elephant -otázka nováčka

• Zabaczech
      Zabaczech
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 15
      Ahoj,
      mám problém s tím, že mi Elephant ukazuje statistiky u jiných soupeřů než by měl, mám oblíbené místo kam si u všech stolů sedám, mám to i nastavené, že mě to tam hned usadí, ale stejně mi to ukazuje HUD posunutý jako bych seděl jinde.. prvně jsem si toho všimnul když jsem sledoval hráče s VPIP 100 a on po sobě asi 4 handy foldnul, přišlo mi to divné a všiml jsem si, že u stolu sedí někdo kdo hraje úplně každou handu, tak jsem si na to dal pozor a je to tímto..
      někdo radu prosím?
  • 3 odpovědí
    • FaulV16ke
      FaulV16ke
      Bronz
      Registrace: 15.07.2009 Příspěvky: 898
      Neviem, či sa dá na elephante nastaviť aby ti to staty automaticky usporiadalo podľa obľúbenej stoličky, ale určite sa to dá nastaviť manuálne na každom stole. Stačí kliknúť na ten štvorček elephantu na stole a tam niekde by sa malo dať klinúť na "set position" alebo niečo v tom zmysle. Prípadne posunieš staty o jedno doľava alebo doprava ak v danom menu klikneš na "rotate left/right".

S elephantom som už hodnú chvíľu nerobil, takže tie rady ber s rezervou, neviem, či sa odvtedy na elephante niečo zmenilo alebo vylepšilo. :f_grin:
    • JohnDoe1313
      JohnDoe1313
      Stříbro
      Registrace: 04.01.2011 Příspěvky: 5,179
      FaulV16ke původně napsal
      Stačí kliknúť na ten štvorček elephantu na stole a tam niekde by sa malo dať klinúť na "set position" alebo niečo v tom zmysle.
      Presne tak :f_thumbsup: Myslím, že je to Select position.

Dávaj pozor, aby si nemal zaškrtnuté "Do this action for all tables", lebo ti to rozhádže pozície na ostatných stoloch, ak multitabluješ. Preferovaná pozícia sa v elephante sa zatiaľ nastaviť nedá, takže si to musíš na každom stole nastaviť sám.
    • Zabaczech
      Zabaczech
      Bronz
      Registrace: 07.06.2011 Příspěvky: 15
      děkuji, funguje to, té malé nenápadné ikonky jsem si opravdu nevšiml :)
      ještě jednou díky moc