/800 a25 76s 3$ SNG

• vseek
      vseek
      Bronz
      Registrace: 31.05.2011 Příspěvky: 73
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$400/$800 No-Limit Hold'em (3 handed)

Known players:
      BU (Hero):
      $3775.00
      SB:
      $5955.00
      BB:
      $10270.00

Preflop: Hero is BU with 7, 6.
      Hero raises to $3,750.00, 2 folds, Hero gets uncalled bet back.

Tady jsem to s klidným srdcem poslal, ale nash dává daleko víc tight range ...

Jde mně o to, jestli má cenu takové spoty posílat, mám jen 4.5BB navíc v ruce suited connector, který má proti silné call rangi 2živé karty ...
      A jako shortstack si nemožu dovolit aby mně párkrát přejely blindy než se dočkám handy
  • 3 odpovědí
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Mám 4.5bb, to znamená, že musím spraviť push v najbližších dvoch hrách. Lebo so stackom 3bb po prejdení big blindu dávam každému ATC odds 2:1 a strácam FE.

76s utg je -ev push, ale proti bežným hráčom na blindoch to nie je veľká strata. Proti nejakým super loose blindom by sa dalo uvažovať o folde. Pravda je taká, že ak budem na big blinde, často bude môj call viac stratový ako na utg so 76s.
      Takže by som to pushoval na utg. :)
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Tohle jsou přesně ty situace, kde má nash mouchy.

Nedíval jsem se sice do nashe, ale calling range blindů by tam měly být dost víc loose než ve skutečnosti hráči budou callovat.

Tohle je naprosto standart push.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,229
      Ahoj,

tady bych určitě pushoval, pokud blindy nejsou nějak loose.
      Nash ti tady neukazuje push z toho důvodu, že blindům dává loose calling range, protože prostě mají dobrý odds, ale to si soupeři příliš často neuvědomují, takže toto jasný AI.