BLOG: rekreant drti ... (50 : 10 000 USD)

• rastog
      rastog
      Bronz
      Registrace: 11.08.2011 Příspěvky: 701
      Taakze tymto otvaram moj blog :-)

Uvodom zhrnutie>
      Moja predstavovacka
      ...a este doplnim ze patrim medzi "skor narodenych" - uz mi to pomaly taha na 4ty krizik. Riadne full time zamestnany (nieco okolo marketingu v dost velkej fy) + rodinka (zatial jeden 3-rocny synator).

S uvodnymi 50USD som takto nalozil.

S odstupom casu je mi jasne ze nahananie volume resp. nutene clearovanie bonusu je blbost kedze to u mna dost zhorsuje to hru (a ako to tu citam tak to plati asi u vacsiny hracov). Mno a napriek tomu som sa nechal zlakat ponukami ktore som nemal sancu vyclearovat - predsa len pri mojom tempe hrania to ide velmi ztuha. Hram max denne 1 hodiny (urobim mozno 1 party point) - viac jednoducho nie je cas kedze mam svoje priority:
      - rodina
      - praca (wed ta ma zivi)
      - az potom zabava a poker

Takze po skusenosti s SnG formatom som presiel na cash game a objavil som jeho caro v post flop hre.

Jo.. a prihlasil som sa do Cornieho vyzvy. Preco? Vidim tam viacero hracov ktory zacinaju/hraju NL2 CG .. tak si trochu zasutazim :-).

takze startujem ...

• 63 odpovědí
    • Walderama08
      Walderama08
      Bronz
      Registrace: 02.12.2010 Příspěvky: 78
      Takže hodně štěstí. :s_cool:

Máme hodně společného. Hlavně ten věk, rodinu, práci, zkušenosti s SnG atd... :)

Z Aše až do Vegas
    • rastog
      rastog
      Bronz
      .. moja startovacia pozicia na party pokri .. ucet mam v EUR

Walderama08 .. dakujem, naapodobne GL
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Rozhodol som sa, že trocha rozšírim moju predstavovačku o aktuálny stav.

Takže po SnG na ktorom som viacmenej bustol 50 USD som vložil cca 80 USD (presne neviem, keďže dávam v EURách).
      Niekoľko týždňov som rozmýšľal, ktorý variant si dám keďže SnG ma už tak nebrali – teda skôr nudili, a aj som asi bol znechutený z toho bustnutia.

Každopádne som si pozrel niekoľko tréningov rôznych variant pre začiatočníkov a rozhodol som sa pre NL CG. Začal som jedný stolom, ale pochopiteľne som si za cca 10 minút zapol aj druhý, keďže tej akcie tam nebolo bohvieako veľa.
      Aktuálne hrám na 6-tich stoloch. CG ma očividne viac baví, keďže je tam viac akcie na postflop hre a zároveň je možné session kedykoľvek ukončiť (lebo napr. manželka a syn).

Čo sa týka mojej hry tak to hrávam bez HUD, keďže na fy NTB sa inštalovať všetko nedá :s_evil: a bohužial niektoré trackery vyžadujú niečo doinstalovať pod admin právami. Na tých micro sa to dá aj bez toho - najmä po zhliadnutí niekoľkých coachingov Veriz-a (tuším, že tak nejak sa volá) No-limit Beginner. Viem že je to EV-, avšak zatiaľ to neriešim. Raz príde ten čas keď si zakúpim aj súkromný NTB - kľudne si môžete myslieť , že som skrblík/lakomec ... :f_eek: .

Tak a plány .. mno ..
      .. priority mam jasné (viď hore), teraz tam pribudla aj angličtina (tí mladi už melú anglicky celkom slušne, tak musím si na to dať bacha :s_mad: , predsa len mať slušnú prácu je dôležité)

A potom (raz niekedy) už len byť na lehátku, kdesi v Karibiku aj s celou family. :s_cool:

a takto teda určite nechcem skončiť ....
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Táákže máme za sebou 1 týždeň vo výzve.

V pondelok hneď po prihlásení sa do Cornieho výzvy som sa asi zbláznil :f_cool: .. výsledok - 12 USD .. takýto pád za jednu session som hádam ešte v CG nezažil (je pravda že cashovku hram len niekoľko mesiacov .. NL2 stále).

