[HU] SNG 2 pary HU

• ondrro
      ondrro
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 86
      Known Players:
      Position:
      Stack
      SB:
      9810
      Hero:
      5190

SnG (10 Players)
      150/300 No-Limit Hold'em (2 Players)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy.com Elephant 0.105.40920.2 by www.pokerstrategy.com

Preflop: Hero is BB with T :heart: , 8 :club:
      SB calls, Hero checks

Flop: (600) T :spade: , 8 :diamond: , 6 :diamond:
      Hero checks,
      SB bets 300, Hero calls

Turn: (1200) A :heart:
      Hero checks, SB checks

River: (1200) 3 :club:
      Hero bets 4590 ( (AI)), SB calls

Final Pot: 10380

flop som chcel check-call nech ho nevystrasim, na turne by moj bet stopol akciu a po blank riveri som si povedal ze dam plnu, bude to vyzerat velmi weak a ze by to mohol doplatit aj so slabym parom... dalo sa to takto zahrat? alebo je to tah ktory by som mal absolutne uplne vyradit z repertoara?
      a dalej ako berie taky hrac takyto overbet na riveri s tym ze predtym nebola nijaka akcia? co by pod tymto tahom videl reg a co daky slabsi hrac?
  • 6 odpovědí
    • s0cru3l
      s0cru3l
      Zlato
      Registrace: 03.03.2011 Příspěvky: 4,011
      Já bych to hrál celé úplně jinak.

PF: mám pozici, celkem slušnou handu, takže raisuji 2-2,33bb

Flop: mám sice dva páry, ale je tu celkem hodně turn karet, kt. mě mohou vystrašit a i mého soupeře a tím se zmrazí akce. Takže c-bet 1/2 až 2/3 potu.

Turn: další barrel, nechci aby hráč s FD checknul behind

River: pot už bude velký, takže tam budu moct nacpat celý stack

Ta tvoje line mi přijde nesmyslná.

Co tak pozoruji, tak už hodně hráčů začíná používat overbet AI s nuts.
    • strategic12
      strategic12
      Bronz
      Registrace: 05.06.2011 Příspěvky: 2,465
      Pred flopom by sa to dalo aj raisnúť, lebo limp sb vyzerá slabo.

Na flope už by som betol t400 proti slabému (ten by mohol checknúť po mojom checku) a c/r t1200 proti silnému hráčovi (ktorý po mojom checknu betne). Dôvodom je drawy board.

Ako to bolo hrané, tak by som na turne betol pre hodnotu a ochranu (ovládam abc poker).

Jam na riveri vidí slabý hráč častejšie ako steal, preto často dorovná. Reg to vie presnejšie zhodnotiť. Preto v pushi vidí aj silné karty, nielen blufy a skôr zloží. Záver - push proti rybe, bet proti regovi. :)
    • ondrro
      ondrro
      Bronz
      Registrace: 24.11.2011 Příspěvky: 86
      strategic12 původně napsal
      Záver - push proti rybe, bet proti regovi. :)

toto som chcel vediet... hento odohrane bol buyin 12 centov o tretej rano ked som dosiel z vonka po drinkoch:D , takze moja hra nonoptimum a super kvalitativne na ten buyin za 12 centov(viac by som po tych drinkoch negambloval:D )

tu handu som vytiahol hlavne kvoli tej hre na riveri s allinom, kedze teraz hravame vela s kamosmi, ktori su o dost slabsi hraci a mam v plane toto na nich pouzivat... tak som to chcel najprv zhodnotit tu, namiesto testovania odpalenim dakych BI len aby som zistil ze to nefunguje:D
    • maikpp
      maikpp
      Bronz
      Registrace: 27.12.2009 Příspěvky: 2,147
      presuvam do HU sekce :f_cool:
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Velmi zle zahrané imo ... Na flopu by si měl určitě check/raisovat, board je draw heavy, to znamená spoustu value a věcí, se kterými tě soupeř zaplatí. Navíc spousta karet na turnu zabíjí akci. Prostě mandatory c/r. Nikdy bych tu nehrál check/call.

As played tak na riveru nevím, otázka je, zda vůbec něco má, když checknul turn a není tu lepší jít check/raise, případně menší bet. Na druhou stranu je pravda, že pokud pot controloval na turnu např. tu 8x, Tx, tak může dát hero call když tě dá na missnutou draw z flopu. Spíš bych betnul míň ale.

Hlavně check raise flop !
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      double post.