Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] 25/50 Aj

• peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      OnGame - 25/50 NL - Holdem - 6 players
      Hand converted by PokerTracker 3

x_pecaa77 (UTG): 1,930.00
      tumleh80 (MP): 1,225.00
      nadsavirg_x (CO): 1,660.00
      sv_Anna (BTN): 1,410.00
      sentrl2d (SB): 1,260.00
      Romana_Z (BB): 1,515.00

sentrl2d posts SB 25.00, Romana_Z posts BB 50.00

Pre Flop: (75.00) x_pecaa77 has A:diamond: J:spade:

x_pecaa77 raises to 150.00, fold, fold, fold, fold, Romana_Z calls 100.00

Flop: (325.00, 2 players) 8:heart: 9:diamond: T:diamond:
      Romana_Z bets 100.00, x_pecaa77 calls 100.00

Turn: (525.00, 2 players) Q:spade:
      Romana_Z bets 300.00, x_pecaa77 raises to 1,680.00 and is all-in, Romana_Z calls 965.00 and is all-in

River: (3055.00, 2 players) 8:diamond:

x_pecaa77 shows A:diamond: J:spade: (Straight, Queen High) (Pre 44%, Flop 27%, Turn 74%)
      Romana_Z shows 9:club: 9:heart: (Full House, Nines full of Eights) (Pre 56%, Flop 73%, Turn 26%)
      Romana_Z wins 3,055.00
  • 7 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,760
      Tohle se mi vubec nelíbí, abych se přiznal tak v žádný části hry. Za mě je tohle fold.

1)Preflop-tady bych to foldnul z UTG, i když je to pro mě poměrně hraniční handa. Ale tak velká chyba to asi nebude. Když už se teda rozhodnu to hrát, tak bych volil bet 2.5BB maximálně. 3xBB je zbytečně moc.

2)Flop-fold, nic nemam, zbytečně vyhazuju stovku
      3)Turn-absolutně jednoduchý fold, oboustraná šance na postupku, to neni nic, na čem bych chtěl riskovat vypadnutí z turnaje. Takhle se to možná dá hrát v cash-game(nevim, neznam), ale určitě ne v DoN.

Když už ses rozhod, že to budeš hrát, tak na turnu ses měl vzdát a složit. Divil bych se, kdyby to někdo viděl jinak.
    • vajakub
      vajakub
      Stříbro
      Registrace: 26.06.2010 Příspěvky: 225
      Dakraa původně napsal
      Tohle se mi vubec nelíbí, abych se přiznal tak v žádný části hry. Za mě je tohle fold.

1)Preflop-tady bych to foldnul z UTG, i když je to pro mě poměrně hraniční handa. Ale tak velká chyba to asi nebude. Když už se teda rozhodnu to hrát, tak bych volil bet 2.5BB maximálně. 3xBB je zbytečně moc.

2)Flop-fold, nic nemam, zbytečně vyhazuju stovku
      3)Turn-absolutně jednoduchý fold, oboustraná šance na postupku, to neni nic, na čem bych chtěl riskovat vypadnutí z turnaje. Takhle se to možná dá hrát v cash-game(nevim, neznam), ale určitě ne v DoN.

Když už ses rozhod, že to budeš hrát, tak na turnu ses měl vzdát a složit. Divil bych se, kdyby to někdo viděl jinak.
      Nekoukáš na to nějak špatně? Vždyť peca má na flopu OESD, která se na turnu zkompletuje a má tam skoro nuts...

Jinak já bych to preflop nejspíš taky nehrál...nic moc horšího nás asi necallne a i kdyby, tak se to po flopu moc dobře hrát nebude a na push budeme muset zahodit...
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Pravda, sem se překouk.

V tom případě platí to co sem psal o hře preflop, ale když už hraju, tak bych to zahrál podobně, postupku bych nezahazoval.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      trochu marginalne, ale as played je to ok . PF by som tiez volil nizsi sizing, tym padom by si si mohol aj draw na flope callnut lacnejsie. Turn easy stackoff.

Netreba byt vzdycky result oriented, tu si to zahral fajn, takze neni dovod na paniku :)
    • peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      Díky všem ;)
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      Tak pozdě ale přece muj názor.
      AJ na UTG otevírám při těhle blindech jak kdy.
      Spíš folduju. hraniční handa pro mne.

Flop určo ok, máš implied odds na tu OESD a nějak to tvuj stack neohrozí.
      A shove na turnu je tvoje zbožné přání.
      To že to došlo na riveru se holt stává.

Otázka pro všechny:

Do jaké výše sázky villaina byste to callovali?
      100 je podle mne v pohodě call, ale kde to končí?
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      V potu je 325, šance, že na turnu dojde postupka je nějakých 17%. 34% na to, že budem mít po turnu postupku, nebo nejvyšší párOtázka je jak moc se dá počítat s tim, že tu postupku zhodnotíme.

Ale vzhledem k tomu, že v DoNu nechci riskovat, tak vemu konzervativní variantu, kde bych callnul maximálně 150(což sa matematicky vyplatí ve chvíli, kdy odhadnem, že se pot navýší na 800, respektive se to 100% vyplatí pokud budu vycházet z toho, že když budu mít Top Pair, tak sem lepší!

Já bych callnul maximálně nějakých 150(u 200 bych musel hodně přemýšlet podle soupeře a předchozí akce na stole), je to celkem opatrný, ale radčí se toho potu vzdam, než riskovat problémy.