[PLO] Nová PLO serie od TwiceT

• LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Ahoj, zajímavé téma....jedná se o novou serii od anglického coache TwiceT, která se jmenuj SH PLO.

Můj názor je, že je to docela dost slabé. To co tam předvádí primárně v oblasti callovaní se mi dost nelíbí. Takže tolik můj názor, viděl někdo jiný?
  • 8 odpovědí
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      já to neviděl ani koukat nebudu, ale je pro mě super zajímavý a spektakulární že si myslíš že to je slabý..

protože ty jseš nejlepší PLO hráč jakýho znám a TwiceT je jeden z nejrespektovanějších koučů EN komunity (já ho teda osobně nikdy nesledoval a skoro nic od něj nečetl), takže jsem docela zvědavej kdo z vás má v PLO "pravdu" :]

tak jsem zvědav co na to ostatní? (já budu jen zvědavě pročítat :f_biggrin: )
    • justHany
      justHany
      Bronz
      Registrace: 09.05.2011 Příspěvky: 194
      Já nna to koukal, ale myslel jsem si že se tak vejš prostě hraje. Ale hned první handa v prvním videu mi přišla divná. Počítám že ta bude určitě v poho :f_biggrin: já jen tak zkouším PLO 10 na 888 a tam těch znalostí není moc třeba.... Ale jinak jsem tam neviděl zase něco tak hroznýho.. můžeš když tak napsat časy ve videích ?
    • konkey
      konkey
      Bronz
      Registrace: 29.12.2009 Příspěvky: 385
      No keby som sa mal za niekoho postavit, tak urcite TwiceT. Nevidel som teda tie videa, ale TwiceT je fakt mega dobry. Uzasny thread je jeho well... AMA: TwiceT

Len precitat si ten thread da imo strasne vela kazdemu hracovi, aj hracom sng, aj ked TwiceT je primarne CG hrac. Uz je to cez 2 roky co je Black Member, a je aj super coach. Je viacero hracov, ktorych coachoval a teraz su NL400+ hraci. Teraz ma napada len mbml, ktory sa nedavno stal tiez BM. Pozna ho aj TLN, ten by hadam tiez vedel napisat nejaku oslavnu odu.

Povedal by som, ze on je clovek, o ktorom pisal aj verneer, ze je vyborny napad ucit sa tak, ze zoberem si niekoho kto je fakt dobry a uznavam ho (e.g. Galfond), prejdem si jeho poslednych 100 postov na nejakom fore, a kdekolvek napise nieco, s cim nesuhlasim, predpokladat ze to co pise on je dobre, a hladat vo svojich myslienkovyh procesoch chybu.
      Dufam ze mi je rozumiet :f_biggrin:
    • Jitroceler
      Jitroceler
      Bronz
      Registrace: 28.05.2010 Příspěvky: 217
      Asi by pomohlo kdyby si napsal v jakym videu a cas urcity handy ktery mas zrovna na mysli. Me tam od nej prislo vsechno docela dobre vysvetleny a nektery veci byly na hrane, ale nad nicim sem se nepozastavoval ze by to bylo vyslovene spatny.
    • LetMeTiitU
      LetMeTiitU
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 2,650
      Já vím, že se pouštím na tenký led a TwiceT je hrozně oblíbený. Nicméně řekl bych, že jeho specializace je teda Holdem a v Omaze primárně HU. Toto jsou SH PLO videa.

Nicméně je jasné, že bez konkrétních časů je to diskuse o ničem :) ...respektive pouze o ceklovém dojmu. Tudíž to projedu znovu a dodám časy :)
    • yegon
      yegon
      Bronz
      Registrace: 23.02.2012 Příspěvky: 3,048
      LetMeTiitU původně napsal
      Já vím, že se pouštím na tenký led a TwiceT je hrozně oblíbený. Nicméně řekl bych, že jeho specializace je teda Holdem a v Omaze primárně HU. Toto jsou SH PLO videa.
      na zaciatku spomina, ze v roku 2011 hral vela PLO 6max, to HU hovoril myslim v suvislosti s konkretne tou hernou na ktorej to toci

nevidel som to este cele, len asi polovicu prvej casti ale urobilo to na mna celkom dobry dojem, rozumel som tomu co hovori a davalo mi to zmysel
    • LooserSR
      LooserSR
      Bronz
      Registrace: 27.02.2011 Příspěvky: 1,181
      LetMeTiitU původně napsal

Nicméně je jasné, že bez konkrétních časů je to diskuse o ničem :) ...respektive pouze o ceklovém dojmu. Tudíž to projedu znovu a dodám časy :)
      este som to video nevidel. ale ta mozem opravit ze twiceT hra primarne plo SH, podla mna asi 90 % + celeho casu co hra poker. sam som to videl viackrat unho v byte na viedni(bol som tam na coaching), kde vacsinou asi 12 - 15 tabluje sh plo 200-1000, na party potrebuuje udrziavat paladium elite.
      hod sem casy, potom pozrem to video
    • morningstar62
      morningstar62
      Bronz
      Registrace: 08.12.2011 Příspěvky: 178
      Ahoj, videa od TwiceT z oblasti omahy sleduji, dříve jsem měl status Gold, takže v sledovaní jeho strategie jsem neměl problém. Teď to řeším tak, že gold a výše materiály sleduji přes kamaráda. Tak konkrétně k tomu jeho stylu hraní, imo je vidět, že do jeho hry trošku zasahuje to.. že se specializuje na holdem. Sleduju to u hodně hráčů, co přechází z holdemu na omahu i já jsem byl na tom podobně. Hrači hodně lose callují a přehrávají pocket pairs od Q Q výše. A hodně se nechávají unést handama typu.. 9 9 5 6 (s) A A 9 3 (bez šance na nuts flush or str8)... přitom v omaze konkrétně na SH je se snažit třeba hrát na nuts flush , str8. Hraju teď plo25 a zkouším shotovat plo 50. Btw: jak to máte vy v omaze s Esama pre-flop a post flop.. na plo25 hráči neumí vzdávat esa, v případě že.. na turnu mají jen pár es a dokáží se s tim stacknout.