[HU] call 3betu s K9o kvuli odds?

• Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      call 3betu s K9o kvuli odds?
      PokerStars - $1.29+$0.21|75/150 NL (9 max) - Holdem - 2 players
      Hand converted by PokerTracker 4: http://www.pokertracker.com

Hero (SB): 8,155.00
      BB: 5,345.00

Hero posts SB 75.00, BB posts BB 150.00

Pre Flop: (pot: 225.00) Hero has K :heart: 9 :diamond:

Hero raises to 315.00, BB raises to 750.00, fold
      BB wins 630.00

První handa HU, darebák do té doby dost tight (staty nemám, nejede mi hud). Má cenu callovat? Sice mám dobré pot odds, ale: pokud hodlám jít stack off na K high boardu, tak mám myslím reverse impleted odds. Callovali byste?
  • 8 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Máš BU a solidní pot odds(nepočítám je), takže by se tu dalo callnout. Problém je ten, že je to tight hráč, takže si nebudeš nikdy moc být jistý, jestli jsi na tom dobře nebo ne, když se strhne větší akce na 9xx nebo Kxx.

Já bych to callnul, ptž. třeba jen využívá výhody první handy(jsem se někde dočetl, že se vyplatí 3betovat více loose, ptž. tě soupeř ještě nezná).
      Třeba mění svůj styl hry. Je několik hráčů, kt. jsou tight při více lidech, ale v HU maniaci.
      Třeba si myslí, že ho vnímáš tight a začíná toho využívat.(není moc pravděpodobné).
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Tvoj raise pred flopom má s FE v sebe dosť value. :)

Ale po súperovom 3-bete si väčšinou pozadu, hráš mimo pozície, tak je lepšie zložiť. A s K mid kicker máš dosť veľké reverse implied odds.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      hAnziCZech původně napsal
      Máš BU a solidní pot odds(nepočítám je), takže by se tu dalo callnout. Problém je ten, že je to tight hráč, takže si nebudeš nikdy moc být jistý, jestli jsi na tom dobře nebo ne, když se strhne větší akce na 9xx nebo Kxx.

Já bych to callnul, ptž. třeba jen využívá výhody první handy(jsem se někde dočetl, že se vyplatí 3betovat více loose, ptž. tě soupeř ještě nezná).
      Třeba mění svůj styl hry. Je několik hráčů, kt. jsou tight při více lidech, ale v HU maniaci.
      Třeba si myslí, že ho vnímáš tight a začíná toho využívat.(není moc pravděpodobné).
      Myslíš, že tight nitěnku hrající 1.5$ sitka napadne, že v HU má být více loose? Imho většina randomů není moc schopná měnit styl hry v průběhu turnaje.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Tak to já samozřejmě nevím, to máš vědět ty. Jen jsem napsal to co mě napadlo.

btw. v HU má SB pozici!
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      presunute k Bobovi :s_cool:
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Beatlemanic původně napsal
      První handa HU, darebák do té doby dost tight (staty nemám, nejede mi hud). Má cenu callovat? Sice mám dobré pot odds, ale: pokud hodlám jít stack off na K high boardu, tak mám myslím reverse impleted odds. Callovali byste?
      Přečti si ještě jednou, co jsi sám napsal a myslím, že s odpovědí dokážeš přijít sám :) . Pokud i tak ne, napíšu k tomu můj názor.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      acceleration123 původně napsal
      Beatlemanic původně napsal
      Přečti si ještě jednou, co jsi sám napsal a myslím, že s odpovědí dokážeš přijít sám :) . Pokud i tak ne, napíšu k tomu můj názor.
      Mě to přijde jako jasný fold; postuji to sem, protože jsem tuhle handu odehrál během sweat session a sweatující hráč měl opačný názor, že jsem měl callovat kvůli pot odds.
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Fold, reverse implieds, handa, co nemá potenciá postflop. Suited by se dalo uvažovat víc o callu. Tady je to za mě fold.