Prenos Hand History do new PC

• 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Registrace: 22.11.2009 Příspěvky: 559
      Caute, tak dnes som si konecne kupil novy notas.
      Coho sa najviac bojim, je instalacia HEM1ky, prosim ako si prenesiem hand history do noveho notasa?
      Skuste mi to nejako detailnejsie vysvetlit, lebo ja som na taketo veci antitalnet a nechcem nieco pokaslat, tak sa zatial do toho nebudem pustat.
      Dufam ze pomozete, budem moc vdacny ;)
  • 5 odpovědí
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      jednoduše si ze starého kompu zkopíruj složku HMArchive z disku, nakopíruj do noťasu a dej v HEMu načíst HH ze složky...
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Dakujem uz som to urobil.
      Myslim ze v minulosti som jednu licenciu predal komusi na inom pok. servere
      Takze teraz budem musiet odinstalovat zo stareho PC a nainstalovat do noveho ak tam chcem uviest PC1?
    • 06Mike06
      06Mike06
      Bronz
      Registrace: 09.01.2011 Příspěvky: 3,485
      myslím že to funguje jinak....na stránkách HEMu ve svojem profilu bys měl zrušit ten Licenční klíč který máš na starém kompu, a vygenerovat si nový Licenční klíč který zadáš při nové instalaci na noťasu....

předpokládám že to je takhle, ještě jsem to nikdy nedělal (legální HEM mám asi měsíc...), ale pokud to tak není tak ti určitě poradí někdo jiný....a kdyžtak prosím ten správný postup tady napiš, do budoucna mě to určitě taky bude zajímat....
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Diky moc za ochotu, podme teraz na Twinov coaching :)
    • 3sammy
      3sammy
      Bronz
      Ano ako pises, musel som si vygenerovat novy kluc, lebo zo starym to nechcelo ist.
      V minulosti som niekomu na inom pokr. serevri predal 2. licenciu, chudak teraz ako som si vygeneroval novy kluc, asi som mu to zrusil, ci?
      A k tej HH history, ano skopiroval som si zlozku z predchadzajuceho PC a naimportoval som to, ale co ma vsak prekvapilo(mozno to bude len moja neschopnost co sa tyka prace s PC) ze som si to musel importovat rucne po kazdom dni, ale teraz hravam iba mesiac, tak sa to dalo zvladnut.