V utorok som si to pekne premyslel, pozrel si kde som stratil najviac prečítal niečo zo začiatku cornieho blogu .. a šiel na, to. Faktom je, že sa mi aj začalo dariť keď som chytal sety, vytáčal AA, AK, QQ. O čo viac ma teší že som nezačal robiť blbosti ako napr. hero cally keď som mal nahrané na stole viac ako 4 USD + hrať nezmysly typu KT, A8, J9 a pod .. v minulosti sa mi totiž stávalo dosť často.

Plány na ďalší týždeň?
      ..začína mi angličtina + mám doma celú family (a všetci su chorí) takže budem rád keď si utrhnem niečo na poker.

1týždeň v grafe:

..až teraz som si všimol, že fpdb mi ukazuje iné hodnoty ako mam v cashieru, mno nič pozrem na to asi je tam blbý rake nastavený.

1týždeň v číslach:

Odohraných tyždňov : 1 (odštartoval som 20.2.2012)
      Herňa: Party poker Typ hry: NL2 FR
      Hand minulý týždeň: 4182
      Profit za minulý týždeň: + 3,27$
      Bankroll na začiatku výzvy: 63,38 $ (48,22 EUR)
      Súčasný Bankroll: 66,65$ (50,17 EUR)
      Profit celkom: + 3,27$
      Hand celkom: 4182
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Minulý týždeň som sa dušoval že bude menšia volume .. človek mieni a priroda zariadi inak.
      2 dni som ležal v posteli (a popri tom aj dal nejký ten poker :f_cool: ) s teplotou - manželka detto, a junior takisto, takže tento týždeň som cítil ako niekde v lazarete.

Mno pome k pokru:
      Mal som dobré a zlé chvíle, každopádne som sa (tak ako niekoľkokrát inokedy) utvrdil v tom, že treba byt trpezlivý .. ak mám na stole tight hráčov, treba si jednoducho počkať na ten správny spot.
      TRPEZLIVOSŤ + správne štartovné kombinácie (thx to pokerstrategy.com) = spokojnosť s hrou ako aj výsledkom.

V nedeľu som si dal freerol cardrush akcie (partypoker) - vysledok nic.
      Vysledok mojho týždňového snaženia dám po ukončení 5000 USD Bankroll Boostra (aktuálne ešte bojujem).
      .. update: takze booster bol za 1USD :f_cool:

Odohraných tyždňov : 2 (odštartoval som 20.2.2012)
      Hand minulý týždeň: 2589 + 338 (bankroll booster freeroll) = 2927
      Profit za minulý týždeň: + 6,99$
      Bankroll na začiatku výzvy: 63,38 $ .. (48,22 EUR)
      Súčasný Bankroll: 73,64$ .. (55,26 EUR)
      Profit celkom: + 10,26$
      Hand celkom: 7109
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Tento týždeň som sa dostal k pokru až v štvrtok. Všetko šlo fajn, aj keď som skoncil len miernom pluse (pár centikov).

Povedal som si, že sa musím ešte viac sústrediť, nie je predsa možné aby som opakoval tie isté chyby - nezmyselné call (nemám nič), posielanie ďalšieho barelu na turne (nemám nič) a pod.

Na piatok som sa tešil - čítal som na týchto fórach, že v piatok hrá najviac zlých hráčov. Moja hra však nebola najlepšia, aj ked si myslim ze som mal párkrát smolu.

V sobotu som si bol posledný krát zalyžovať. V nedeľu som mal na pláne oddych, ale nedalo mi a zapol som to .. výsledok bol -10 USD (-5 BI). :f_cool:
      Hral bola zlá miestami strašná .. call-oval som absolutne nezmysly + otvaral som s nezmyslami (áno chcel som dohnať straty co je strašný FATAL ERROR) + pridala sa smola a najmä preceneňovanie AK kde som nezmyselne tlacil peniaze do potu na flope, turne a riveri. :f_o:

Odohraných tyždňov : 3 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 1836
      Profit za minulý týždeň: - 10,67$

Súčasný Bankroll: 62,97$ .. (47,70 EUR)

Profit celkom: - 0,41$
      Hand celkom: 8945

Aj dnes som nechcel zapnúť poker .. ale zapol som :f_cool: mysliac si že to mám v hlave urovnané.

