[HU] hhu weird spot

• 7 odpovědí
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Registrace: 11.05.2011 Příspěvky: 1,517
      fold preflop
    • beastFromPrague
      beastFromPrague
      Bronz
      Registrace: 23.01.2009 Příspěvky: 370
      mjCch původně napsal
      fold preflop
      j, to uz mi bylo rečeno. as played?
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      Tohle jsou spoty na h... já bych foldnul uz na fopu, nic tam nemáš a on tady často pujde i druhý barel a zbytečne ztratíš 60 chipů. ze statů nepoznám kolik % hand hrál ze SB. Kdybys mermomocí chtěl hrát, tak by se dal flop check raisnou a reprezentovat 8 a kdyby te callnul, tak push turn. Ale nevim co to bylo za hráče.
    • beastFromPrague
      beastFromPrague
      Bronz
      Registrace: 23.01.2009 Příspěvky: 370
      mjCch původně napsal
      Tohle jsou spoty na h... já bych foldnul uz na fopu, nic tam nemáš a on tady často pujde i druhý barel a zbytečne ztratíš 60 chipů. ze statů nepoznám kolik % hand hrál ze SB. Kdybys mermomocí chtěl hrát, tak by se dal flop check raisnou a reprezentovat 8 a kdyby te callnul, tak push turn. Ale nevim co to bylo za hráče.
      vpip sb - 55; foldovat na dry flopu, kdyz cbetoval 100%, se mi nechtelo. flop agg 50, turn agg 0, a ty řikáš že často půjde druhej barell.. :D

zajima me, jestli by byl ok třeba raiseshove na flopu nebo se commitnout donkem na turnu
    • mjCch
      mjCch
      Bronz
      sorry delam to pres mobil, takze to co jsem psal o tom check raisu je blbost, nevsiml jsem si stacku. Na flopu proste fold. Jestli veris, ze nic nema, tak mu to tam muzes na flopu poslat, ale necekej, ze ti tady neco foldne.
    • MadmanCZ
      MadmanCZ
      Bronz
      Registrace: 26.04.2009 Příspěvky: 909
      Jak říkal Mj... fold pre popř. fold flop...

T8s call, T7s spekulativní call při 25bbeff :-) T4s fold
    • acceleration123
      acceleration123
      Zlato
      Registrace: 11.12.2010 Příspěvky: 5,312
      Dost toho bylo napsáno.

Preflop vidím options na fold/3b, přičemž stnd (readless) by to měl být fold, ovšem calluju T5s (a je to mandatory call, toto je v HT celkem podstatné, jakou range hraješ OOP) ... 3b je option proti wide opener + má fold button. Zde bych podle statů zvolil 3bet. Je to teda už dost na hranici té stack size, kdy se ještě dá 3betovat light (16 bb).

Co se týče flopu, tak on dal neobvyklou cbet size, takže bych foldnul, často může přijít ten 2nd barrel (silnější cb sizing indikuje sílu), 1/2 pot bet calluju vždy.

Turn dobrý fold, pochybuju, že máš nějakou fold equity když si villain nechává 150 behind a tvoje pot equity taky není úžasná, i když se to tak může zdát. WP.