Velké turnaje na Pokerstars

• Slunnnko
      Slunnnko
      Bronz
      Registrace: 06.09.2010 Příspěvky: 58
      Zdravím,

zajímalo by mě, jaké máte zkušenosti s MTT na PS. Jde mi o to, že je tam vždycky několik tisíc lidí a Variance se tím dle mého strašně zvyšuje. Je vůbec reálné se tam dostat na final table? Respektive, kdo z tadyma to dokázal? Přece jenom si pak říkám, jestli se nesmířit s menšími prizepooly na menších hernách, ale aspoň se tam dostávat nějak pravidelně do peněz :) .

Vede mě k tomu i to, že když jsem sledoval záznam final tablu ze Sunday Million, tak to bylo jako jeden velkej rybník. Třeba tam mi ta šance vyhrát přijde už skoro jak hrát sportku nebo co se teď hraje.

Asi by mě spíš zajímaly limity od 10-ti dolarů výše, ale psát názory můžete všichni.
  • 10 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Variance neni nepřítel, jen jí je nutné akceptovat a přizpůsobit jí BRM...
    • C0gnito
      C0gnito
      Bronz
      Registrace: 01.01.2012 Příspěvky: 594
      mě se podařilo dostat na final table v jednom celkem pomalém turnaji (blindy po 15 minutách) buyin dolar, bylo tam 5k lidí a skončil jsem myslím 3., takže jsem si odnesl krásných 320 dolarů takže když si uvědomíš, že stačí skončit aspoň 3. jednou z 320 turnajů abys byl BE, myslím, že se to vyplatí
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Registrace: 01.11.2009 Příspěvky: 1,059
      já na PS sbírám v MTT místa okolo 10.-20....(většinou hodně smolné, na druhou stranu už jsem si to minimálně jednou zařízl sám)
      Když byl Full Tilt, tak jsem na něm hrál výhradně MTT a mám několik pěkných výsledků a celkově final table jsem tam uhrál docela pravidelně, lidí tam přece jen nebylo až tolik....mám podobný pohled na věc jako ty, na PS je v těch turnajích strašně moc lidí, takže asi jak říká Ic3, přízpusobit roll a grindit, dokud to netrefíš. ;)
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      ups chyba
    • VSBGimli
      VSBGimli
      Bronz
      Registrace: 09.11.2008 Příspěvky: 844
      Hrávám poslední měsíc hlavně turnaje za 1-3 dolary buy-in a za 30 dní jsem se dostal 2x do top10, jednou jsem to i vyhrál, přišel jsem na to, že ze začátku se nevyplatí hrát moc agresivně, lepší je počkat si na chyby od fishy hráčů... Hrál jsem pár i za 10 dolarů a přišlo mi to tam skoro na stejné úrovni.
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 213
      Tak ja hraju hlavně HU CG,ale obcas nebo spis kazdou noc :D D si dávám nejaky MTTs,který nijak neovládám,ale snažim se.Podle mě dobrý turnaje jsou Daily BIGS,kde je podle mě supr struktura a celkem se dobre hraje.Ale jinak hraju předevšim CAPY.To jsou strašně dobrý MTTs,když jde o 500 max tak 1.st place je neco okolo 100x BI a FT je udělanej cca za 3,5 hodiny. Nejradši mam od 1:15 a 11:15 za 8,80$ max 500,blindy 10 minut a hráči fiškozní,takže se jde krásně umistovat.Potom za 16,50$ 1000 max docela deep struktura a 1.st place okolo 1200$ kdyz se to naplní,jinak pak nejaky za 33$ kde uz je docela dobrá uroven a chutovka je za 75$,kde hrajou pravidelne profici a tam uz je kvalita hodne vysoka,takze se muze hrat konecne poker ,ale je to turbína,kazdopadne start stack 2000,což jde. :D :D .Ale jde o to,co ti vyhovuje a co chces hrát jestli chces hrát klasicky MTTs nebo ty CAPy.Mě ty Capy zaujaly a hraju je celkem pravidelne....GL moeee :f_p:
    • MikesekCZE
      MikesekCZE
      Bronz
      Já jsem si právě vždycky říkal: "500 cap, to určitě fishe neláká" :) asi to někdy zkusím :)
    • yakuzaCZ
      yakuzaCZ
      Bronz
      Registrace: 16.02.2010 Příspěvky: 223
      já už přes 4h hraju Saturday Micro a zatim to jede :D :D :D
      už jenom 1300left a je to doma.
      Jinak tyhle velký turnaje jsou, jak už někdo napsal, hodně o trpělivosti v počátečních fázích. Je tam tolik špatných hráčů, že se nemusíte snažit a pouze exploitujte jejich chyby. Často narazíte na limpcalling stations, trefil jsem bottom pair a musim jít allin, případně zacalluju si mimo pozici A7o a bez kickeru to po 3 raisech na flopu stejně pošlu.
      Pak se člověk nemůže divit, že má na stárech bez problému přes 20%ITM v MTT turnajích. Bohužel co se týče mě, tak to ve výsledku stejně znamená pár stovek dolarů v plusu za celý rok.(neumím pravděpodobně hrát late fáze)
    • CZECHSHARK
      CZECHSHARK
      Bronz
      Registrace: 23.08.2011 Příspěvky: 213
      jj ty CAPY do tech 15-20$ tam vstupujou fishe jak prase,v počátečních fázích se lehce zdoublíš nebo i ztriplíš celkem v pohodě stačí počkat,až ti fishky daj chipsy :D .Potom se do posledních 20-30 hracu left dostavaji většinou regové,ale hlavně už ty lehčí hráči.Celkem se hraje pořád tight,takže se hlavně v pozdní fázi vyplatí hrát loose a sbírat dead money,který hráči hlavně okolo bubliny ITM a FT celkem nezvládaj.Potom u těch vyšších BI je to už trosicku težší,ale ty nižší BI se daji krásně trefit.GL moeee
    • PokerProCZ
      PokerProCZ
      Bronz
      Registrace: 17.09.2011 Příspěvky: 942
      Zdar

Turnaje jsou tam dobře ,až na ty lidi...