Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

3,5KO - Reg speed

• 7 odpovědí
    • Beatlemanic
      Beatlemanic
      Bronz
      Registrace: 14.10.2010 Příspěvky: 3,000
      Raise stačí, za 18bb se je to už zbytečný push. Pushnout by se daly nižší PP, které se nevalně hrají post-flop.
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Problém je, že na flopu budeme OOP...

Jaký sizing toho raise je optimální?

Když to raisnu, jak jsem udělal, tak po callnutým cbetu na netrefeným flopu jsem totálně v pytli...
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Black Member
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,016
      nigel11 původně napsal

Když to raisnu, jak jsem udělal, tak po callnutým cbetu na netrefeným flopu jsem totálně v pytli...
      Máš 18bb, když raisneš 3,25-5, tak bude pot 7bb, kde budeš c-betovat 3-4bb, takže ti zbyde 11bb, což není sice tak hezké, ale pořád dobré.

Dle mě lepší než to pushnout za 18bb a vidět call třeba od 44 nebo QJs.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      Situácia mi pripadá hraničná, niečo ako, či openpushovať s 15bb.

Pushoval by som do dobrého rega, ktorý by ma mohol postflop obohrať. :)

Súper málo shovuje z buttonu, je trochu viac loose a menej agresívny. Ak by som cítil, že som lepší hráč, tak by som raisol, ale trochu menej, t325.
    • nigel11
      nigel11
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 444
      Jak tady můžeš proboha pushovat do dobrého rega?

Dobrý reg ti necallne BTN.... A když jo, tak tě trapuje....
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,469
      To pushovanie do dobrého rega som myslel tak všeobecne alebo keby som bol na sb a on na bb. Odpútal som sa od tejto konkrétnej situácie a zašiel mimo.

S tým, čo píšeš, samozrejme, súhlasím. :)
    • Duncan737
      Duncan737
      Platina
      Registrace: 09.08.2010 Příspěvky: 3,230
      Ahoj,

osobně v takovýchto spotech, kde limpuje takový poměrně tight hráč, kde nevím co čekat, tak raději jen dorovnám.
      Problém je v tom, že on tak může hrát nějakou QJ, JT nebo suited konektor, případně i silné handy. V případě těch jeho tvořivek bude mít celkem v pohodě odds, často callne.
      Bude v pozici, pokud mi hitnem Eso, těžko ho dostaneme zaplaceno, pokud ho nehitnem, tak mimo pozici se zmůžem většinou na cbet a pak si v potu balíme kufry, on hituje s jeho rangí imo celkem pěkně.

Pushovat 18bb proti hráči, kde jeho limping range může být tricky se mi nelíbí.