BLOG: Rok 2013

• 27 odpovědí
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Registrace: 12.04.2008 Příspěvky: 584
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Přehrát handu

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      SB:
      $93.40
      BB (Hero):
      $239.01
      MP3:
      $103.00
      CO:
      $111.08
      BU:
      $332.97

Preflop: Hero is BB with K, A.
      2 folds, BU raises to $3.00, SB folds, Hero raises to $12.00, BU raises to $32.00, Hero raises to $61.00, BU raises to $335.97, Hero calls $179.01.

Flop: ($572.48) 3, A, 2 (2 players)

Turn: ($572.48) 6 (2 players)

River: ($572.48) 3 (2 players)

Final Pot: $572.48.
      Results follow:

BU shows a flush, king high(K 7).
      Hero shows two pairs, aces and threes(K A).

BU wins with a flush, king high(K 7).

tak po tehle parada uz to snad pojede jen dobre:)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      čau čau,

vítej v blogařské sekci! ;) Rollbusters - super název :s_biggrin: Zatím jsem tu skupinu neznal ikdyž z ní už známe dobře 3 členy, bucha, luua a kubiiika, tak jsem rád že poznávám i tebe, aspon takhle přes forum.. mimochodem taky mám tedka slušnou žumpu, včerejší doomswitch seance to doladila na -15bi, tak doufám, že se k roll busters brzo nepřipojím :f_biggrin:

btw co studuješ?

jinak ohledně PartyPokeru, můžeš mrknout semka aby sis naplánoval podle toho volume

Naše VIP nabídka na PartyPoker

krom toho jsou na PartyPokeru jejich promo akce a PSGY promoakce, přidávají tak 7-25%.. Zrovna příští měsíc je rakechase gladiátor která nám diamondům na nl100+ přidá cca 15%.

no, jako handa sick, já ty soupeřovy trefený gutshoty a podobný veselosti na fora radši nepostuju, stačilo mi to vidět jednou při hře :f_mad: :D

čus,
      Cornie
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Ahoj, díky za vřelé přivítání:)

Studuju Mezinárodní vztahy, obor Diplomatické služby, zrovna končím Mgr. .)

Přes víkend jsem něco nahrál zpět, tak nejhorší měsíc pořád oddálen:)

PP vip jsem už trochu studoval, do konce března bych měl v pohodě stihnout paladium, s potencionálním přesunem na nl200 pak snad i něco víc, ale musím hlavně začít psát diplomku atd.)

Na další promoakce se těším, stírání kartiček je fajn, ale gladiator bude určitě lepší, jinak PSGY znamená pokerstrategy?:)
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      jj, PSGY si ulehčuju život když chci psát PokerStrategy ;)

pěkně jsi otočil grafík, jen tak dál.. a GL s diplomkou, s tou je lepší začít dříve nežli později :f_biggrin:

jinak card rush promo zatím pro mě zatím asi 7%rb, nic moc ale lepší než drátem do oka :f_cool:
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Takže jen krátké shrnutí, únor - první měsíc na PP, huge fail ->sick variance (14bi pod EV)+B game + honba 2. diamantu = worst month ever:)

Únor je naštěstí za mnou a s čistým štítem jsem vykročil do nového měsíce:

Winrate určitě jde ještě zvednout, ale i tak jsem docela spokojenej, hlavní pro mě momentálně je hrát A game za všech okolností. Snažím se tomu podřizovat uplně vše, především vypínat stoly, když začnu hrát splashy poker a hrát maximálně 120-160min sessions.

Dneska jsem pak dosáhnul prvního milníku na PP - status palladium, mám přes 10k bodů, tak šetřím na 30% rb bonus 3k usd. Plán je při dosáhnutí bonusu začít shotovat nl200.

Real life

Na začátku března jsem si koupil první zrcadlovku -

zatím pouze experimentuju s nastavením, ale už se fakt těším na léto a výlety.

Co se týče školy, tak zítra začínám psát diplomku, mám dva měsíce na odevzdání (pokud neprodloužím), tak to bude ještě velmi zajímavé:)

gl all
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Tak po dlouhé pauze se zkusím navrátit k blogování.

PG diamond party byla true epicness, super lidi, hezký holky a k ránu jsem se málem porval v Tecthle když u nás s kamarádem seděla jedna fakt hezká holka, za kterou pořád dotíral nějakej týpek, kterej se jednoduše snažil využít toho, že holka byla totálně mrtvá. Ještě jsme ji koupili vodu, ale skoro na nic nereagovala a i vodu nakonec odmítla. Nevím jestli mu vadilo to, že do klína lezla mně ( a to jsem ji odháněl, když ani ne metr ode mně seděla přítelkyně:) ) nebo to, že jí byl úplně fuk, každopádně po čtvrté návstěvě u našeho stolu to začalo být vyostřený, tak než by došlo na pátou návštěvu, napráskali jsme ho bodyguardům, že obtěžuje holky a možná i dealuje (jop, prý je to velmi dobrá taktika, jak si získat místní lidi na svou stranu).

