HM2 Problem z nastavenim

• falko828
      falko828
      Bronz
      Registrace: 21.01.2012 Příspěvky: 17
      Ahojte, mam problem nastavit si HM2, mam skusobnu verziu na 30 dni, ale uvazujem ze by som si kupil plnu verziu, ale chcem sa najprv naucit pracovat s tymto programom.

Neviem si absolutne nastavit a co tam mam nastavovat, dnes som sa s tym hral minimalne hodinku a nic som nevyriesil. Ukazuje mi to len stoly na ktorych hram, len ich pocet, neuklada mi handy co som tam odohral, ani ziadne grafi mi to tam nerobi, lebo si tie handy neuklada a rovnako ani dalsie nastavenia tam nemam ktore som od toho ocakaval.

Keby sa nasiel niekto kto by mi nejako podrobnejsie vysvetlil co a ako tam nastavit aby mi to fungovalo. Dakujem.
  • 3 odpovědí
    • Ic3g3org3
      Ic3g3org3
      Platina
      Registrace: 12.10.2009 Příspěvky: 3,302
      Zkontroluj si jestli máš nástavené ukládání HH v softwaru herny a jestli je ukládání v angličtině.
      Za další nastav cestu k této HH v HM2.

Pak ti bude vše fungovat a další úpravy a nastavení si přízpůsobíš podle potřeby, doporučuji si projít HM2 FAQs

Přeji pevné nervy a brzký úspěch s nastavením, Ic3 :s_cool:
    • falko828
      falko828
      Bronz
      Registrace: 21.01.2012 Příspěvky: 17
      Dakujem, posnazim sa nastavit si to :)
    • pigac
      pigac
      Basic
      Registrace: 21.03.2012 Příspěvky: 1
      zdravim vsetkych....potrebaoval by som pomoct s nastavenim HM2. zakupil som si tento program a nainstaloval podla navodu...avsak HUD mi na stoly neposiela ziadne cisla....hrajem na PS a HH mam ulozenu v anglictine. na stol mi odosle iba ze nacitava handy a setting HUD. v tomto settingu si viem nastavit v table finder krory stol mi ma sledovat aj viacere...ked to tak urobim tak vtedy ide vsetko ako ma, cisla sa zobrazuju ale iba po dobu kym ma neprehodi na iny stol...potom mi na novy stol posiela cisla zo stareho stolu este asi 15 min aj ked si v table finder zvolim novy stol...musim stale restartovat HM2 a vsetko sa znova opakuje...grafy tabulky a odohrane ruky si mozem prezerat bez problemov...uz som naozaj zufaly...preinstaloval som to asi 60x nepomaha nic...neviem angl. tak ani stranky a odkazy s riesenim problemov v anglictine mi nepomozu....pomozte prosim...

dakujem s pozdravom