Tato stránka používá pro vylepšení služeb soubory cookies. Prohlížením stránky souhlasíte s používáním cookies. Pro více informací a změnu nastavení čtěte naši politiku cookies a soukromí. Zavřít

[DoN] A7s BB 60/120

• Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      nějak se mi nelíbí jak jsem to zahrál.
      ten jeho minraise místo pushe, nevím co si o tom myslet.
      muj call je divnej. s A7s OoP vyhodit kus stacku.
      Spíš jsem měl preflop fold a někdy pak si pushnout.
      tohle bude Ev-

No ale přišel takovejhle flop.
      v mojí range jsou hodně pocket páry.
      Soupeř je reg a mohl by u toho trochu myslet :-))
      Takže push semibluf s 3 outy na TP a 8 outy na postupku
      mi nepříjde špatnej. jeho range si dokážu představit veškerý dva obrázky (což je fold)
      pocket páry nízké (kde mi nezahodí ) pocket páry 88+ kde je otázka jak to zahraje a Ax karty. fold equity si myslím že mám docela slušnou a případných outů dost :-))
      ale stejně je to divně zahraný.

šli byste spíš check/fold, check/call pokud nepushne nebo to řešili takhle rovnou pushem?
      check/callovat push bych rovnou vyloučil :D

stejně v té handě nemám co dělat :D

Everest - $0.00+$0.00|60/120 NL - Holdem - 5 players
      Hand converted by PokerTracker 3

UTG: 1,020.00
      CO: 1,340.00 20/11 z 478
      BTN: 1,685.00
      SB: 3,525.00
      Hero (BB): 1,430.00

SB posts SB 60.00, Hero posts BB 120.00

Pre Flop: (180.00) Hero has A:diamond: 7:diamond:

fold, CO raises to 240.00, fold, fold, Hero calls 120.00

Flop: (540.00, 2 players) 5:diamond: 4:club: 6:club:
      Hero bets 1,190.00 and is all-in, CO calls 1,100.00 and is all-in

Turn: (2740.00, 2 players) 8:club:

River: (2740.00, 2 players) K:spade:

Hero shows A:diamond: 7:diamond: (Straight, Eight High) (Pre 38%, Flop 31%, Turn 97%)
      CO shows 8:heart: A:spade: (One Pair, Eights) (Pre 62%, Flop 69%, Turn 3%)
      Hero wins 2,740.00
  • 3 odpovědí
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      az ma oci rozboleli ked som to zacal citat. No offense ale na jednej strane si napises blog s planom na 20 rokov dopredu a potom spravis toto ???

Problem je v tom ze ak takto pushnes tak samozrejme ze ti tie brodways foldne a callnu ta iba lepsie handy proti ktorym mas par outov na str8.

Uz ked tak by sa mi tu ovela viac pozdaval check raise kedze on takyto flop bude cbetovat dost casto a aspon ziskas dead money. Kedze na x/r ta callnu snad len sety a overpary, neviem si celkom predstavit ze by villain siel bet/call s AK/AQ . Samozrejme znova zavisi na sizingu ak betne pot tak radsej to giveupni ale ak betne menej a budes vidiet este FE tak push.

Ten push vobec nedava zmysel , mas safe stack s ktorym sa da v pohode pracovat a ty to takto narves na OESD .
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      TheLazyGrinder původně napsal
      az ma oci rozboleli ked som to zacal citat. No offense ale na jednej strane si napises blog s planom na 20 rokov dopredu a potom spravis toto ???
      zaprvé je to plán jen na 10 měsíců, ne na 20 let :D
      zadruhé je to motivační věc a věc, co mi pomáhá se zlešpovat a vidět cíle.
      což nemá zas tak moc společného s jednou handou.
      nikde jsem netvrdil, že mám skill a od teď jen grindem pujdu do nekonečna.
      v tomhle jsem schopen kdykoliv pokorně říci, že jsem teprve na začátku a skill mám teď tak na ty trojky dony. ale jsme ochoten dát čas a energii na to se zlepšovat.
      tolik k tomu ;)

navíc při větších session pro volume dělám víc chyb. proto některé handy jsou takovéto.
      určitě je ště fakt hodně věcí na kterých musím zapracovat. ;)

co se týče té handy, tak mne zajímal i názor na to jestli v té handě mám vůbec být. foldoval bys preflop? já asi jo když na to koukám. co se týče té postflop hry, tak díky za radu :)
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      ved ja nekritizujem tvoj plan, len ten spot mi prisiel ako trochu brainless, ze vobec si pritom nerozmyslal a iba ta osvietilo ze: waaau, ak to teraz pushnem tak mi to este moze zlozit a ja to mozem vyhrat... co mi nepride prave najstastnejsie

e: k tej hande, foldom PF nic nepokazis, a neskomplikujes si zivot. kedze aj na A high flopoch by si to musel hrat pasivne , potcontrolovat a keby super do teba 3bareloval tak by si to mal na riveri velmi tazke