Ještě jednou díky všem za skvělou akci!

Co se týče pokeru, tak se snad začínám zdárně transformovat z auto pilot hráče ( v kterém už se nacházím tak rok) na A game focused hráče. Nehraju nutně 9 stolů, soustředím se více na poty a snad se vrátím do časů, kdy jsem měl redline slušně nad nulou.

Dnes jsem clearnul 3k bonus, vidím to tak, že nahraju ještě 10k bodů, abych si mohl zakoupit další 3k bonus a začnu pomalu shotovat nl200, nejlépe za předpokladu, že dobrý pocit ze své hry vydrží i na dále:)

Dnešní session je pro mě příklad toho, jak má vypadat správné udržení A game i pod tlakem ze špatného runnu.

• Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Poslední dva dny se docela povedli, jedu lehce nad EV

(dnes například vtipná handa)

Přehrát handu

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BB:
      $44.16
      CO (Hero):
      $102.00
      BU:
      $118.65
      SB:
      $104.63

Preflop: Hero is CO with 3, 3.
      Hero raises to $3.00, BU calls $3.00, SB calls $2.50, BB folds.

Flop: ($10) 3, 6, 2 (3 players)
      SB checks, Hero bets $5.50, BU calls $5.50, SB raises to $23.62, Hero calls $18.12, BU raises to $115.65, SB calls $78.01, Hero calls $75.38(All-In).

Turn: ($326.28) K (3 players)

River: ($326.28) 3 (3 players)

Final Pot: $326.28.
      Results follow:

BU shows a full-house, sixes full of threes(6 6).
      Hero shows four of a kind, threes(3 3).
      SB shows a full-house, twos full of threes(2 2).

Hero wins with four of a kind, threes(3 3).

Večer jdu na předpremiéru Batmana, tak se už nemůžu dočkat:)

• Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Rozhodl jsem se, ze s nove ziskanou funkci hand judge zacnu opet blogovat, aby zdejsi hraci aspon trosicku vedeli, s kym vlastne komunikuji:)

Uvod blogu a nazev jsem smazal. Hodlam zacit s cistym stitem pro pristi rok, ktery bude prvni coby fulltime hrac pokeru. Do blogu hodlam zapisovat nejen poker related stuff, ale i udalosti a postrehy z osobniho zivota.

Momentalne premyslim nad ukoly pro pristi rok:

- od 1.1. hrat nl200 only -> 5bi down-> rebuild na nl100 -> nl200 etc.
      - davat vice casu do hand judge a s tim spojene povinnosti
      - projit si vsechny handy z TLN akademi a zacit se poradne angazovat v hh analyzach!!!
      -opet zacit chodit do posilovny, kde poslednich par mesicu akorat zbytecne platim permici :f_cry:
      -co dva dny projit video na PS nebo se jinak vzdelavat (TLN poznamky z campu, vlastni iniciativa...) - s tim je spojena otazka, jake serie popr. jake autory doporucujete pro nl100+ BSS hrace?

Ukolu je to hodne, ale verim ze to zvladnu. Posledni dva mesice mam dabelske volume, ktere zacatkem roku urcite stahnu dolu, protoze se nebudu muset honit za point boosterem a 20. diamantem:D

Kazdopadne v prosinci uz mam vice jak 100k hand, zatim to vypada na nejlepsi mesic ever a do 20. diamantu uz chybi pouze 500usd rake, tak na silvestra budu mit snad volno:)

z dneska dve zajimave handy:

Přehrát handu

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (4 handed)

Known players:
      BB:
      $118.20
      CO:
      $147.70
      BU:
      $168.34
      SB (Hero):
      $128.93

Preflop: Hero is SB with T, 8.
      2 folds, Hero raises to $3.00, BB raises to $7.00, Hero raises to $15.50, BB raises to $31.00, Hero calls $15.00.

Flop: ($60) 7, J, A (2 players)
      Hero checks, BB bets $22.00, Hero calls $22.00.

Turn: ($104) 2 (2 players)
      Hero raises to $76.93, BB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $104.

Přehrát handu

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (2 handed)

Known players:
      SB:
      $272.92
      BB (Hero):
      $234.59

Preflop: Hero is BB with Q, A.
      Hero raises to $3.00, SB raises to $6.00, Hero raises to $12.50, SB calls $6.00.

Flop: ($24) K, 2, J (2 players)
      SB bets $11.50, Hero calls $11.50.

Turn: ($47) 3 (2 players)
      SB bets $23.00, Hero calls $23.00.

