licence HM

• kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Registrace: 07.10.2010 Příspěvky: 928
      Hoj,driv bylo,ze kdyz si clovek koupil HM1 mel licenci na dva pocitace.Ted se prodava verze HM2 a jednicka uz neni.Pokud budu chtit vyuzit licenci na druhy pocitac,stahne se mi verze 1 nebo dve?

edit: mam verzi 1,tak proto se ptam
  • 15 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      ahoj,

pokud budeš využívat licenci na druhej počítač, tak někde stáhneš instalačku na HM1 a akorát zadáš svůj starý licence kód. Btw. pokud sis kupoval HM1 tuším po 1.5., tak máš nárok i na licenci na HM2.
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Ok ,diky za info.Btw mam ho uz delsi dobu a podle toho co ctu o dvojce,tak o ni ani nejak nemam zajem. =)
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      kohout2912 původně napsal
      Ok ,diky za info.Btw mam ho uz delsi dobu a podle toho co ctu o dvojce,tak o ni ani nejak nemam zajem. =)
      Myslím, že dvojka byla po spuštění velký skandál a i já jsem si ji nainstaloval a insta ondinstaloval. Na druhou stranu, co teď slýchávám, tak je to čím dál lepší a ty hlavní bugy už vychytali, takže to možná časem zase nainstaluju :) Například LooserSR si HM2 nemůže vynachválit, takže je to dost taky otázka názoru.
    • bObkenzi
      bObkenzi
      Basic
      Registrace: 05.02.2010 Příspěvky: 130
      Já používám HM2 hraju f.50 a myslím si že je to kvalitní soft.. markování hand a podobné věci je uplně luxusní. Horší je to že mám starší pc a je to docela náročný program takže je to hrozně pomalé..
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      bObkenzi původně napsal
      Já používám HM2 hraju f.50 a myslím si že je to kvalitní soft.. markování hand a podobné věci je uplně luxusní. Horší je to že mám starší pc a je to docela náročný program takže je to hrozně pomalé..
      Ahoj,

vítej na fóru :) super, že si se zapojil do diskuze a taky jsem rád, že čím dál tím víc lidí říká, že HM2 je už v pohodě. jinak f.50 znamená co? Možná jsem jenom trochu zmatenej :s_ugly:
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      Hucas původně napsal
      bObkenzi původně napsal
      Ahoj,

vítej na fóru :) super, že si se zapojil do diskuze a taky jsem rád, že čím dál tím víc lidí říká, že HM2 je už v pohodě. jinak f.50 znamená co? Možná jsem jenom trochu zmatenej :s_ugly:
      Zmateni jsme dva,taky tomu moc nerozumim :s_biggrin:

[
    • bObkenzi
      bObkenzi
      Basic
      fifty50 děkuji za přivítání.. )) Já si myslel že HM1 už nejde.. dlouho jsem nehrál zapnul jsem ho a neimportovalo to handy.. tak jsem koupil dvojku.. :)
    • kohout2912
      kohout2912
      Bronz
      bObkenzi původně napsal
      fifty50 děkuji za přivítání.. )) Já si myslel že HM1 už nejde.. dlouho jsem nehrál zapnul jsem ho a neimportovalo to handy.. tak jsem koupil dvojku.. :)
      ono stacilo updatovat :D

• Hucas
      Hucas
      Platina
      bObkenzi původně napsal
      Aha :) znamenám si zkratku f.50. I když jsem na fóru denně, tak mám někdy pocit, že se to s těma zkratkama přehání :D Ale tak aspoň si získal HM2, jinak by sis ho třeba nekoupil :)
    • bObkenzi
      bObkenzi
      Basic
      To bych si ho určitě nekoupil no.. jak říkám mám slabé PC.. Kdyby mi HM1 fungoval zustal by jsem dočasně u něj dokud nekoupím nový stroj. :) )
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      bObkenzi původně napsal
      To bych si ho určitě nekoupil no.. jak říkám mám slabé PC.. Kdyby mi HM1 fungoval zustal by jsem dočasně u něj dokud nekoupím nový stroj. :) )
      Tak starou licenci na HM1 pořád máš, takže ho můžeš klidně dál používat ;)
    • bObkenzi
      bObkenzi
      Basic
      A ona je normálně v provozu.. ? mě to handy neimportovalo.. Jaká byla poslední verze že bych jí někde stáhnul ještě.. )) někde na netu bude.. tam pak stačí se jen normálně přihlásit ne? jinak děkuji
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      bObkenzi původně napsal
      A ona je normálně v provozu.. ? mě to handy neimportovalo.. Jaká byla poslední verze že bych jí někde stáhnul ještě.. )) někde na netu bude.. tam pak stačí se jen normálně přihlásit ne? jinak děkuji
      Určitě je normálně v provozu, teda alespoň mně normálně funguje. Poslední verzi nevím, kde stáhnout, ale klidně bych napsal na podporu HM a popsal bych jim tvoji situaci s dotazem, kde můžeš stáhnout poslední verzi HM1.
    • RMysak
      RMysak
      Bronz
      Registrace: 08.03.2010 Příspěvky: 111
      bObkenzi původně napsal
      Stáhnout ji můžeš od tud. Dole je link na HM1.
    • bObkenzi
      bObkenzi
      Basic
      Super,děkuji vám za pomoc..