[DoN] 50/100 AK bubble

• peca77
      peca77
      Bronz
      Registrace: 24.07.2011 Příspěvky: 884
      OnGame - 50/100 NL (5 max) - Holdem - 4 players
      Hand converted by PokerTracker 3
      [B]
      [I][b]Tempest1206 (BB): 3,190.00 - 11 / 8
      x_pecaa77 (UTG): 1,315.00
      arc_xbaras (BTN): 3,360.00 - 46 / 16
      ProfessorMV (SB): 1,135.00 - 11 / 9[/B][/I]

ProfessorMV posts SB 50.00, Tempest1206 posts BB 100.00

Pre Flop: (150.00) x_pecaa77 has A:club: K:heart:

???

Mám tu flipovat o vypadnutí když mám ještě slušnej stack 13bb? Hráč na BTN mě callne s každou blbostí. :s_confused:
  • 3 odpovědí
    • Dakraa
      Dakraa
      Moderátor
      Moderátor
      Registrace: 14.09.2009 Příspěvky: 5,747
      1.Dělíš se o pozici shortstacka
      2.Kdy to chceš pushnout? Příští kolo? Někdy to asi budeš muset pushnout a ten BTN nikam neuteče, ten tam bude furt a furt bude čekat, až tě přístí, nebo ten další orbit bude moct callnout s blbostí. Navíc seš v pozici před nim, takže přes něj jednoduše budeš muset pushovat, nemáš na výběr.
      Pushneš to raději teď s AK, nebo další orbit s 9K apd?
      3.Nebudeš flipovat, budeš skoro jistě proti jeho calling rangi napřed!
      4.A protože ti necallne cokoliv, tak by dost často moh mít Ax,Kx a dominuješ ho.

Jasný push.
    • TheLazyGrinder
      TheLazyGrinder
      Bronz
      Registrace: 10.01.2012 Příspěvky: 3,599
      push bude vzdy ok, dokonca by som kludne siel aj minraise call, pretoze napr. A2-A7 ta tu callnut nemusia ale repushnut mozu a take handy dominujes.
      Navyse stale mas slusnu fold equity, a vacsinou si ahead, nemozes to brat take ze stale ked ta callnu tak iba flipujes, a vzhladom na rozlozenie stackov mi fold v tomto spote pride dost weak. By som tam pushol aj slabsie esa ako AK
    • Ahareen
      Ahareen
      Bronz
      Registrace: 10.11.2010 Příspěvky: 2,977
      přesně jak již bylo řečeno.
      s AK podle mne budeš hlavně pushovat ve 4 v podstatě vždy,
      pokud tam někde nevisí vyloženej short.
      To že je za tebou taková ryba je blbé, ale fakticky vzato pokud s ním budeš točit,
      tak to bude tak 65-35 a pravděpodobně s eještě zdoublíš a tím že on šílí každou druhou handu, tak pak už se dost pravděpodobně dostaneš ITM.

Hlavně s čím bys chtěl pushovat když ne s AK?
      to ti pak lépe vychází tak TT+ a takopvou handu taky už do konce turnaje nemusíš dostat :-)

btw: koukám ty dva cos tam měl, to jsou typičtí regové těch trojek. taky už s nima mám nahráno :-)