River: ($93) 6 (2 players)
      SB bets $25.00, Hero raises to $188.09, SB folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $118.
    • Mosambo
      Mosambo
      Bronz
      Registrace: 27.09.2011 Příspěvky: 11,623
      Čau Kubo,
      to je paráda,že budeš psát blog...budu sledovat a fandit :s_wink:
    • JohnyC1337
      JohnyC1337
      Bronz
      Registrace: 27.05.2011 Příspěvky: 5,998
      pekne pekne sem rad ze zmiznes na nl200:-P gl ofc^^
    • MrLapwing
      MrLapwing
      Bronz
      Registrace: 12.09.2012 Příspěvky: 37
      [8.12.2012 13:02:26] cublajz: od ledna proste nebudu hrat nl100, jestli me nekdo pristihne tak mi muze dat facku any given time

Jinak doufam ze blog bude aktualizovanej pravidelne a ne jen pri nejlepsich mesicich. (i kdyz to se nemusi vylucovat :) )

GL
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz

Tak mám dohráno za rok 2012!! Ještě to není oficiální, čekám na SP body, ale s rakem 6750usd by to na čtyři diamanty mělo stačit. Point booster taky clearnutý, tak se jde slavit.

Graf:

A jedna pěkná handa z dnešního rána, villain byla obří fish, skoro každou handu hrála o stack a neustále bluffovala...

Přehrát handu

$0.5/$1 No-Limit Hold'em (5 handed)

Known players:
      MP3:
      $308.62
      CO (Hero):
      $161.29
      BU:
      $100.00
      SB:
      $212.16
      BB:
      $125.43

Preflop: Hero is CO with 7, A.
      MP3 calls $1.00, Hero raises to $6.00, 3 folds, MP3 calls $5.00.

Flop: ($13.5) 3, J, 3 (2 players)
      MP3 checks, Hero bets $8.00, MP3 raises to $22.00, Hero calls $14.00.

Turn: ($57.5) Q (2 players)
      MP3 bets $36.00, Hero calls $36.00.

River: ($129.5) 6 (2 players)
      MP3 bets $82.00, Hero calls $82.00.

Final Pot: $293.5.

Results follow:

MP3 shows a pair of threes(5 T).
      Hero shows a pair of threes(7 A).

Hero wins with a pair of threes(7 A).

hodně štěstí do příštího roku!
    • kokos99sd
      kokos99sd
      Bronz
      Registrace: 25.07.2011 Příspěvky: 2,702
      koukám taky začnu být takový nit pf když vidím ten tvůj graf :f_eek: .
      sick handy já se v takových handách úplně ztrácím a netuším co dělat, tak to většinou vzdávám a folduju.

no gl na 200, aspon nam zbyde víc neobraných fishek na stovečce :D
    • Nohyhovina22
      Nohyhovina22
      Bronz
      Registrace: 01.09.2012 Příspěvky: 79
      GJ !! Právě jsi odehrál moje půlroční volume se sick profitem, sick graph. At to furt jede !!!
    • Fiskantes
      Fiskantes
      Bronz
      Registrace: 25.05.2011 Příspěvky: 7,778
      Neuveriteľné volume a skvelý winrate :f_love:

Držím palce!
    • BuchoCZ
      BuchoCZ
      Black Member
      Registrace: 09.11.2007 Příspěvky: 489
      MrLapwing původně napsal
      [8.12.2012 13:02:26] cublajz: od ledna proste nebudu hrat nl100, jestli me nekdo pristihne tak mi muze dat facku any given time

Jinak doufam ze blog bude aktualizovanej pravidelne a ne jen pri nejlepsich mesicich. (i kdyz to se nemusi vylucovat :) )

GL
      +1 :) .. uz posiluju..
    • Cublajz
      Cublajz
      Bronz
      Ahoj,

od ledna jsem začal hrát nl200, kde mám odehráno 4/5 lednovýho volume, které za moc nestojí, ale v únoru už plánuju minimálně 60k hand. Herně se cítím dobře a zatím mi nový limit dává zabrat akorát z pohledu bad runu:)

Zítra mě čeká první coaching na Pokerstrategy od 19:00, ještě dneska jsem vymýšlel téma a hledal vhodnou hh, tak uvidíme, jak to celé dopadne. Základní téma bude: Umění foldu jako nejdůležitější vlastnost lowstakes winner hráče. Zatím mám obsah tak na 30-45min, takže pokud máte jakýkoliv návrh na to, co chcete vidět až už zítra nebo příště, tak napiště.
    • luciikk
      luciikk
      Bronz
      Registrace: 17.05.2011 Příspěvky: 1,046
      Ahoj :) ..

GL ať se to otočí! Na coaching se moc těším a určitě nejsem sama :) . Mě by docela zajímaly (ale nejsem si moc jistá, jestli to je nějak dobře realizovatelné a prakticky možné to zpracovat) pasivní lines (hlavně teda v 3b spotech OOP), já (a jsem si jistá že nejen já) mám hrozně velký cbet v 3b potech a docela se v tom plácám, kdy mít, jakou a proč c/c range (hlavně takové to problematické AK, AQ)
    • bellagiolc25
      bellagiolc25
      Bronz
      Registrace: 11.02.2011 Příspěvky: 1,071
      Môžeš to deliť ako matusko - Hodina teórie a potom hodina live play, NL100 by bolo super :f_love:
    • 1
    • 2