..ďalší FATAL ERROR !!!!

Výsledok ďalších cca - 10 USD

Musim si dať hlavu dohromady a skôr ako pôjdem hrať si ujasniť čo vlastne od toho pokru chcem ...

Základné fakty o mojej hre poznám:
      1.dokážem hrať a mať nad hrou kontrolu (minimalne na NL2) - o tom som presvedčený a viem že to dokážem
      2.evidentne nemám problém uvedomovať si chyby, ktoré robím, už počas hry

Evidentne musím viac času venovať vzdelávaniu, ktoré som trocha (dosť) zanedbal.
      Úloha do nasledujúcich dní pre mňa je jasná: nájsť si systém a čas kedy a ako sa vzdelávať.
    • rastog
      rastog
      Bronz
      anoo !!!!! ...
      pred dnešnou session som trochu zameditoval o svojej hre a zdá sa že ten pád je zažehnaný.

Dnešná session (trvala len 45 min.) skončila v pluse 6 USD.

Ponaučenie pre mňa:

- dĺžka session: rob to čo funguje !!!
      (zvykol som si na cca 45 minutove session potom aspon 20 min prestávka - očividne to nemá zmysel meniť)

- hraj tight podľa štartovacej tabuľky
      (nemá zmysel nič vymýšľať, väčšinou to končí stratou alebo nezmyselným blafom)

- sústreď sa na hru
      (ak popri tom pozeram TV stoji to za hov*** - nesledujem hráčov a ich hru, čo je veľmi zlé, keďže nepožívam HUD)

Jednoduché ale funkčné .. ibaže by som sa mýlil :f_cool:

btw: coaching v ENG jazyku je fajn, je to 2 v jednom ... poker a angličtina.
      OPORÚČAJÚ 1 z 1 poker hráčov učiacich sa angličtinu !! :s_cool:
    • rastog
      rastog
      Bronz
      "opakovanie je matkou múdrosti" .. už ani neviem kto to povedal resp. napísal. A mal sakra pravdu. :f_cool:

Podobne ako pri vstupe do výzvy som si hned v pondelok vykopal cca -10 USD jamu.
      Ďalšie dni sa mi už viacmenej darilo, aj keď aj tu som mal slabšie chvíle ... napr. preflop do all-in s AJs do KK (hrac tight az rock .. aj som si to povedal a napriek tomu kliknem na all-in) :f_eek: . Board ma podrzal s JJ.

Podobných hier je tam viacej, ale tie neboli za celý stack.

S hrou nemôžem byť spokojný, pretože viem hrať lepšie.

Týždeň v číslach..

Odohraných tyždňov : 4 (odštartoval som 20.2.2012)
      Herňa: Party poker
      Typ hry: NL2 FR

Hand minulý týždeň: 2614
      Profit za minulý týždeň: - 0,25$

Súčasný Bankroll: 62,72$ .. (48,06 EUR)

Profit celkom: - 0,66$
      Hand celkom: 11559
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Tak a máme tu ďalší týždeň.
      Uvedomujúc si svoje "resty" som sa viac venoval rodine a práci ako pokru. Prakticky som hral len dva dni - utorok a nedeľu.
      Už v pondelok som bol rozhodnutý, že dokončím výzvu "Učíme sa vvhrávať" - čo sa mi aj podarilo :s_cool: a čakám na ultimátny diplom :s_cool: .

K mojej hre:
      Nie som si celkom istý či mám správne štatistické parametre, preto by som chcel porosiť kohokoľvek náhodne čítajúceho tieto riadky aby mi povedal svoj názor. Sám cítim, že som možno až príliž rock-ový/nitt-kový ... proste, niečo mi tam nepasuje.
      Štatistika hand v Cornieho výzve:

Vopred dakujem za postrehy (aj pozitívne). :f_cool:

Jedna vec nad ktorou váážne rozmýšlam je trackovací software HM2 a aktuálna ponuka od pokerstrategy. Problém mám však s tým že to chce admin práva ktoré na služobnom ntb jednoducho nemám :f_cry: . Mám postarší komp a nie som si istý že to bude korektne chodiť. A do kúpy nového/ojazdeného sa mi nechce (ďalšia krabica doma).
      Aj keď som mal na začiatku menší mentálny problém (je používanie trackovacieho programu vôbec "správne"a "čestné" voči iným hráčom?), zdá sa že smerujem k rozhodnutiu zadovážiť si ho. Myslím si, že podobná akcia od pokerstrategy už tak skoro nepríde, najmä ja nevidím dôvod (teraz rušili elephanta, tak dali náhradu).

