slovenská doména www.pokerstrategy.sk

• 6 odpovědí
    • Bombarek
      Bombarek
      Bronz
      Registrace: 05.04.2011 Příspěvky: 3,031
      Tak ještě tu českou :f_love:
    • miskokvo
      miskokvo
      Bronz
      Registrace: 28.03.2008 Příspěvky: 1,502
      parada :) :heart:
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      :s_thumbsup:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      Gratujuju :) Ale teď se chystám projevit tu sobeckou část své osobnosti :)

Jakmile získáte tu českou, tak sem nebud moct z práce :( celou PS máme zablokovanou reason= gambling a jen česká funguje díky té předponě cs. Na slovenskou se nepodívám, takže byť vám to přeju, mám zájem v tom aby vše zůstalo při starém. Technické stránce věci nerozumím, jen přepodkládám, že by to dopadlo stejně jako s tou SK.
    • Cornie4ever
      Cornie4ever
      Hlavní Správce
      Hlavní Správce
      Registrace: 19.04.2009 Příspěvky: 8,225
      cimprcampr původně napsal
      Gratujuju :) Ale teď se chystám projevit tu sobeckou část své osobnosti :)

Jakmile získáte tu českou, tak sem nebud moct z práce :( celou PS máme zablokovanou reason= gambling a jen česká funguje díky té předponě cs. Na slovenskou se nepodívám, takže byť vám to přeju, mám zájem v tom aby vše zůstalo při starém. Technické stránce věci nerozumím, jen přepodkládám, že by to dopadlo stejně jako s tou SK.

z toho neměj obavy, protože ty s příponou .SK (a doufám, že brzo i .CZ) jsou sekundární domény přesměrované na .COM hlavní doménu ;)

můžeš dál psát .COM jako doposud a nic se nezmění.. jenom jde o to, že postupně získáváme domény kde na naší značce v minulosti parazitovali jiné subjekty :s_evil:
    • cimprcampr
      cimprcampr
      Bronz
      Registrace: 10.05.2011 Příspěvky: 1,315
      no jenomže právě .sk doména je zablokována, .com je taky zablokována, jediné co funguje je .com doména ve spojení s cs. předponou :)

Právě nerozumím tomu, kam je tedy na sk přesměrována, že to neprojde filtry, ale je možné, že ta sk byla blokována už dřív, než patřila vám. Cz je momemtálně taky v blokaci.

Ten sobecký výlev byl myšlen spíš ze srandy, samozřejmě že důvod chápu a fandím vám.

Btw když jsem se o vás slovně dozvěděl, tak se mi naproprvé taky povedlo zabloudit na .cz, umím si představit, že v tom nejsem sám, a že spousta lidí to tady v tomto momentě vzdá, a nebo naletí, takže držím palce ať se dílo co nejdřív povede.