[PLO] BLOG: k pojmenování

• marsyas
      marsyas
      Bronz
      Registrace: 05.04.2010 Příspěvky: 6
      Ahoj všichni,
      po delší době uvažování sem se rozhodl sem občas taky něco málo postnout, především abych si mohl zpětně o hře popřemýšlet případně něco zkonzultovat něco málo ke mě... je mi 19 ještě pár měsíců bude, začínal sem s pokerem zhruba před třemi lety a poměrně rychle sem do toho spadnul. Klasika, kámoši, hospoda poker.. home games všechno v NL.. hrál jsme i online na různé fake účty dokud mi nebylo 18 první úspěchy začali někdy na podzim v roce 2010 ( myslím větší úspěchy, home games sem drtil do té doby celkem úspěšně :D ) tehdy jsem se začal specializovat na turbo mtt sng kde jsem během pár měsíců z 1.5 dolarých začínal sem tuším s 50 dolary... Udělal během tuším 3 měsíců 2200 dolarů a přesunul se až na 11 dolarové 180max..
      nicméně pak jsem cashoutoval velkou část s tím že vygrindím zpátky nicméně celý rok 2011 byl na online velmi bídný, předpokládám tak -600/800. Mylsím že moje A game zdaleka převyšovala protihráče nicméně málokdy jsem hrál svou A game kombinace velkého swingu hraní moc stolů na jednou (hrával jsem kole 16-22 stolů) časté zkouřenosti mi dopomohla k tomu že jsem si tyhle sitka dost znechutil... Během roku 2011 se mi nicméně celkem dařilo live tuším ze zhruba 12 turnajů s BI 200-600 jsem byl tuším 4 nebo 5 itm což je celkem sick ale hra na chodovském SD neni na moc vysoké úrovni a byl zde zhruba 12k czk v plusu... Ted po větší pauze sem se nicméně rozhodl přejít na cash PLO shorthanded jednak proto že je to hra mnohem zábavnější a mylsím že má i poměrně větší potenciál...

Zatím hraju PLO5,PLO10(deep takže je to spíše PLO12.5 a PLO25) hraju 6-9 stolů momentálně sem zhruba po 80k handách asi 250 dolarů v mínusu :D ale nepřikládám tomu větší váhu hra je velice soft variance velká budu se snažit updatevoat nějaké handy později a informovat o vývoji

zatim

btw nick sneeer hraju na stárech
  • 7 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      čau a vítej tedy oficiálně na fóru ;) :f_thumbsup:

neuvažuješ o založení blogu???

a btw. nestává se moc často aby se nám tu představoval někdo s Platinovým statusem :D
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Ahoj,

je super že si se představil a doufám, že se ti podaří crushnout PLO. Taky jsem to chvilku pinkal a chci se k tomu v budoucnu alespoň okrajově vrátit, ale co jsem se už naučil, že je to hra extrémně náročná na psychiku a na tilt. Na NL jsem prakticky netiltoval, ale co se dělo na PLO :D S tímhle problém zatím nemáš?

Jinak jestli plánuješ updatovat, tak bych to pak časem doporučoval přesunout do PLO strategické diskuze a blogy, kde to bude mít větší sledovanost od PLO hráčů :)

Btw. chystáš se dneska na couching PLO?

Hučas
    • Pepikv
      Pepikv
      Bronz
      Registrace: 30.05.2011 Příspěvky: 5,895
      Ahoj

také bych tě rád pozdravil a popřál GL v PLO.

PLO pro mě - moc karet = moc starostí :s_biggrin:

Pěkný den a ať se daří
    • marsyas
      marsyas
      Bronz
      Díky za připomínku nějak to pokusím přesunout do PLO sekce. Samozřejmě variance v PLO je kapitola sama o sobě, nicméně mi to nědělá takový problémy. Primární důvod proč mě turbo sitka začali hodně srát nebyl pouze ve varianci (ikdyž myslím si že zde jsou swingy větší či srovnatelné s cash PLO) kdo je někdy hrál asi ví.. Spíš mě ty sitka dost nudila herně, měl sme tendence hrát hodně často abc hru a v podstatě toho tam člověk ani moc vymýšlet nemůže na nízkých limitech při volume 20 stolů... PLo je živá, myslím že tam jsou slabší hráči, víc peněz, větší potenciál a hlavně mě zas nutí o hře pořádně přemýšlet.. Za chvíli vyrážim na session.. Jinak live coachingy moc nesleduju, nemám na to moc čas..

Slibuju že s eted o víkendu dokopu přesunu to do správný sekce :D a postnu nějaký zajímavý handy at máme o čem mluvit..

cu soon
    • marsyas
      marsyas
      Bronz
      Haha tak to sorry, je tady nějaká tabulky od kterýho statusy má dělat jaký fórum? :D ztrácim se v tom na Pokerstrategy sleduju fóra a blogy dost zporadicky... takže tak kliděn zaloim cokoli fakt uvidim jak to pojede jestli si an to vzpomenu a tak.. víš jak
    • Hucas
      Hucas
      Platina
      Registrace: 08.08.2010 Příspěvky: 7,745
      Přesunuto do PLO sekce + si to pak přejmenuj (upravit první příspěvek), aby si měl správně název blogu :s_cool:
    • Havlisak
      Havlisak
      Bronz
      Registrace: 18.05.2009 Příspěvky: 2,660
      Hodně štěstí na PLO, taky jsem toho v SD na Chodově odehrál dost a ta produkce co se tam děla to bylo neuvěřitelný, taky jsem potrefoval co šlo. Akorát jsem ještě neměl roll na to chodit plenit cashovku 10/20, kterou hráli úplně stejný lidi :D
      Určitě budu sledovat, hraješ podobný limity a důvod pro přechod na PLO máme taky úplně stejnej :D