Rozdelenie raku

• 2 odpovědí
    • Rothstein2911
      Rothstein2911
      Zlato
      Registrace: 09.01.2012 Příspěvky: 28
      nikto nic? :/
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      ahoj, osobně o žádný jiný nevím, skoro všude už je weighted contributed nebo něco podobného

důležitý je si uvědomit že trendem v pokeru je na všech hernách snažit se o lepší pokerovou ekologii (víc ryb) takže dělají různá ekologická opatření jako právě změny rake alokace pro rb

:diamond: více o pokerové ekologii tady

:diamond: já jsem rád, že si poslední dobou hráči uvědomují, že je pro ně klíčový hrát tracknutí přes contributing afiliaty jako jsme my, aby si dlouhodobě zajistili dostatečný přísun fishek.. je to potřeba nejenom pro hráče ale pro online poker jako celek viz link výše a třeba Kornův blog

Co tím chci říct je, že herna s net dealt rake methodou je v současnosti výjimka a pokud se nezlepší pokerová ekologie tak je trendem v online pokeru dávat regům mín a fishkám víc... tzn do budoucna bude všude Weighted Contributed nebo jiné metody co ještě víc straní rybám.. jako hráč z toho taky nejsem nadšený, ale je to prostě trend který tady je.. Pro zvrácení toho trendu dělám to, že hraju tracknutý přes PokerStrategy.com

PokerStrategy.com v současnosti bojuje u všech heren za zájmy vyhrávajících hráčů, protože úspěšní hráči jsou v pokeru stejně klíčoví pro celé odvětví jako fishky.

no, tak to jsem se trochu rozepsal :s_biggrin: snad ti to vynahradilo ten den čekání na odpověd, myslím že nikdo nenapsal právě z důvodů výše, ty herny prostě už nejsou nebo nebudou