24h Poker a HEM2

• 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau,

hraju pár dní na herně 24h Poker (Entraction site) a dneska jsem zjistil, že mi nějak blbnout data v HEM2 z téhle sajty...

1) nerovnají se mi hodnoty Net Won v Active Session a v Reports -> Sessions

2) nesedí mi graf, celkové Net Amount Won je asi o 1/3 vyšší než ve skutečnosti je ($EV line sedí...)

netuší někdo co to může být??

díky

Mike :tongue:
  • 4 odpovědí
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      hmmm, to zní zvláštně. dělá ti to i na jiných hernách nebo jenom tady? asi nejlepší řešení imo na podporu hemu, protože si nejsem jistý, kolik lidí s HEM2 z český komunity hraje na 24h Poker.
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      jo je to zvláštní :D ...

předtím se mi to nikdy nestalo ... HEM2 mám asi tři týdny a v tomhle směru jel v pohodě (hrál jsem na stárech a na párty), ale teď jsem přešel na tu 24 a všimnul jsem si toho, ale na jiné herně to asi nevyzkouším když mám money jen na 24 :D

jinak zjistil jsem, že $EV je dobrá, problémy dělá jen Net Won statistika....asi se budu muset podívat na pár hand a překontrolovat jestli HH správně píše vítěze handy, nic jiného mě nenapadá...

a na HEM support mám v plánu napsat, ale prostě nejdřív jsem to zkusil tady...prostě oblíbenější komunita :f_biggrin:
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      OMG já jsem ale idiot :D :D :D problém vyřešen....

je to tím, že poprvé hraju na herně v Eurech... :f_biggrin:

stačilo si u grafu nastavit Winnings v Eurech :D a v Reports zrušit $EV a přidat €EV....pak se to samo všechno srovnalo :D :D :D

prostě multi-currency problem....
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      tak hlavně, že je to vyřešeno :)