[DoN] AQs reraise preflop.

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Everest - $0.00+$0.00|30/60 NL - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

BB: 1,690.00 19/12 ze 154 hand
      UTG: 1,320.00
      CO: 1,640.00
      Hero (BTN): 1,360.00
      SB: 2,990.00

SB posts SB 30.00, BB posts BB 60.00

Pre Flop: (90.00) Hero has A:club: Q:club:

fold, fold, Hero raises to 120.00, fold, BB raises to 270.00, Hero raises to 1,360.00 and is all-in, BB calls 1,090.00

Flop: (2750.00, 2 players) 9:spade: K:diamond: 2:club:

Turn: (2750.00, 2 players) Q:diamond:

River: (2750.00, 2 players) 2:diamond:

BB shows K:club: K:spade: (Full House, Kings full of Twos) (Pre 69%, Flop 96%, Turn 100%)
      Hero shows A:club: Q:club: (Two Pair, Queens and Twos) (Pre 31%, Flop 4%, Turn 0%)
      BB wins 2,750.00

Tady jednoznačná chyba ten push. Hráč vypadá dle statů racionálně.
      Tudíž jeho push/shove range bych viděl QQ+ AK maximálně.
      Tedy AQs je jasně dominovaná ruka.
      Proti jeho range mám krásných 32%, tudíž nádherně ztrátový spot.

Otázka je, jak to zahrát. Je zde správný jen fold?
      Nebo se to dá zahrát i call a odehrát z pozice?
      Spíše se přikláním k foldu, jelikož Q-high flop mi stejně neříká, jak na tom jsem,
      to samé když příjde A. Tudíž fold je jediné správné řešení, proti regulérnímu hráči?
  • 2 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      tvoj push je dost spew, a takmer nikdy ta necallne horsia handa ( mozno tak TT/JJ ale to flipujes) .. Znova to co pred chvilou, najlepsi tu bude asi fold, skusil si to stealnut, super sa brani a ty ides give up , kedze je to early a ty si dokazes najst lepsiu prilezitost na ziskanie chipov ako takyto marginalny push.
      Co sa tyka callu , ten pripada do uvahy tiez ale zalezi na superovi a jeho agresivite, ak vies ze to moze zahrat pasivne a ty mas sancu sa dostat lacno na showdown tak by to slo..ale ak ti to tam bude betovat tak radsej fold, kedze ako sam si pisal , nevies na com si ak trafis A/Q na flope.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,754
      Tohle jsou zajímavý situace. Tady bych to teda složil, ale občas mam pochybnosti o calling range soupeře.

Hlavně, to že to raisuje na ubohejch 270 bych tu chápal jasně, jako, že tě v tý hře chce.

S trochou nadsázky bych řek, že už bych snad radči callnul all-in, než tenhle raise. Alespoň z mejch zkušeností. :f_biggrin:

Každopádně pokud mam KK a předemnou to někdo raisne, tak bych v jeho situaci jasně volil s KK all-in, zdá se mi to nejvíc profitabilní, protože tam soupeřovu calling range jasně porážim(protože tam často má právě i AQ,páry,...) a zdá se mi, že tady se ty chipy daj lovit, protože soupeři tu calling range v tomhle případě maj nastavenou víc loose, než by měli a já na tom vydělám.