[DoN] Aks na Bubble s good chipama

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Everest - $0.00+$0.00|50/100 NL - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: 1,185.00
      Hero (BTN): 2,940.00
      SB: 3,360.00
      BB: 1,515.00

SB posts SB 50.00, BB posts BB 100.00

Pre Flop: (150.00) Hero has A:spade: K:spade:

fold, Hero raises to 2,940.00 and is all-in, fold, fold

Hero wins 250.00

klíčová otázka.
      jak hrát tyhle handy, AK, AQ, AJ, střední páry, když jsme s chipama v pohodě a je bublina?
      zjistil jsem, že hraju v těhle chvílích hodně loose a občas se dostávám do stavu že prohraju točku a ztratím výhodu.
      když jsem zdoublenej a máme tu dva hráče s nižšíma chipama, mám opravdu foldovat vše po JJ+ a popřípadě s těmahle nemonster handama stealovat blindy, pokud hráči nebudou klást odpor.

Podle mne muj největší leak je teď ve filosofi donů obecně. myslím si že zbytečně moc pushuji, i kdžy mám chipy. jak to hrajete přesně v těhle situacích?
  • 2 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      toto sa mi nepaci, je to hrozne vela pushovat za 30bb , aj ked je to AKs ..radsej by som tam siel klasicky minraise/raise 250 s tym ze BB by som to uz callol, a keby to raisol SB tak v 90% give up a sem tam by som mu to 4bet pushol aby videl ze som toho schopny a nabuduce to uz nerobil ( samozrejme za predpokladu ze SB je rozmyslajuci hrac) .

A foldovat nemusis tak casto, si bigstack tak ak ti to dovoli situacia tak tie blindy mozes kradnut, tu BB vzhladom na ten mensi stack na SB ta nebude repushovat nejak light, hlavne ked este su celkom nizke blindy.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,741
      Kdybych byl UTG, tak bych šel all-in samozřejmě. Tady bych šel all-in jedině, kdyby tu nebyl SB s jeho megastackem(a AKo by pak bylo na absolutní hranici range pro tu akci, s AQ už bych all-in nešel kdyby měl SB stack podobný BB)

Tady bych to taky minraisnul a BBčku bych to dorovnal.