Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] 10/20, 1 handa turnaje

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Position: Stack Hero: 1500UTG2: 1500UTG3: 1500MP1: 1500MP2: 1500MP3: 1500CO: 1500BU: 1500SB: 1500BB: 1500

SnG-MTT $ 1.10 (10 Players)
      10/20 No-Limit Hold'em (10 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is UTG1 with 9 ♥, 9 ♣
      Hero calls,
      UTG2 raises 40 to 60, UTG3 calls, 5 fold, SB calls, BB folds, Hero calls

Flop: (260) T ♦, T ♣, 5 ♦ (4 Players)
      SB checks, Hero checks, UTG2 checks, UTG3 checks

Turn: (260) 7 ♥ (4 Players)
      SB checks,
      Hero bets 80, 2 fold, SB calls

River: (420) T ♠ (2 Players)
      SB checks, Hero checks

Final Pot: 420

Results follow:
      Hero shows a full house, tens full of nines (9 ♥, 9 ♣) → (T ♦, T ♣, T ♠, 9 ♥, 9 ♣)
      SB shows a full house, tens full of sevens (7 ♦, 6 ♥) → (T ♦, T ♣, T ♠, 7 ♥, 7 ♦)

Hero wins 420 with a full house, tens full of nines (9 ♥, 9 ♣) → (T ♦, T ♣, T ♠, 9 ♥, 9 ♣)

-------------------------
      Uplně první rozdání karet. Zpětně jsem uvažoval, že bych to jen callnul, ale zas nechci, aby mě callnulo nějaké 69s a já nevěděl nic.

Nebo to šlo zahrát agresivněji? Možná, že na těchto limitech by mi zaplatily s kdečím, ale odházet se taky nechci.

Mě se to, co jsem zahrál nakonec docela líbí, ale jistej si tim nejsem, co vy na to?
  • 3 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      první otázka, jak hraješ v early z UTG. devítky limpneš, QQ limpneš. jak bys zahrál AA, AK, KK. chce to hrát stejně, abys nebyl čitelnej. Já takhle v prvních handách nižší páry folduju a jinak otvírám - aktuálně přecházím - za 2.5 bb.

Jinak potom je to podle mne zahraný dobře. těch 60 určo call, obzvláště v tolika lidech. pokud trefíš, zaplatí se ti to. ten turn bych asi hrál stejně. Stím že na reraise je to fold.
      a river tě ta třetí desítka naopak teší. Snižuje to šanci že by měl T, navíc pokud měl trefenej set 7 nebo 5, tak je mu to k ničemu. na riveru bych zřejmě ještě vzal value od všech nižších párů.. Dal bych si bet tak za 120.

Jinak nevidím staty soupeře. Předpokládám, že teda unknown, prnví handa a read předtím nebyl.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Neřek bych že ten limp je uplně standartní hra ode mě, nicméně dělávám to z UTG na stolech s deseti lidma, zejména v prvních handách, kdy jsou na stole neznámý hráči a já nechci řešit složitější situace, ale zároveň nechci zahazovat kvalitní karty. Navíc se často stává, že se v prvních hrách točí neuvěřitelné věci a někdo to hrne do all-inu, snažim se tim minimalizovat ztráty, i když chápu, že to často neni uplně optimální.

Timhle způsobem na nejnižších blindech(vždy podle povahy stolu, tam kde my to dovolí) zahraju +- páry až po 99,1010. AK bych na uplném začátku často hrál stejně. AA,KK a smožná i QQ bych už raisoval(v naprosté většině případů). Musim ale zdůraznit, že tohle nejsou žádný univerzální pravidla pro mě, je dost možný, že to pokaždý zahraju jinak. AK bych na 20/40 dost možná také z UTG callnul, respektivě...určitě jsem to už někdy udělal.

Při stoupání blindů k trojmístnímu číslu bych pak přešel ke standartní raise/fold, taky okolo 2,5BB. A později samozřejmě push/fold. Tohle se týká specificky té situace, kdy začíná turnaj, dost unkown hráčů a já sem na UTG. Možná bych to měl přestat dělat uplně?!

Soupeři unkown.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      preflop moze byt, celkom standard.

Co sa tyka postflop hry , z toho co som doteraz videl mam pocit ze vsetci davate tym hracom az prilis velky kredit na to ze su to turnaje do 3$ ( teoria na videu vyzera sice pekne, ale vy by ste mali byt na tolko skuseni ze musite vediet si to prisposobit vlastnym podmienkam a trochu sa naucit valuebetovat)

Check flop je ok , ale turn a river by som urcite betol,na turne aspon 130-150 a river tiez okolo 40-50% potu , po tom co ti niekto check callne turn a checkne river tak by som sa vobec nebal ze zrazu tam bude svoju handu otacat na bluff a da ti check raise , a na 99% tam nikdy nema JJ+ , naopak T je super river kedze random hrac tam najma vidi svoj full house s niecim ako 22-88 a velmi casto nebude schopny foldnut na tvoj bet .
      Takze neboj sa ze sa odhodis, pretoze toto je spot kde si way ahead.