Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

KO /150 set jak maximalizovat value?

• s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      PokerStars - $5.24+$1.31+$0.45|75/150 NL (9 max) - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

MP: 3,259.00
      CO: 2,555.00
      BTN: 1,930.00
      SB: 1,255.00
      Hero (BB): 2,341.00
      UTG: 2,160.00

SB posts SB 75.00, Hero posts BB 150.00

Pre Flop: (225.00) Hero has 3:spade: 3:club:

UTG calls 150.00, fold, fold, fold, fold, Hero checks

Flop: (375.00, 2 players) 5:heart: A:club: 3:diamond:
      Hero checks, UTG bets 150.00, Hero calls 150.00

Turn: (675.00, 2 players) 8:spade:
      Hero checks, UTG bets 300.00, Hero raises to 963.00, fold

staty: 9/0(34) WTSD 1/3 AF: 3

Kdyby limpoval tento hráč se stejnými staty ale měl pouze 10bb jakou range byste pushovali?

Flop je dry, takže ho nechci zbytečně vystrnadit z potu.
      Turn přišel taky hodně nepodstatný a znovu vsadil, takže jsem si myslel, že by mohl mít nějaké A, kterého by se nepustil. Na druhou stranu tu může také bluffovat.(Třeba si myslí, že jsem chytnul 5x a na flopu se nezvdal a teď to pokouší urvat).
      Necalloval jsem turn, ptž. bych musel checknout river, aby moje line vypadala smysluplně, a tak bych mu dal možnost checknout behind třeba i nějaké to Ax.

Jak byste to hráli vy?
  • 7 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Imho wp (jen bych dal o něco menší sizing na turnu, nemáš se před čím chránit. I raisem na 750 bude soupeř po callu následně komitlý na riveru).
      Do utg limpu od 9/0 hráče bych s 10bb pushoval relativně tight: AJ+, a asi všechny PP (ty se špatně hrají post flop OOP). Dost často od těhlech lidí vidim limp call s něčím jako KQ, AT apod.
      Jinak vidím, že jsi přešel na knocouty. Jaké je tam pole hráčů ve srovnání s normálními sitky? Myslíš, že je složité se nějak přizpůsobit hraní s bounty? Vidím, že je tam o dost nižší rake, tak uvažuji že bych je taky zkusil.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Je tam velký rozdíl co se týče úrovně hráčů. Daleko méně dobrých MT hráčů. Navíc většina regů to hraje jako klasický sitka.
      Není výjimkou, že hraješ bubble při blindech /100, hrál jsem tuším na 3,5USD při blindech /30. Konkrétně na těch 3,5 zažiješ fakt divy. 3pf AI v první handě, limp/cally s T2o a podobné. Někteří jsou opravdu špatní. Minimálně 2-3 s VPIP 50-70 a PFR 10-50 najdeš u stolu bez problému.

Poněkud horší je to s trafficem. Dobře to frčí na 3,5, 7čky jsou trošku línější, zejména v ranních hodinách.

Jinak co se týče KO strategie, tak se ani moc neliší od klasických. S tím rozdílem, že když je tam shortie, tak si s ním chceš zahrát prakticky s ATC.
      Absolvoval jsem také coaching od pLAYERasvk - to bych doporučil. Dozvěděl jsem se fakt hodně.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      hAnziCZech původně napsal
      ...
      Díky za rady, hraju $3.5, tak je zkusím.
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Jinak už jsi se začlenil do sweat SNG skupiny?

Můžem kdyžtak něco dát.
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      hAnziCZech původně napsal
      Jinak už jsi se začlenil do sweat SNG skupiny?

Můžem kdyžtak něco dát.
      Nevšiml jsem si, že tu něco takového existuje. Už to hledám.
      edit: supr, nalezeno, přidávám se.
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

Beatlemanic původně napsal
      Imho wp (jen bych dal o něco menší sizing na turnu, nemáš se před čím chránit. I raisem na 750 bude soupeř po callu následně komitlý na riveru).
      Toto. Co se pushing range týče, limp od takové hráče smrdí, proto bych moc nepushoval, trash v pohodě check, s handama jako KQ apod bych se podíval na flop, dobře hitujem, nic moc točíme. Pushoval bych až nějaké střední pocket páry, které by mi bylo líto vzdát, vzhledem k tomu, že kryjeme soupeře a získáme tedy případné bounty bych to viděl tak na 66/77+ a pushoval bych k tomu tedy AJ/AQo+, AJs+.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Ak by mal utg 10bb, tak by som shovol 88+ AQ+, KQs, čo by malo fungovať proti tomuto hráčovi.

Na flope by som raisol t600 a tak súpera pripútal k potu, aby na turne už nemohol zložiť. Ak to A má, tak ho môžem takto stacknúť.

Ak A nemá, tak callom na flope nezískam toľko value, koľko získam agresivitou na flope, keď má silnú, ale nevíťaznú ruku. :)