Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] Good move? 600/300 UTG JQ push

• 7 odpovědí
    • RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      Registrace: 24.07.2009 Příspěvky: 254
      Buď dělam něco špatně (nejspíš) nebo mi blbne convertor.
      Blindy byli 600/300. Pak mi to psalo Fixed limit.
      Potom mi např. dělá tuto: (6.9133333456666 SB)
      Teď koukam, že to vůbec neukazuje stacky a tak podobně. :evil:
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Mě ten conventor funguje. Moje úvaha by byla následující(pokud je to regulerní stůl).

Když foldnu, co se stane?
      Přejedou mě blindy a zbyde my 1440(když se nezvedne level), což je jenom o málo víc, než 2xBB. Následně bych teda musel dát push hned jak to pude, jenže když pak dam push z buttonu, tak ho budu dávat do hráčů(i kdybych to dával ze SB do BB), kteří maj za čárou jediný big blind(buď oba pokud v táhle hře nepushnout, nebo minimálně jeden z nich)=>ví, že nemaj vubec žádnou fold equity na push, takže ví, že budou muset točit a když bude hráč na BB to tam potom callne hodně široce, někdo skoro s čimkoliv.

Teoreticky to tam pak můžem poslat z CO, nebo MP3, ale jaká je šance, že nám rozdaj takhle dobrý karty znova?

Profoldovat k penězům se nepude, s JQ je tu i solidní šance vyhrát, když budu callnut, takže týhle dost kvalitní kombinace se musí využít. Navíc mam fold equity, která se už nebude opakovat.

Za mě:push
    • RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      Díky, takhle podobně jsem uvažoval.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      nad touhle handou jsem přemýšlel dost dlouho.

první věc, potřebuji staty big blinda VPIP PRF a FOLD to Steal BB

ale pokud budu vycházet z toho, že je to reg, tak bych asi šel push.
      on má dobrej stack a nemá důvod tě callovat s čímkoliv jiným než něco jako JJ+
      správně dle nashe tuším snad jen KK+

to samé shorti, by neměli jít do hry.
      takže je to zahrané dobře.

jinak dotazz, použváte všichni u DoNů HUD?
      pokud ne, tak si to nedokážu předtsavit, jak hrajete
      a na čem zakládáte úvahy hry.

Jinak dle Nashe určo push.
      Nevím jak je teda jako program dobrej,
      do těhle úvah, když teď složím příště jdou blindy tak a tak
      a pak další a další hru..

Ale podle mne push taky.
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,763
      Aktuálně HUD nepoužívám, protože my vypršela testovací verze HMka. Něco zakoupim, až na to budu mít takovej bankroll, že si to v pohodě budu moct dovolit. Protože mam obavu, že zatim nejsem ze 100% tiltuodolný, tak do pokeru nechci dávat žádný svoje peníze, než si v tomhle budu sám sebou jistej, že odolnej sem a navíc jsem bezpečně vyhrávající.

Na Hypeturba HUD nepotřebuju.
      Na turbech už by se i hodil, snažim se to suplovat poznámkama a sledovat, co se děje.
      Na normal stolech by to byl větší problém, proto jsem je aktuálně vyřadil ze hry.

Úvaha my pak zbajvé v rámci možností vycházet z toho, že hraju proti průměrnýmu hráčovy 1dolarovýho DoN+když nevim zvolim opatrnější řešení+poznámky+to co si pamatuju z herní dynamiky na stole+matematika+logická úvaha(jako například zde při rozhodnutí zda jít push).

HUD by samozřejmě byl dobrý, ale Elephant to trackovat neumí, tak nemam na výběr. I proto hraju rychlejší varianty DoNů. Na to mít pozitivní ROI to stačí díky tomu, že většina protihráčů ten HUD podle mě taky nemá.
    • vajakub
      vajakub
      Stříbro
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Mě ten push přijde celkem dost loose...tady je podle mě třeba vzít do úvahy, že se často strhne nějaká akce za tebou (pokud všichni nebyli nějak přehnaně pasivní) a klidně další handu můžete být na bubble s tím, že ti ostatní budou daleko víc ohrožení než ty, i když tě přejdou blindy...

Možná jsem trochu zdeformavanej těma superturbama co teď hraju, kde se velká část hry odehrává se stackem 2-5BB, člověk má FE i s 2BB stackem (někdy i menším) a hraje dost velkou roli, kdo kdy půjde na blindy, kdo bude muset do all-inu dřív a tak podobně...

Jinak dost záleží na tom, co je tam za hráče...pokud jsou tight a budou callovat třeba jen TT+, AK, měl by hero pushovat kolem 70% hand (dle wizzu, osobně bych tak určitě nehrál protože mu v těhle situacích s vysokými blindy moc nevěřím =) ), ale pokud budou hrát jen trošku víc loose, už by to měl být i dle wizzu fold.

Za mě teda fold, dát jim možnost vyřadit se mezi sebou s tím, že i když nás přejdou blindy, budeme pořád mít stack, se kterým se dá stealnout, případně počkat, protože i tak tam budou ohroženější hráči.

Btw. tam vážně nejsou ante, nebo je to jen nějaká chyba?
    • RastyCZE
      RastyCZE
      Bronz
      HUD používam. Bez toho bych byl slepej :tongue:
      Ante tam samozřejmě jsou, ale prostě nevim co dělam špatně, že mi to takhle blbě zkonvertuje handu.
      Díky za názory.