[DoN] 20/40, QQ z první pozice

• Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Position: Stack Hero: 1500UTG3: 1450MP1: 1470MP2: 1660MP3: 1690CO: 2610BU: 1420SB: 60BB: 3140

SnG-MTT $ 1.20 (10 Players)
      20/40 No-Limit Hold'em (9 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by http://www.pokerstrategy.com

--------------------------------------------------------------------------------

Preflop: Hero is UTG2 with Q ♠, Q ♦
      Hero calls, 4 fold, CO calls, BU calls,
      SB bets 40 ( (AI)), BB calls, Hero calls, CO calls, BU calls

Flop: (300) 9 ♥, 8 ♦, 4 ♠ (5 Players)
      BB checks,
      Hero bets 120, CO calls, 2 fold

Turn: (540) 3 ♥ (3 Players)
      Hero checks,
      CO bets 120, Hero calls

River: (780) 5 ♥ (3 Players)
      Hero checks,
      CO bets 320, Hero calls

Final Pot: 1420

Results follow:
      Hero shows a pair of queens (Q ♠, Q ♦) → (Q ♠, Q ♦, 9 ♥, 8 ♦, 5 ♥)
      CO shows a pair of eights (J ♣, 8 ♣) → (8 ♦, 8 ♣, 9 ♥, 5 ♥, J ♣)
      SB shows a pair of sevens (7 ♠, 7 ♦) → (7 ♠, 7 ♦, 9 ♥, 8 ♦, 5 ♥)

Hero wins 1420 with a pair of queens (Q ♠, Q ♦) → (Q ♠, Q ♦, 9 ♥, 8 ♦, 5 ♥)

-------------
      Z téhle hry mam divnej pocit, že to nebude uplně OK.

Preflop jsem callnul(protože QQ už se mi zdálo dost silné na zához, ale zas sem nechtěl z první pozice navyšovat na nějakých 120 a pak řešit problém při reraise, navíc sem trochu počítal s tim, že SB to udělá za mě), zpětně bych asi preflop znova volil call, ale na raise od SB bych odpověděl re-raisem, když to nejdříve callnuly, tak asi žádné KK nemaj, že?

Na flopu je to myslim jasné, diskutabilní je sizing.

Pak už sem nechtěl vytvářet moc velkej pot a když soupeř ukázal agresivitu, tak byl plán docallovat, nebo v případě, že by na riveru vsadil monster sázku, tak skládám.
  • 2 odpovědí
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      No já nevím z UTG bych ais i Queeny raisoval. A při reraisu od loose hráče často i jdu točit.
      Jinak reraise callnu a flop pokud je nižší, jdu do All inu, pokud vyšší snažím se od slowplayovat. A pokud už to zahraješ jak jsi zahrál, Tak ten raise po SB je určo na místě.
      Takhle ses dostal do hry v pěti hráčích. Pokud tam někdo setmininguje či má tvořivky, tak už na flopu máš problém. že ses to pak rozhodl slow playovat po tom co jsi až na jednoho všechny vyhnal na flopu je podle mne dobře. Problémy sis ale způsobil tou preflop hrou, podle mne. J9t s QQ do hry v 5 hráčích není zrovna to co chceš, ne?
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      Ahareen to popisal celkom ok , hlavny problem je v tom ze ak tie QQ iba limpnes tak hras 4-5 way pot s tym ze si uplne strateny co sa tyka priradenia rangov superom , a post flop to bude cista guessing game.
      QQ by som urcite raisol PF a asi by som ich aj stackol, predsa len je to 1$ don a tam ti urcite nestacknu ludia iba KK+ takze velmi casto budes aj ahead.

Co sa tyka sizingu na flope tak moze byt, ale asi by som dal o nieco viac, kedze je tam velmi vela horsich ruk ktore ti to zaplatia.