088124

SB: $24.55 - VPIP: 14, PFR: 10, 3B: 0, AF: 4,0, Hands: 78
      Hero (BB): $10.62 - VPIP: 12, PFR: 9, 3B: 3, AF: 2,2, Hands: 54632
      UTG: $33.77 - VPIP: 29, PFR: 8, 3B: 0, AF: 2,6, Hands: 62
      MP: $2.90 - VPIP: 17, PFR: 4, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 23
      CO: $7.60 - VPIP: 16, PFR: 5, 3B: 0, AF: 3,0, Hands: 62
      BTN: $7.14 - VPIP: 6, PFR: 0, 3B: 0, AF: 1,0, Hands: 62

Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with K :heart: J :heart:
      UTG calls $0.10, 3 folds, SB raises to $0.40, Hero raises to $1.30, UTG calls $1.20, 1 fold

Flop: ($3.00) 7 :heart: 7 :club: 4 :spade: (2 players)
      Hero bets $1.90, UTG calls $1.90

Turn: ($6.80) 8 :club: (2 players)
      Hero checks, UTG checks

River: ($6.80) 6 :spade: (2 players)
      Hero bets $2.00, UTG raises to $9.34, Hero folds

Final Pot: $10.80
      UTG wins $10.26
      (Rake: $0.54)

V obidvoch handách stojím proti tomu istému hráčovi WTSD 39. Takze som si vedel vybrať ten "správny" moment na bluf X(

Za posledné dni to ide s bankrollom len dole a preto som sa rozhodol na čas odísť z NL10 a vrátiť sa na NL4. A viac sa venovať štúdiu. Snáď sa karta obráti :evil:

• michael975
      michael975
      Zlato
      Oficiálne prechádzam späť na NL4 pretože BM v minulých dňoch klesol pod hranicu 250$.

Limit NL10 mi dal riadne na hubu. Po sľubnom začiatku kedy som bol v pluse viac ako 9BI sa karta obrátila a ja som stále len prehrával. Niečo bolo spôsobené mojou hrou niečo downswingom. Ale výsledkom bol neúspech na tomto limite :f_frown: .

Graf z NL10

Ale má to aj svoje svetlé stránky. Otvorilo mi to oči a začal som viac študovať :s_cool:

:club: včera som zavítal na Twinov coaching.
      :club: dnes som prečítal 2 strieborné články
      :club: z coachhingu aj z článkov som si vypísal poznámky do môjho Wordu, ktorý som spomínal v mojom blogu
      :club: skuknem ešte HJ fórum a dám hodinovú session na NL4
    • michael975
      michael975
      Zlato

Konečne Konečne plusová session :s_cool: :s_cool:

Po dlhom mínusovom období sa mi podarilo ukončiť session v pluse :f_cool:
      Po prečítaní pár bronzových článkoch a vypísaní poznámok som sa začal viac sústrediť na hru a viac premýšlať nad jednotlivými spotmi.

Poznatky z hry:
      :club: hrať menej stolov (optímalne 4 stoly)
      :club: všímať si akciu na stole aj keď nie som práve v hre
      :club: robiť si poznámky na jednotlivých hráčov a označovať si ich
      :club: table selection
      :club: pri každej ruke skôr ako automaticky kliknem na akciu , dôkladne si premyslieť či vykonám FOLD, CALL alebo RAIS

GRAF SESSION

K zisku mi dopomohla hlavne jedna :f_grin: , ktorá mi ochotne zaplatila svojím stackom moje KK a neskôr AA. Ale od toho je table selection aby sme si našli vhodných kandidátov na napumpovanie svojich bankrollov :s_cool:

Kedže ešte nepociťujem únavu , idem skuknút HH poslednej session a potom ešte sadnem ku stolom na nejakú hodinku.

Tak kto je ešte v túto nočnú hodinu hore a dočítal môj post až sem tak mu prajem veľa rýb pri stole a žiadnu smolu. Štastie nemusím priať lebo to nepotrebujeme ;)
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Dnes odohraná session sa niesla opäť v plusových čislách. Avšak ako som sa niesol na víťaznej vlne, tak som zaspal na vavrínoch a prisiel som o viac ako jeden BI.

Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 2097018

SB: $4.00 - VPIP: 11, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0,0, Hands: 19
      BB: $1.38 - VPIP: 10, PFR: 9, 3B: 5, AF: 10,5, Hands: 474
      Hero (UTG): $8.17 - VPIP: 13, PFR: 9, 3B: 4, AF: 2,3, Hands: 56654
      UTG+1: $3.33 - VPIP: 13, PFR: 5, 3B: 0, AF: 1,7, Hands: 212
      MP1: $9.55 - VPIP: 59, PFR: 8, 3B: 2, AF: 2,9, Hands: 158
      MP2: $8.00 - VPIP: 24, PFR: 16, 3B: 6, AF: 1,3, Hands: 177
      CO: $4.00 - VPIP: 12, PFR: 11, 3B: 7, AF: 4,3, Hands: 219
      BTN: $4.41 - VPIP: 14, PFR: 7, 3B: 2, AF: 1,6, Hands: 697

Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG with J :heart: J :diamond:
      Hero raises to $0.16, 1 fold, MP1 calls $0.16, 5 folds

Flop: ($0.38) T :heart: 8 :spade: 4 :heart: (2 players)
      Hero bets $0.27, MP1 calls $0.27

Turn: ($0.92) 6 :heart: (2 players)
      Hero bets $0.44, MP1 calls $0.44

River: ($1.80) J :club: (2 players)
      Hero bets $0.85, MP1 raises to $4.26, Hero calls $3.41

Final Pot: $10.32
      Hero mucks J :heart: J :diamond:
      MP1 shows A :heart: 8 :heart:
      MP1 wins $9.81
      (Rake: $0.51)

Takto do dopadne keď sa cítite v dobrej session ako terminátor X( .
      Keby som nezahral túto ruku tak FISHi, mohol som byť v oveľa väčšom pluse :evil:

No nič dosť bolo plakania nad rozliatym mliekom

dnes/zajtra ešte:
      :diamond: prečítam nejaké strieborné články
      :diamond: skuknem HJ fórum
      :diamond: pozriem HH dnešnej session vypíšem si chyby ktoré som v nej spravil, napíšem si ich na papier a vycapím nad monitor :rolleyes:
      :diamond: zahrám ešte jednu session
      :heart: skúsim shoot na NL10 , Bankroll už na to mám
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Tak opäť trocha zaspamujem blog :f_cool:

Cieľ shootnut NL10 z minulého postu nevyšiel podľa predstáv, keď som prehral 1BI preto som zliezol na NL4 . BR uz mi ale medzitým opäť presiahol hranicu 250$.

:diamond: na NL4 plánujem ostať do konca tohto týždňa a NL10 skúsiť budúci týždeň.
      :diamond: ďalej sa nebudem pozerať na cashier do konca týždňa nech ma to zbytočne nerozptyluje

Toľko k hre čo sa štúdia týka:
      :heart: pozrel som si cornieho videá rozbor a analýza AK
      :heart: zavítal som na HJ fórum

Zajtra mám v pláne:
      :spade: prečítať nejaké strieborné články
      :spade: grindiť :f_biggrin:
    • michael975
      michael975
      Zlato
      Chem hrať ale nemôžem :O

Strašne rád by som zagrindil keď už mám pokoj od školy (poslednú skúšku som mal v utorok, ešte čakám na výsledok ale na 99% to mám spravené :) ), avšak PP je odstavený takže NO GRIND :f_frown: .

Dnes som ale spokojný so sebou pretože som prečítal strieborný článok, kukol do HJ fóra a konečne som sa zapojil do hodnotenia pár hands. Síce neviem či som som dobre odhadol situáciu , ale aj keby nie od toho je HJ aby ma skúsenejší hráči opravili :f_cool: .

Do HJ fóra plánujem písať aktívnejšie svoje názory a nie len postovať handy.

Niečo na ukľudnenie, keď nemôžem grindiť ;)