Tento týždeň musím (tak to som zvedavý ako to dopadne - kurňa nesmiem sa poblázniť :f_cool: ) odohrať minimálne 4 dni (robim okolo 1 partypoint) aby som sa v rámci gladiatora dostal do 1000 USD freeroll-u. Popri tom vybavím aj ďalšie promá ktoré mi PP.com ponúklo. Písal som o tom ttuu.

cornieho výzva - čísla:

Odohraných tyždňov : 5 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 970
      Profit za minulý týždeň: - 1,47$

Súčasný Bankroll: 61,25$ .. (46,21 EUR)

Profit celkom: - 2,13$
      Hand celkom: 12529
    • rastog
      rastog
      Bronz
      S odstupom času sa na predchádzajúci týždeň pozerám asi takto:

- pre mňa je nezmysel hnať sa za bodmi v promo akciách, tobôž keď viem že moje normalne volume je cca 0.7 party pointu co je do cca 340 az 400 ruk. Vybojoval som síce freeroll ktorý sa možno dal dotiahnuť do ITM, ale načo? (a to teraz určite nie som v tilte z toho, že mi ten turnaj nevyšiel :f_cool: )

- nemôžem odolať podozreniu že promo akcie herní chcú z nás mierumilovných hráčov :f_cool: vychovať gamblerov, ktorí odsedia mrte hodin za kompom (a prinesú rake) .. NASRAA****Ť na taký systém !!!
      Ja sa chcem baviť - poker je moje hobby (zatiaľ teda ... kým ešte riadne smrdím rybacinou).

PRETO som sa rozhodol, že mám v **** nejaké promo na týchto nízkych limitoch, ktoré má bude nútiť hrať viacej ako ja chcem.

cornieho výzva - čísla:

Odohraných tyždňov : 6 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 2235
      Profit za minulý týždeň: + 5,69$

Súčasný Bankroll: 66,94$ .. (50,16 EUR)

Profit celkom: + 3,56$
      Hand celkom: 14764

btw. Po veľkej noci si idem zakúpiť HM2 .. "a pak se uvidí". :f_cool: alebo :s_cool:

EDIT - dovetok: škoda, že nikto z komunity sem nenašiel cestu, kto by sa pozrel na moje statistické čísla a nejak ich zhodnotil :f_frown:
    • redwarf01
      redwarf01
      Bronz
      Registrace: 17.08.2010 Příspěvky: 225
      Čau,
      13/8 je pro začínajícího hráče v pohodě. Až budeš jistější v postflop hře, tak můžeš svoji range trochu rozšířit :f_grin:
      Jinak bych ti doporučil nehodnotit session podle zisku/ztráty, ale podle toho jak jsi hrál. Klidně se na $ stav účtu podívej jen jednou za týden. Pomůže ti to nebýt result oriented a můžeš tak objektivně zhodnotit, jak jsi hrál.
    • rastog
      rastog
      Bronz
      redwarf01:

...vždy po každej session sa pozrem ako som hral (najmä kde som naviac prehral a vyhral), už počas nej tuším čo som urobil zle.
      Medzi rečou - nejde sa nepozrieť na sumu, ktorú mám napísanú priamo v klient sw party pokru :f_biggrin: .

Áno result oriented prístup je zlý a stále dookola sa o tom presvedčujem - je jedno či sú to USD alebo tie party points. Na tomto musím popracovať ešte.

