[DoN] 100/200 BB Q6o

• peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      OnGame - 100/200 NL - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 3

Hanous_x (BTN): 875.00 VP 23 PR 10
      Bebe (SB): 4,665.00
      x_pecaa77 (BB): 1,230.00
      sv_Anna (UTG): 2,230.00

Bebe posts ante 20.00, x_pecaa77 posts ante 20.00, sv_Anna posts ante 20.00, Hanous_x posts ante 20.00, Bebe posts SB 100.00, x_pecaa77 posts BB 200.00

Pre Flop: (380.00) x_pecaa77 has 9:diamond: Q:heart:

fold, Hanous_x calls 200.00, Bebe calls 100.00, x_pecaa77 checks

Flop: (680.00, 3 players) 6:heart: J:spade: Q:spade:
      Bebe checks, x_pecaa77 checks, Hanous_x bets 655.00 and is all-in, fold, Hero ?

Pro mě dost složitá situace, když foldnu budu short stack já, když callnu tak mám slabého kickera jestli má Qx, určitě tady mohl poslat i Jx, 6x, flush draw, bluff...

Hráč po mé levici, do kterýho bych to mohl poslat další handu, má staty 18/12.
  • 5 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      Kdybych si měl tipnout, tak se mi zdá nejpravděpodobnější tato verze:
      Plán Hanouse byl, že to callne a na v podstatě jakymkoliv flopu(nebo na skoro každym?) ihned pude all-in(stop and go). Co jinýho by měl ten call s 875 chipy znamenat? Snad to necalloval s tim, že si odhodí čtvrtinu chipů jentak a na netrefenym flopu se pustí....to by byla totální hloupost.

Podle mě budeš v naprostý většině případů napřed. Když se vzdá je absolutní short.

Nebo, že by hrál takhle vtipně esa? No, možný je všechno, ale s timhle bych teda nekalkuloval...

Takže bych si byl jistý, že ve většině případů budu napřed, otázka pak je, jestli riskovat skoro vypadnutí proto, abych si ověřil svojí teorii. Na to nedokážu odpovědět.

Ale hodně by mě svrběla ruka, abych ten "hero-call" dal a když se na to tak koukám, tak se mi ten call víc a víc líbí. Skoro vždy budeš napřed!
    • vajakub
      vajakub
      Bronz
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Já bych to asi poslal na flopu z první...ten SB nebude mít nic a ten short buď trapuje s něčím silným (AA,KK), pak to chce poznámku, aby člověk do budoucna věděl, nebo budeš často napřed a myslím si, že pořád je tu i FE...nevím, jestli to není zcestný názor, ale ze zkušenosti bych řekl, že to funguje...zahodit top pair mi tu přijde weak a je lepší přehodit to složitý rozhodnutí na shorta (pokud teda natrapuje).
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      vajakub původně napsal
      Já bych to asi poslal na flopu z první...

Toto mi pride ako uplna blbost, call jeho AI tu bude ovela lepsi, kedze stale je v hre aj bigstack, takze sa moze stat ze my to pushneme, short zlozi a bigstack sa prebudi.. Takze radsej pojdeme check, short pushne , ak callne bigstack tak callneme aj my , a ked bigstack zlozi callneme taktiez :) Mame top pair, short tam moze obcas trapovat nieco, ale vacsinou ma primernu handu, kt. ho ako tak connectla s flopom a preto tam pushuje. Dost casto sme ahead, takze by som tu fold velmi nezvazoval.
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      muj názor je, že fold by tu byl dlouhodobě určitě EV-
      ono jak přemýšlíš i handu dopředu do koho bys pushoval,
      tak kde máš jistotu že na SB už nebude někdo v pushi.
      Jinak si taky myslím že short jede strategii stop and goa budeš lepší ve většině těhle hranejch hand.
      prostě máš top pair mid kicker a to je proti jeho any 2 hodně moc.

super je ta poznámka od lazyho.
      že vlastně tvuj push by byla chyba a a lepší je callovat jeho shove.

zajímavá je myšlenka s tím, že calluju i když calluje big?
      je dlouhodobě tedy lepší hrát v takovýchto handách call když mám střední stack a top pair? nikdy by mne to nenapadlo, ale ono to zní logicky.

zvyšuji šance na vyřazení shorta. víítězím když vyhraji já či bigstack.
      v přáípadě že to short vytočí, tak i když se nezapojím do hry, budu short já a nepříjemná situace.. hm, zajímavá myšlenka ;)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      jj, dobre si tie moznosti zanalyzoval, pointa je v tom ze ten bigstack tam moze callnut s nejakou draw, alebo Jx a my stale mame TP , takze ideme call stale, a dvaja vyradujeme shorta.