EV MTSNG křivka v HEM 2

• matragorn
      matragorn
      Bronz
      Registrace: 05.02.2010 Příspěvky: 39
      chtěl bych se vas zeptat, jak moc se da věřit EV křivce pro MTSNG v HEM 2 ? ...

proč se ptám ? ... koukne te se sami, neprijde vam to divny ? nikde nejde do minusu ...

jo a určite nehraju tak dobre... tim sem si jistej :-D
  • 10 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Bronz
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,356
      Možný že je to správně to určitě je, 150 her neni vzorek ze kterýho se dá něco jednoznačně vyvodit.
      Pokud tě to hodně zajímá, projdi HEM fórum a pokud to počítá špatně, tak to tam bude určitě někdo řešit.
    • beastFromPrague
      beastFromPrague
      Bronz
      Registrace: 23.01.2009 Příspěvky: 370
      ev line v mttsng je hodně velkej nesmysl.. hraješ 180man, na začátku ti někdo krackne AA třeba queenama - EV line ti sice pujde nahoru, ale to neznamená, že kdyby AA podrželi, že bys byl ITM
      jakž takž si můžeš zjistit jak si vedeš, když si v HEMu v mttsng koukneš na AI $, a AI EV$, ale to je taky zavádějcí např.: raisneš CO s AA, btn flat, blindy fold - flop 893tt, ty cbet btn push ty calluješ - on ukáže 33. I když tu jeho range porážíš a zahrál si to správně, tak ti EV line pujde dolu, protože si se dostal do all-inu s párem proti setu
    • beastFromPrague
      beastFromPrague
      Bronz
      Registrace: 23.01.2009 Příspěvky: 370
      btw ta EV line ti tam vypadá spíš jako nějakej hezkej rakeback :D
    • MaloHp
      MaloHp
      Bronz
      Registrace: 26.03.2011 Příspěvky: 2,493
      Obrázky větších rozměru dávejte prosím pod spoilery.
      Děkuji :f_grin:

K tématu:
      Pořádně si překontroluj co tam máš nastavené, popřípadě projeď fóra HeMu jestli nemá někdo stejný problém.
    • matragorn
      matragorn
      Bronz
      diky vsem za odpovědi...

asi to dal moc nebudu řešit :-)

ona se prubezne meni :-D ... moc to nechapu, btw. vyšel nejakej update HEMu 2 tak ho zkusim nainstalovat :-), jen vim ze v HEM 1 mi to delalo graf jakej sem cekal a tady mi to prislo divny...
    • bigrex666
      bigrex666
      Bronz
      Registrace: 16.11.2011 Příspěvky: 1,020
      podle mne to nemuze bejt EV krivka protoze jde prakticky uplne soubezne s tou druhou to by znamenalo ze vsechny allin situace dopadli tak jak mneli + nevysvetlitelne mirnejsi stoupani te druhe krivky ale jenom pomalicky. Nevim jestli ste mne pochopili:-)

btw kdyz muzu trochu OT na jakou stranku se daj vkladat obrazky ktere tu pak muzu hodit pres ten spoiler? Diky;-)
    • nowys
      nowys
      Bronz
      Registrace: 30.04.2010 Příspěvky: 368
      beastFromPrague původně napsal
      ev line v mttsng je hodně velkej nesmysl.. hraješ 180man, na začátku ti někdo krackne AA třeba queenama - EV line ti sice pujde nahoru, ale to neznamená, že kdyby AA podrželi, že bys byl ITM
      jakž takž si můžeš zjistit jak si vedeš, když si v HEMu v mttsng koukneš na AI $, a AI EV$, ale to je taky zavádějcí např.: raisneš CO s AA, btn flat, blindy fold - flop 893tt, ty cbet btn push ty calluješ - on ukáže 33. I když tu jeho range porážíš a zahrál si to správně, tak ti EV line pujde dolu, protože si se dostal do all-inu s párem proti setu
      +1
    • matragorn
      matragorn
      Bronz
      bigrex666 původně napsal
      podle mne to nemuze bejt EV krivka protoze jde prakticky uplne soubezne s tou druhou to by znamenalo ze vsechny allin situace dopadli tak jak mneli + nevysvetlitelne mirnejsi stoupani te druhe krivky ale jenom pomalicky. Nevim jestli ste mne pochopili:-)

btw kdyz muzu trochu OT na jakou stranku se daj vkladat obrazky ktere tu pak muzu hodit pres ten spoiler? Diky;-)
      obrazky: imageshack.us

a ona neni uplne soubezna je stejna se vsemi vyhranymi turnaji a u nekterych prohranych jde mirne nahoru

ale taky se mi zda ze to neni EV

a pokud rikate ze EV u SNG je blbost tak to dal řesit nebudu ;)
    • bObkenzi
      bObkenzi
      Basic
      Registrace: 05.02.2010 Příspěvky: 130
      Ne že u SNG je to blbost tam je to duležitá věc v celku .. ale u MTTSNG a MTT )) xD
    • matragorn
      matragorn
      Bronz
      no to sem myslel, jen se mi to nechtelo psat, vsak o tom je tenhle topick