Inak, vďaka za názor k štatistike.
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Krátka rekapitulácia posledných dvoch týždňov:
      • nie je sa čím chváliť po kratučkom týždni (sviatky som strávil mimo compu a skoro aj mimo signálu GSM :s_thumbsup: ) som zaťal ďalšiu sekeru do môjho bankrollu :f_cool:
      • kúpil som si micro HM2, zatiaľ nenaištalované, keďže som nato nemal čas a ani chuť (keď čítam že niektorí majú komplikácie)

Cieľ na tento týždeň mám jasný:
      :club: Naištalovať HM2 a začať ho používať. Zdá sa že cez víkend by som mohol hrať, takže sa trošííčka teším. Aj keď človek mieni a manželka & junior mení :f_love: .
      :club: Pozrieť konečne nejaké video (to štúdium strašne zanedbávam). :f_mad:

cornieho výzva čísla (2 týždne):

Odohraných tyždňov : 7 (odštartoval som 20.2.2012)
      Hand minulý týždeň: 369
      Profit za minulý týždeň: + 0,38$
      Súčasný Bankroll: 67,32$ .. (50,47 EUR)
      Profit celkom: + 3,94$
      Hand celkom: 1513

Odohraných tyždňov : 8 (odštartoval som 20.2.2012)
      Hand minulý týždeň: 1911
      Profit za minulý týždeň: - 7,85$
      Súčasný Bankroll: 59,47$ .. (44,58 EUR)
      Profit celkom: - 3,91$
      Hand celkom: 17044

btw: dnes ráno som počul z rádia túto pecku (vždy keď ju počujem behá mi mráz po chrbte) ... celý deň ju mám v hlave, tak vám doprajem :s_cool:
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Minulý týždeň znamenal opäť návrat na začiatok (finančne, psychicky a najmä herne). Snažil som sa hrať TAG mno niekedy som mal pocit že až veľmi ustráchane - ale vyplatilo sa :s_cool: .

K cieľom, ktoré som si akože dal:

:club: Do inštalácie som sa pustil až v piatok :f_cool: (takže piatok som nehral). Výsledokom môjho 5 hodinového snaženia bolo zistenie, že moje súkromné PC je totálne "out of the date" (1GHz CPU + závratných 256 MB RAM). Mimochodom môj telefón má skoro rovnaké, ak nie lepšie parametre.
      Napriek tejto "high-end" konfigurácii PC som napriek všetkým odporúčaniam rozbehol 1 stôl a za takých 10 minút sa k nemu dotiahol aj HUD :s_biggrin: . Bola to proste paráda ktorá vydržala asi 5 rúk, potom PC odmietlo spolupracovať :f_cry: - ktovie prečo. V sobotu som obvolal zopár známych IT-čkárov (takí "fotríkovia" čo majú doma všeličo) a zdá sa, že v dohľadnej dobe sa dostanem k použiteľnejšej zostave :f_cool: .

:club: Video som si samozrejme žiadne nepozrel :f_eek: , ale zato som si čítal HJ fórum. Tu jasne cítim že mi pomáha pri rozhodovaní.

Tento týždeň zatiaľ stále hrám bez HUD a už by som si mohol konečne niečo pozrieť alebo sa zúčastniť tréningu.

cornieho výzva čísla:

Odohraných tyždňov : 9 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 1553
      Profit za minulý týždeň: 6,37$

Súčasný Bankroll: 65,84$ .. (50,18 EUR)

Profit celkom: 2,46$
      Hand celkom: 18597
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Akí sú tí hráči, čo sa dokážu tak dlho motať na nízkom limite a hrať o nejaké 2-4 centy? Ako rozmýšlajú? Čo v reále robia?
      Prečo vôbec hrajú tak nízke limity?

Vychádza mi to tak, že buď sú z pokerstrategy (alebo inej "školy") alebo sú to študáci/nezamestnaní, ktorí nemajú čo na práci. :f_cool:

Sakra a kam patrím ja? :s_cool:

cornieho výzva - čísla:

Odohraných tyždňov : 10 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 1220
      Profit za minulý týždeň: 9,65$

Súčasný Bankroll: 75,49$ .. (57,19 EUR)

Profit celkom: 12,11$
      Hand celkom: 19817
    • rastog
      rastog
      Bronz
      ..a máme tu ďalší týždeň a ním aj moje hodnotenie toho predchádzajúceho. Tento krát som dostal "co proto" s koňami a esami.

Musím priznať, že moja hra vďaka tomu utrpela a robil som chyby - zbytočne som open raisoval širšiu range v skorších pozíciách alebo som sa chcel kradnúť blindy bez hrateľnej ruky. Našťastie to neskončilo katastrofou. Na toto si musím dať pozor, a držať sa plánu ktorý mám na začiatku session (tabuľka a ABC-ko - stále som bez HUD ale už čoskoro sa to zmení).

Nafasoval som novy telefón (Sony Xperia P) a zdá sa, že na tom budem vedieť pohodlnejšie čítať články a HJ fórum, takže vo vzdelávaní by som mohol pokročiť :f_cool: .

cornieho výzva - čísla

Odohraných tyždňov : 11 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 3302
      Profit za minulý týždeň: -5,98$

Súčasný Bankroll: 69,51$ .. (54,21 EUR)

Profit celkom: 6,13$
      Hand celkom: 20119

RIP
      Adam "MCA" Yauch
    • rastog
      rastog
      Bronz
      Po dlhšej odmlke ... aj tak sa nikto po mne nezháňal :f_cool:

áno pokračujem vo výzve - mám však menšie technické problémy s reportovaním, aj toho času je nejak menej ... v práci finišujem s jedným projekt + rodina.

Za ten čas som nadobudol presvedčenie, že ten pomocný software (HUD) by mi fakt mohol pomôcť zlepšiť moju hru - najmä to cítim v prípadoch keď som v zložitejších spotoch a možno pri value betovani, kedy sa mi zdá že to možno až veľmi prepaľujem, tj. nemusel by som až tak veľa betovať.

V každom prípade milý čitateľu ... hrám ďalej, a "drtím" ;)

čísla do cornieho výzvy..

Odohraných tyždňov : 15 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: ???
      Profit za minulý týždeň: ??? $

Súčasný Bankroll: 71,12$ .. (56,00 EUR)

Profit celkom: 7,74$
      Hand celkom: 20119 + ???

Komentár:
      Odkedy party poker zaviedol názvy stolov mám problém so sw cez ktorý som si načítaval počty rúk. A nemal som čas to riešiť a ani chuť - radšej som hral a občas prelúskal HJ fórum. Históriu si poctivo odkladám, takže do cca mesiaca bude aj HM2 .. jupííí .
    • rastog
      rastog
      Bronz
      čísla - výzva

Odohraných tyždňov : 16 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 1885 (podla party poker sw)
      Profit za minulý týždeň: -2,16 $

Súčasný Bankroll: 68,96$ .. (54,84 EUR)

Profit celkom: 5,58$
      Hand celkom: 20119 + ??? + 1885 (podla party poker sw)

Komentár:
      V núdzovom štatistickom režime stále .
      Spravil som vklad 20 EUR (v štatistike je to odpočítane) s cieľom clearnut aspon 1/10 toho bonusu, pri mojom volume .
      K hre: až na zopár hlúpych rozhodnutí (TT tocit do allin proti rockovi je asi pixovina ) by to hádam mohlo byť.

Odohraných tyždňov : 17 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 2389 (podla party poker sw)
      Profit za minulý týždeň: 12,99 $

Súčasný Bankroll: 81,95$ .. (65,15 EUR)

Profit celkom: 18,57$
      Hand celkom: 20119 + ??? + 4274 (podla party poker sw)

Komentár:
      Ten mega hot run je spôsobený trafením turnaja "Extra time" za cca 7 USD.

• rastog
      rastog
      Bronz
      čísla do cornieho výzvy..

Odohraných tyždňov : 18 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 495 (podla party poker sw)
      Profit za minulý týždeň: -3,47 $

Súčasný Bankroll: 78,48$ .. (62,73 EUR)

Profit celkom: 15,10$
      Hand celkom: 20119 + ??? + 4769 (podla party poker sw)

Komentár:
      Micro volume - venoval som sa relaxu (splav po dunajských ramenách).

Odohraných tyždňov : 19 (odštartoval som 20.2.2012)

Hand minulý týždeň: 1 288 (podla party poker sw)
      Profit za minulý týždeň: -7,89$

Súčasný Bankroll: 70,59$ .. (55,76 EUR)

Profit celkom: 7,21$
      Hand celkom: 20119 + ??? + 6057 (podla party poker sw)

Komentár:
      strašný výplach .. AA, AK, KK .. tuším som nič nevyhral - kecám, vyhral som len keď mi preflop zložili :f_frown: